PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 46 SAVAITĖ

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (46sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

AVINAS Norisi pamiršti nuoskaudas bei nusivylimus? Ir šios savaitės pradžioje tai tikrai įvyks, ypač, jei nuo pirmadienio ryto pamėginsite kitaip įvertinti esamą jums nemalonią situaciją, į pažvelgti kitu kampu. Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.), paskatins labiau pasigilinti į tai, kas giliai jumyse slėpėsi, slėgė, gąsdino, kankino bei tai įsisąmoninti, įvertinti ir perdaryti į suprantamą, valdomą bei įveikiamą reiškinį. Gal teks pereiti Fenikso ugnį? Ji reikalinga, kad atgimtumėte iš naujo! Jei siekiate dėl kažko pakovoti – darykite tai antradienį, trečiadienį (nors puikiai tiks ir kitos dienos, ypač penktadienis): laimėsite! Tai pergalinga savaitė, kai įsitikinate, jog ne be reikalo tiek vargote. Jūsų lyderiškumas, išskirtinumas bus ryškus, tad sulauksite aukštų įvertinimų, pagarbos. Jus palaikys bei parems draugai, gerbėjai, mylimas žmogus. Jei reikia, drąsiai ginčykitės bei įrodinėkite savo: bus, kaip pasakysite. Likimo vairą suksite savo rankose, – ryžtingai imkitės iniciatyvos. Savaitė bus tinkama atsakingiems karjeros sprendimas bei įvairių darbo reikalų tvarkymui. Gautus pasiūlymus verta priimti. Savaitgalį džiugins draugai – gerai kartu suorganizuoti kokią išvyką (jums bus naudinga pakeisti aplinką, pabūti svetur).

JAUTIS Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) privers susimąstyti apie santykius su antrąją puse. Ar viskas jus tenkina? Norite kažką radikaliai pakeisti? О gal jūs ieškote sau poros? Ar jau esate į kai ką įsižiūrėję, bet vis nežengiate  to lemtingo žingsnio? Tapsite sumanesnį, išradingesni ieškodami sau poros, ryžtingesni siekdami jums patinkančio asmens dėmesio. Na, o jei  esate susituokę, neperlenkite lazdos savo siekdami: dabar svarbų, kad būtumėte sąjungininkai. Nesistenkite, priversti, kad jums paklustų partneris, – jei jis (ji), nesutinka su jūsų nuomone, paieškokite kompromiso. Savaitės pradžiai daug neplanuokite. Tai kiek įtemptas metas, tiesa, puikus spręsti paskolų, mokesčių,  draudimo klausimus. Na, ir daug neužsibrėžkite – tenkinkitės mažais laimėjimas, nedideliais pasikeitimais. Nenorėkite, kad sektųsi viskame. Būkite atidūs išgirstiems patarimams bei pasiūlymams, o jų šią savaitę pakaks. Reikalų tvarkymui, svarbiems susitikimams, susitarimams tinkamas ketvirtadienis, penktadienis. Daugiau bendraukite, keliaukite, neatsisakykite pakvietimų į renginius, seminarus, tiesiog į svečius ar bičiulių rengiamą vakarėlį. Šiomis dienomis užsimezgusios pažintys atneš apsaugą, o gal ir paskatins naujiems žygdarbiams? Savaitgalio nuotaikos bus gana „darbinės“, ir tai bus tinkamas metas darbo problemų sprendimui neformalioje aplinkoje.

DVYNIAI Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) padės aiškiau susidėlioti savo mintis, tam, kad padaugėtų tvarkos bei racionalumo jūsų kasdienybėje, jūsų darbuose. Dabar reikėtų paanalizuoti savo dienotvarkę, darbų grafikus. Ar tai suderinama su sveiku gyvenimo būdu? Jei nuspręsite, kad per daug dirbate, mažinkite darbų krūvius. Naujų ar pildomų darbų neieškokite, nebent padėjėjų? Taps svarbu pasirūpinti savo sveikata. Na, ir darniais santykiais šeimoje. Savaitės pradžia paskatins naujai įvertinti savo aplinką, santykius su antrąja puse, o gal ir kai ką iš esmės pakeisti savo gyvenime?  Tiesa, idėja skirtis, ieškoti kito partnerio irgi nebus jūsų problemų sprendimas. Turite ieškoti atsakymo į visus klausimus savyje, – kitaip niekas nepasikeis, net jei perstumdysite visas šachmatų figūras, pakeisite pačią šachmatų lentą bei veikėjų roles.  Esminiams pasikeitimams dar neatėjo laikas: palaukite. Jie įvyks, bet ne anksčiau, kaip nuo iki kitų metų gimtadienio… O iki to laiko pasikliaukite savaimine įvykių eiga, natūraliai vykstančiais pokyčiais bei pasistenkite labiau taikytis prie besimainančių aplinkybių. Kitą vertus, jei mokėsite pasirinkti gerus sąjungininkus, užtarėjus – per juos nemažai pasieksite bent jau pirmą savaitės pusę. Tai geras laikas įtikinti sutuoktinį, jog jūsų santykiai puikūs. Kiek įtemptas bus ketvirtadienis, penktadienis, tačiau savaitgalis džiugus, ir bus sėkmingas, jei skirsite jį išvykoms, viešnagėms.

VĖŽYS Ši Jaunatis (stos pirmadienį 11val. 27min.) gana dvilypė, skatinanti labiau pasirūpinti mylimu asmeniu, savo vaikais, tačiau galinti ir savotiškai „nubausti“ už perdėtą rūpestį. Nors meilės ir nebūna per daug, bet rūpesčio vis dėl to – būna… Jei jiems ir ne viskas sklandžiai klostytis, nesureikšminkite, nenorėkite nuo visko apsaugoti, – galite sulaukti ir priešingos reakcijos. O jei ramiai į viską pasigilinsite, suprasite, kad iš tiesų, juk viskas gerai? Nors gal ir sunkiai apčiuopiama… Jei turite dalykinių rūpesčių, jei vargina šeimyninio bendravimo problemos, jei nesutariate su mylimu asmeniu – pamėginkite šią savaitę kažką pakeisti (pirmiausia savyje, – ko gero tai turėtų būtų jūsų požiūris į situaciją?). Dalykinių reikalų tvarkymui palankus antradienis, trečiadienis. Dienos bus geros ir tikrinti sveikatą ar pradėti sveikatingumo procedūras, imtis naujos dietos. Ketvirtadienis, penktadienis puikūs įvairiems susitarimams, deryboms. Tai reikšmingas metas ir santykių koregavimui su antrąja puse, nors galite būti nustebinti antrosios pusės atvirumu, galinčiu pereiti į tiesmukumą. Beje, tai gera proga su mylimu asmeniu apsispręsti dėl bendros ateities. Neatidėkite savo rūpesčių savaitgaliui– tai gana neramios dienos, kai reikia atsiriboti nuo įtampos ir užsiimti tik tuo, kas saugu jūsų emocijoms bei darniems santykiams šeimoje.

LIŪTAS Išgyvenote gana sudėtingą savaitę, po kurios  kai kas apsivertė aukštyn kojomis… Pirmadienis – iššūkių diena, kai viskas akimirksniu gali pasisukti kita linkme. Ir kaip būtų puiku, kad jūsų naudai. Ką gi, ši Jaunatis (stos pirmadienį 11val. 27min.), kaip tik tas metas, kai galima mėginti pakeisti bėgius. Pasvajokite per Jaunatį, kurią linkę norite, kad jūsų gyvenimas pakryptų? Kokių santykių norite šeimoje, ypač bendraujant su vaikais, su antrąja puse, su tėvais? Jei spėjote susivaidyti su artimaisiais, savo vaikais, draugais ar mylimu asmeniu, šis antradienis, trečiadienis, – palaimingas Mėnulio jaunaties metas, suteikiantis progą Liūtams viską apsukti ir pradėti iš naujo! Jau antradienį, trečiadienį laukia pasisekimas, tad nebijokite pakovoti už jums svarbius dalykus. Ketvirtadienis, penktadienis naudingi darbo problemų sprendimui, palankūs ir sveikatos tikinimui ar sveikatingumo procedūrų pradžiai. Beje, nuo trečiadienio tinkamas laikas pradėti aktyviau sportuoti (bent jau į sporto klubą galima užsirašyti?). Savaitgalis nuteiks santarvei – skirkite šį laiką savo porai, tai sustiprins jūsų ryšį.

MERGELĖ Ši Jaunatis (stos pirmadienį 11val. 27min.) jus išmokys labiau vertinti žodį suprasti jo jėgą, svarbą. Be abejo, kam jau kam, o jums vertėtų pasinaudoti pirmųjų dešimties Jaunaties minučių magija – tai gera proga būsimų įvykių modeliavimui užrašant savo norus. Tiesa, bendraudami turite būti atidesni, – venkite kažką tvirtinti nepatikrinę, žadėti gerai neįvertinę situacijos, savo perspektyvų. Tai bus džiugi savaitė, – pasieks gera žinia, išgirsite naudingų pasiūlymų. Tiesa, antradienis, trečiadienis – gana pasyvus metas, kai verta kiek atsitraukti nuo darbų ir atsipalaiduoti. Būsite saugomi paslaptingų jėgų, kurios rengia mažą dovaną, – tikriausiai ją gausite jau ketvirtadienį, penktadienį. Būtent tuomet ir verta užsiimti aktyvia veikla, reikalų tvarkymu. Beje, jūsų aplinkoje gali atsirasti ir ypatingas asmuo, galintis tapti geru draugu ar net ir jūsų romantiška pora. Savaitės vidurio romantiška pažintis gali tapti lemtinga. Savaitgalį verta skirti tvarkymuisi namuose, o taip pat sveikatingumo procedūroms.

SVARSTYKLĖS Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) padės suvokti: ko jums reikia, kad atgautumėte ramybę, pilnatvės jausmą? Jei neduoda ramybės įtampa santykiuose: suprasite, ką reikia keisti santykiuose su antrąja, puse, kad jūsų ryšys būtų dar labiau darnus? Na, o tie, kas norėtų labiau sustiprinti materialią pusę, ko gero gali rasi naujų kelių užsidirbti reikalingus pinigus? Antradienis, trečiadienis – darnos atgavimo, pusiausvyros susigrąžinimo metas, kai pavyksta ramiai ir išmintingai įvertinti ankstesniąją painiavą ir teisingai susidėlioti prioritetus. Aplinkiniam jūsų nuomonė bei elgesys darys didelį įspūdį, nenustebkite, jei gausite atsakingų pasiūlymų darbe. Savaitės pradžia taps palanki įvairiems susitikimams, susitarimams. O štai ketvirtadienį, penktadienį – pamirškite rūpesčius. Neapsiriksite, jei daugiau laiko leisite su šeima. Bet kokiu atveju, namuose pavyks nuveikti daugiau nei darbe, beje, darbas „iš namų“ irgi bus efektyvesnis – mažiau pavargsite, rasite teisingesnius sprendimus. Savaitgalis itin džiugus bei romantiškas, – atgims viltis ir tiems, kas yra susipykę su savo pora arba vieniši. Galimi ir lemtingi jausmai.

SKORPIONAS Tarsi viskas apsivertė aukštyn kojomis ir tapo sunku suvokti, kas gerai, kas blogai? Nuostoliai ir nauda, laimėjimai pernelyg susipynė. Bet, pagaliau atėjo laikas pamiršti patirtas nuoskaudas bei nusivylimus: šio pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) įkvėps bei suteiks jėgų, atvers realias galimybes viską pakeisti naujai! Ši jaunatis padės rasti teisingą  judėjimo kryptį bei pasirinkti tokią strategiją bei rasti tokius instrumentus, kurie padės maksimaliai greitai įgyvendinti savo sumanymus. Dabar ateis žinojimas kur, kaip ir su kuo? Savaitgalį skirkite visiškam atsipalaidavimui – pamirškite visus rūpesčius, tiesiog patinginiaukite, gerai išsimiegokite. Būkite su šeima.

ŠAULYS Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) padės geriau išgristi save, lengviau susikalbėti su savo vidiniu „aš“. Gal būt tokio dialogo pasekmė išprovokuos norą pradėti gyvenimą iš naujo? Ir savaitės pradžioje tai bus ne pati blogiausia mintis! Tiesa, ši Jaunatis iš jūsų pareikalaus ir mokėjimo ne viską sakyti. Ypač savo planų nepasakoti, kad ir kaip norėsis apie tai savo draugams papasakoti, – vargu ar tuomet pavyks sumanymą įgyvendinti? Dabar stenkitės kuo labiau koncentruotis ties asmeniniais uždaviniais – per šią prizmę vertinkite savo aplinką, veiklą. Atmeskite, kas trukdo saviraiškai! Tai gerojo persilaužimo savaitė, kai galima rizikuoti, – laukia džiaugsmas, pripažinimas. Viskas, kas dabar vyks taps svarbu ilgam. Trečiadienį pavyks apginti jums svarbią poziciją, laimėti svarbią kovą. Piniginius – turtinius reikalus tvarkykite ketvirtadienį, penktadienį. Savaitgalio susitikimai, pažintys įkvėps – tai puikus laikas kelionėms, turistiniams žygiams neatsisakykite pakvietimų viešnagėms pas draugus, giminaičius.

OŽIARAGIS Ši Jaunatis (stos pirmadienį 11val. 27min.) pažadins užsnūdusį permainų poreikį. Bet gal jums jau senai pabodo ta rutina, kurioje sukatės jau ne vienerius metus? Ir dabar esate pasiruošę žengti į nežinią? Nereikėtų labai gilintis į tai, kas vyksta, – pasitikėkite geruoju likimu, atsipalaiduokite, pasiduokite srautui,  judėkite “autopilotu”. Stebėkite aplinkos ženklus, būkite atidūs ir atsitiktinei nuogirdai – tai bus geras sufleris kur link sukti? Jei turite neatidėliotinų darbų, verta organizuoti talkas, pradėti remontus nuo savaitės vidurio, – antradieniui, trečiadieniui nieko sunkaus, varginančio neplanuokite. Jei norite padaryti nemenką įspūdį savo dabartiniam ar būsimam viršininkui, reikėtų su juo susitikti ketvirtadienį, penktadienį. Būsite darbingi savaitgalį – tai metas, kai pakaks energijos bei gero ūpo kalnus versti. Na, ir nepamirškite apie draugus, – būtent dabar jie gali tapti tuo reikalingu katalizatoriumi, kad atrastumėte naujas galimybes, na, ir pačią geriausią išeitį savo sumanymams įgyvendinti.

VANDENIS Pirmadienis – didžiųjų iššūkių diena, kai viskas akimirksniu gali pasisukti kita linkme. Šios dienos Jaunatis (stos 11val. 27min.) padės jums suvokti ne tik savo svarbiausius tikslus, bet ir suprasti, kiek toli (arti) nuo šio tikslo esate? Jūsų sprendimai gali būti netikėti: gal būt supratę, kad iki geidžiamos pergalės liko tik vienas žingsnis apsisuksite ir pajudėsite kitą linkme? Gal suprasite, kad norite visiškai kito? Bet kokiu atveju, savaitės pradžioje jūsų padangėje pūstels nauji vėjai. Ir netikėtai palengvės, – imsite atsipūsti. Pasijusite kiek laisvesni, nebeslėgs esamų darbų krūvis, viskas ims dėliotis sklandžiai, greitai, be įtampos. Atsiras gerų draugų, pagalbininkų, užtarėjų bei patarėjų. Na, o pačios sėkmingiausios dienos veiklai, reikalų tvarkymui,  svarbiems susitikimams – tai antradienis, trečiadienis. Antra savaitės pusė jau nebus tinkama kažkuo atsakingu užsiimti.   Savaitgalį ramaus poilsio nesitikėkite – tapsite patys reikalingiausi, svarbiausi. Daug dėmesio! Laukia netikėtumai, kai nežymus įvykis, atsitiktinis susitikimas, pokalbis gali viską pakeisti.

ŽUVYS Pirmadienio Jaunatis (stos 11val. 27min.) pakvies apsidairyti plačiau, ir suprasti, kad pasaulis didelis, atveriantys galimybių gausą… Kad ir kaip jaučiatės apriboti Saturno (ko gero labiau tie, kas gimė ženklo pradžioje), vis dėl to dabartinė Jaunatis jums dovanoja gerą progą išplėsti savo galimybes, išeiti iš to užburto rato, kuriame esate atsidūrę. Jei turite rimtų dalykinių rūpesčių, jei ieškote gero laiko rimtam pokalbiui su šefu – jūsų laukia pergalė antradienį, trečiadienį. Tiesa, ketvirtadienis, penktadienis irgi sėkmingi dalykiniuose mūšiuose! Nepraleiskite tokios šaunios progos! Jei šią darbo savaitę gausite pasiūlymą naujai veiklai, ar kitam darbui – sutikite. Tai svarbių dalykinių susitikimų bei naujų pažinčių (dalykinių, bičiuliškų) metas, – užsimezgusi pažintis jus nuramins, įkvėps. Tiesa, savaitgalį, reikėtų labiau atsiriboti nuo išorinio pasaulio, – jėgoms sukaupti, pailsėti, apsiruošti naujam šuoliui darbe padės ramus poilsis toli nuo žmonių. Kitaip kalbant, savaitgalį sumažinkite savo tempus iki minimumo, ir išsijunkite visomis prasmėmis nuo visko.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×