KĄ RASITE MANO NAUJAME 2024 METŲ ASTROLOGINIAME KALENDORIUJE?

Sveiki, mielieji!

Šio astrologinio kalendoriaus užduotis – paprastumas: kad kiekvienam jį atsivertusiam būtų aišku kas ką reiškia? Kokia tai diena? Kada dirbti, o kada pramogauti, eiti į romanišką pasimatymą ar į kirpyklą? Ir nereikėtų studijuoti jokių painių astrologinių simbolių… 

Jau trečius metus tęsiu tradiciją leisti kalendorių kartu su Smels like Spells. Čia rasite viską, ko reikia, kad suprastumėte dienos pobūdį, kad išsirinktumėte tinkamą datą svarbiam susitikimui, susitarimui, kelionei, vertingo daikto įsigijimui ar sveikatos priežiūrai, grožio procedūroms, meilės pasimatymui, šventėms. 

Kalendorius tinkamas naudoti ir tiems, kas nenori gilintis į astrologines subtilybes, – jiems pakaks tik pasitikrinti, kokie ženkliukai (ikonėlės) pažymėti dienos langelyje (žalias ženkliukas – palanku, raudonas – nepalanku jums rūpimu klausimu), ir stebintiems Mėnulio, Saulės bei kitų planetų judėjimą Zodiako Ratu.

Kalendoriuje rasite  Mėnulio bei Saulės parų seką, Mėnulio, Saulės bei kitų planetų ingresijų datas bei konkretaus tranzito Zodiako ženkle reikšmę.

Taip pat aprašytos ženklų prognozės kiekvienam mėnesiui Zodiako ženklams. Kaip ir kada sutikti Naujuosius (pagal vakarietišką sausio 1d., Rytų, senovės Arijų tradicijas) irgi pateiktos rekomendacijos.

Išlieka ir naujovė astrologiniame kalendoriuje panaudoti RUNAS! Jos – savotiškos dienos talismanas – amuletas! Runos buvo parenkamos pagal dienos specifiką kartu su Smells like Spells!

2023 Astrologinį kalendorių įsigyti galite čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/

O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Tikiuosi, kad astrologinės žinios bus jums naudingos bei pagelbės planuojant savo ateitį!

Gerųjų permainų 2024m.!

Šiltai – Palmira


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×