PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 45 SAVAITĖ

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (45sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Kviečiu visus į 2024-ųjų metų astrologinio kalendoriaus pristatymą.Tradicija tapusiame gyvame pokalbyje kalbėsime apie ateinančių metų simbolius, jų prasmę, reikšmę bei aptarsime ateinančių metų tendencijas. Apžvelgsime kiekvieną zodiako ženklą. Pokalbio metu galėsite užduoti bendrus klausimus, susijusius su ateinančiais 2024-siais bei kitus dominančius klausimus astrologijos temomis. Renginį rasite čia: https://facebook.com/events/s/smells-like-spells-x-palmira-k/988260122271092/

2024 metų astrologinį kalendorių jau galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/

AVINAS Sėkmingiausia savaitės diena – pirmadienis, kai verta spėti sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų. Naudingas ir antradienis iki 11val. 30min., tačiau vėliau prasidės rūpesčiai, kurie vysis iki pat savaitės pabaigos. Bus svarbu atsargumas, atida, ypač antradienį, trečiadienį. Deja, tai apgaulingas ir įtemptas laikas, kai situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Visa savaitė bus kupina iššūkių, išbandymų, kai galima prarasti ne tik gerą nuotaiką bei kantrybę, bet lengva ir nustoti tikėti gerais pokyčiais. Jei tai nutiks, žinokite, kad kitą savaitę viskas pasikeis ir jūs vėl imsite šypsotis. O kol kas pasistenkite išlaikyti diplomatiškus santykius darbe bei namie. Itin svarbu taps savo užduotis atlikti profesionaliai. Pasistenkite antrą savaitės pusę labiau atsiriboti nuo nedorų, negarbingų, jus erzinančių, varginančių asmenų. Dabar orientuokitės į tuos, kurie jus gerbia, jumis žavisi bei pasirengę padėti, patarti, užjausti. Labiau pasaugokite savo darbo vietą bei sveikatą. Išaugs traumų, avarijų tikimybė. Ir kategoriškai atsisakykite bet kokių santykių aiškinimosi, pretenzijų savo antrajai pusei – susivaidyti bus paprasta.

JAUTIS Nors Baltasis Mėnulis jus jau globos, tačiau vargu ar šiuo metu pajusite jo saugantį, sėkmę pritraukiantį poveikį. Deja, dėl itin sudėtingos planetų padėties, savaitė nebus lengva, – atsiras krūva nenumatytų darbų, neplanuotų rūpesčių. Ir savaitės pradžioje jie gali būti susiję su jūsų asmeniniais santykiais, šeimos reikalais… Būkite labiau tolerantiški bendraudami su sutuoktiniu. Antrą savaitės pusę bus svarbu kuo geriau atlikti savo užduotis darbe – turite įtikinti vadovybę, jog esate nepakeičiami (to reikės, kad savaitei baigiantis nepakliūtumėte į nemalonę). Bendraudami su vaikais (ypač antradienį, trečiadienį) būkite kantresni, atlaidesni – dabartinės jūsų bausmės ir net griežtas tonas neduos tų rezultatų, kurių tikėjotės. Penktadienis bei savaitgalis sudėtingi – jūsų planai gali suirti, ypač susiję su antrąja puse. Mažiau norėkite – tai metas, kai norai nesipildo, nebent atvirkščiai.

DVYNIAI Pirmadienis – išganingas, kai daug kas gali pavykti! Tad nesėdėkite rankų sudėję – ką tądien spėsite, tą visą savaitę ir turėsite. Mažiau planuokite  antradieniui, trečiadieniui bei venkite santykius aiškintis su savo viršininku ar tėvais (teisybės šiomis dienomis nerasite), na, o trečiadienį, ketvirtadienį  pasistenkite pasinaudoti bent kiek geresne proga, kad nugludintumėte aštrius kampus santykiuose su jums svarbiais žmonėmis ir užbėgtumėte galimoms problemoms už akių. O jų šią savaitę gali būti visa kolekcija, – ims slėgti neužbaigti reikalai, neišspręsti  rūpesčiai dėl pinigų, darbo, dėl sveikatos. Vargins tvyranti nežinia. Tik nesitikėkite, jo kad šią savaitę kas išsispręs. Ką galima atidėkite kitai savaitei. O kol kas geriausia atsiriboti nuo visko, kas drumsčia sielos ramybę bei daugiau dėmesio skirti nervų stiprinimui. Dabar bus svarbu nepervertinti savo sveikatos, įtakos bei galimybių. Ir nesistenkite valdyti tų, kurie už jus viršesni, vyresni. Taip pat neskubėkite įsimylėti (gali kilti pagundų ketvirtadienį, penktadienį), – dėl atsitiktinio nuotykio, gali susipykti su senai mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

VĖŽYS Būsite jautresni, labiau pažeidžiami, – tiek darbe, tiek namie sustiprės įtampa, padaugės ir kliūčių, sąlygų. Vis dėl to pirmadienis, antradienio pirma pusė – naudingas metas. Na, o pagrindiniu šią savaitę kliuviniu laimei, norų išsipildymui gali tapti jūsų praeitis –ketvirtadienį, penktadienį gali tekti su kai kuo nutraukti ryšius, kažko atsisakyti savo asmeniniame gyvenime ar veikloje. Net, jei nebus jokių iššūkių, galite imti erzintis dėl niekų: ypač savaitės pradžioje  būsite linkę apsiginkluoti padidinamu stiklu vertindami savo vaikų, mylimo žmogaus elgesį ir „studijuoti“ menkiausią pražangą. Antrą savaitės pusę nesiimkite atsakingų užduočių darbe, būkite labiau susitelkę – galite padaryti lemtingų klaidų. Savaitgalį būkite apdairesni bendraudami, nesivelkite į naujus romantiškus nuotykius bei nerizikuosite kelyje. 

LIŪTAS Pirmadienis – jėgos metas! Pakovokite už savo interesus. Kai ką sėkmingai pavyktų išspręsti ir antradienio pirmąją pusę. Na, o svarbiausia šią savaitę pasistenkite likti kantresni. Ir neliūdėkite bei neskubinkite įvykių eigos, labiau pasirūpinkite sveikata. Šiuo metu gali atsinaujinti sena problema darbe, o į savaitės pabaigą ir kilti konfliktų su vadovais (bendradarbiais, klientais). Taip pat tikėtinos traumos, nelaimingi atsitikimai (savaitgalį itin). Penktadienis, savaitgalis gali atnešti rūpesčių ir dėl šeimos. Labiau pasaugokite vaikus – jie gali pasinaudoti laisve ne taip, kaip reikia. Jei savaitgalį su kuo susipažintumėte ir jus apimtų nauji jausmai, neskubėkite tuo žavėtis – viskas gali išeiti atvirkščiai: didelė meilė gali virsti tuščiu, alinančiu ryšiu. Beje, antrąją savaitės pusę nereikėtų dalintis savo meilės, savo santuokos paslaptimis su kitais, klausti „draugiško“ patarimo – vargu ar jus teisingai supras? Savaitgalį itin būkite apdairūs kelyje. 

MERGELĖ Pirmadienį tiktų tvarkyti reikalus, siekiant išvengti viešumos. Palankus metas kreiptis ir konfidencialios pagalbos. Itin energingi būsite antradienį, trečiadienį, tačiau kol kas geriau susilaikyti nuo svarbių reikalų tvarkymo, o taip pat nuo  santykių aiškinimosi. Deja, šią savaitę ne viskas palankiai klostytis, tad ypač trečiadienį, ketvirtadienį nerizikuokite pinigais, nepersistenkite auklėdami savo antrąja pusę, – galite lemtingai apsirikti. Nuo šio savaitės vidurio reikėtų labiau pasaugoti savo turtą, namus bei sveikatą, taip pat darbo vietą. Penktadienis bei savaitgalis sudėtingi – netikėtumai, nusivylimai, stresai (net ir be  rimto pagrindo)… Nors norėsis bendravimo, tačiau likite santūrūs.

SVARSTYKLĖS Pirma savaitės pusė – pasyvus, intravertiškas metas, kai saugiau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti pavojingų darbų, sudėtingų užduočių, na ir nerizikuoti kelyje. Tuo metų būsite gana įtaigūs, ir lengvai patikėsite apkalbomis, tad užsikimškite ausis, jei kas negero šnekės apie mylimą žmogų, apie draugus trečiadienį, ketvirtadienį. Šiai savaitei neverta planuoti svarbius susitikimus – atidėkite juos kitai savaitei, kai pavyks lengviau dėl visko susitarti. Ir neskubėkite įsipareigoti – tam ši savaitės irgi netinkama – ir ne tik reikaluose, bet ir meilėje. Beje, užmegzti naujus romantiškus santykius nederėtų – tai iliuzijų meilėje metas…

SKORPIONAS Nerimo pakaks. Teks kažko atsisakykit, kai ką paaukoti. Vis dėl to kai ką pavyks pakreipti savo naudai pirmadienį. Pasinaudokite tądien gera proga finansinių problemų sprendimui. Diena bus tinkama ir pasikalbėti su vadovybe apie jūsų uždarbio perspektyvas. Kai ką pakoreguoti reikaluose, santykiuose su jums svarbiais žmonėmis pavyktų ir antradienio pirmąją pusę. Savaitė dažnai bus prieštaringa: jausite, kad viską galite, tačiau, tik kažko imsitės, kai atsitrenksite į nenumatytas kliūtis, susidursite pasikeitusiomis sąlygomis, naujomis aplinkybėmis. Mėginsite prie to kažko naujo derintis, bet paskutinę akimirką viskas dar kartą apsivers aukštyn kojomis. Geriau neplanuoti svarbių susitikimų, kelionių, bent jau mažiau žadėti, ilgam neįsipareigoti, – šią neprognozuojamą savaitę laukia ne pačios mieliausios staigmenos. Sėkmė nebus linkusi ištikimai jus lydėti, tad niekuo nerizikuokite, nebūkite patiklūs bei venkite kraštutinumų, ypač piniguose, o taip pat meilėje. Beje, dėl skubėjimo, neapdairumo, nesusikaupimo grės ir traumos, nelaimingi atsitikimai kelyje, – labiau tikėtina antrą savaitės pusę. Itin sudėtingas penktadienis bei savaitgalis.

ŠAULYS Nors pirmadienis ir laikomas tradiciškai „bloga, tuščia“ diena, tačiau šį kart – ji vienintelė žada sėkmę bei naudingus pokyčius. Tiesa, antradienis iki pietų irgi naudingas, ypač siekiant išjudinti sąstingį svarbiame reikale. Vėliau neskubinkite įvykių, stabtelkite, – noras gerų permainų jau dabar, gali atnešti nelauktą nusivylimą. Nesistenkite antradienio antrąją pusę, trečiadienį spręsti susikaupusias problemas, ypač darbe: jei mėginsite piktintis, kažko reikalauti, viską sugadinsite, galite patirti krizę, paliesiančią ne tik jūsų santykius su šeima, mylimuoju, bet ir sveikatą, darbą. Tad kantrybės, ir iki pat kitos savaitės pradžios. Penktadienį bei savaitgalį bus svarbu likti ramiems, nepasiduoti pirmai emocijai. Deja, šios dienos paskatins įtampą net tik darbe, bet ir šeimoje, santykiuose su mylimu asmeniu. Bus svarbu taikumas, – net jei pasirodys nepriimtina artimųjų nuomonė, nugalėkite save ir pasakykite: “taip”.

OŽIARAGIS  Nebus lengvas metas tiek bendraujant su vadovybe, tiek su tėvais, su sutuoktiniu, – gal būt ne viską suprasite teisingai, atgims prisiminimai apie senas nuoskaudas? Kad ir kokios mintys lįstų į galvą šią savaitę, nepraraskite sveiko proto, ir pasakykite  “ne” netikusiems pamąstymams. Antradienį, trečiadienį bus pavojinga per daug užsimoti, – akys marios, deja, jose ir „nuskęsite“, nes būsite įsitikinę, kad jūra iki kelių. Ketvirtadienis, penktadienis – išbandymų laikas darbe. Netiktų tvarkyti su veikla, su karjera susijusius reikalus. Penktadienio, kaip ir savaitgalio pažintys sukels melagingą viltį. Nesiorientuokite į kažką naują, verčiau stenkitės išsaugoti ką turite. Tad neskubėkite penktadienį, savaitgalį savo porai sakyti: “niekada”. Santykiuose su mylimu žmogumi pritrūks ne tik objektyvumo, bet ir teisingos informacijos, tad, ne laikas jokiems radikaliems sprendimams.

VANDENIS Pirmadienis tas išganingas laikas, kai dar galima susitarti jums svarbiu klausimu, rasti tinkamą kompromisą. Siekite geriau kitą suprasti, įvertinti, kitam nusileisti. Diena mokys savo priešą pamilti, susidraugauti su tais, kas jus erzina, trikdo. Sudėtingos, dienos – antradienis, trečiadienis, kai gali apimti liūdesys ir net nerimas. Gali komplikuotis santykiai su aplinkiniams, – tiek darbe, tiek namie susidursite su priekabėmis, nepamatuotais reikalavimais. Tačiau, jei nenorite prarasti darbo vietos (ar išvengti atlyginimo sumažinimo) bei mylimo asmens jausmų, nesivelkite į ginčus, nieko neįrodinėkite. Nors nuo ketvirtadienio būsite labiau optimistiški, tačiau antrąją savaitės pusę visiškai netiks rizikuoti, pasikliauti sėkme. Deja, aksioma: „prieš vėją nepapūsi“ – veiks demonstratyviai ryškiai. Pasisaugokite būti kategoriškais, nesukalbamais penktadienį bei savaitgalį, kai galima ir be reikalo nukirsti dar žalią šaką, kurį galėjo duoti vaisių.

ŽUVYS Savaitė žada naujus netikėtus rūpesčius, neplanuotus darbus. Dar savaitei prasidedant bus svarbu užsitikrinti pagalbą, paramą. Pačius svarbiausius darbus, ir ypač tuos, kuriems atlikti reikalinga pagalba planuokite pirmadieniui, antradienio pirmai savaitės pusei. Antrąją savaitės pusę būsite priversti sunerimti ir net persigalvoti dėl savo jausmų, dėl darbo, deja, tai išbandymų dienos. Kad ir kas nutiktų, kad ir ką išgirstumėte – nenustokite tikėti tuo, kurį(ią) mylite. Ne laikas ultimatumams, jei iš savo poros ko nors siekiate ir norite kai ką perdaryti jūsų santykiuose – vargu ar mylimas asmuo apsispręs jūsų naudai. Tai itin aktualu tuo atveju, jei sprendžiamas meilės trikampio klausimas: net, jei pasirinktų jus – vėliau vis tiek nusivilsite, supratę, kad bergždžiai gaištate laiką. Ypač savaitei baigiantis reikia vengti lemtingų pokalbių bei kategoriškų sprendimų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×