KOKIAS PERMAINAS ŽADA JUPITERIO–URANO JUNGTIS JAUČIO ŽENKLE?

Šis pavasaris ypatingas dėl vieno gana reto astrologinio įvykio Jupiterio ir Urano jungties, kuri kartojasi skirtinguose Zodiako ženkluose kas 14 metų. Na, o Jautyje pasikartos tik 2107 m. balandį.  Paskutinį kartą Jaučio ženkle Jupiteris su Uranu susijungė 1941 m. balandį. Šiemet tiksli Jupiterio ir Urano jungtis stos balandžio 21d. ryte 5val. 27min.

Ar ši Jupiterio, planetos valdančios socialinius procesus, tiesiogiai įtakojančios politiką, ideologiją, religiją jungtis bus pozityvi? Manoma, kad iš esmės taip, nes Jupiteris laikomas pačia laimingiausia planeta ir tituluojamas: Didžioji Laimė, Karalių Žvaigždė. Tad viskas, prie ko jis prisiliečia keičiasi į gerą. Vis tik Urano, permainų, revoliucijų bei naujovių, progreso planetos poveikis dažnai nenuspėjamas, galintis keisti situaciją 180 laipsniu kampu ir nebūtinai į gerą, ir nebūtinai ten, kur norime. Žinia: ne viena revoliucija neapsėjo be aukų, kartais ir labai žiaurių.

Tad kokias gi permainas žada dabartinė jungtis Jautyje? Jautis – stabilumo, materialios gerovės ženklas, tiesiogiai siejamas su gausa, su pinigais. Galime tik pasidžiaugti, kad šįkart jungtis bus palaiminta Baltojo Mėnulio (siejamas su gera karma, Angelų apsauga) kaimynystės. Tai įkvėpia viltį, kad naujovės ekonomikoje, finansuose pasitarnaus žmonių gerovei.

Na, o kuria linkme viskas suksis reikėtų klausti jau Urano, kuris yra Vandenio, na ir, žinoma, dabartinės Vandenio eros valdovas (ji prasidėjo šio tūkstantmečio pradžioje). Kaip veikia ši planeta  galėjome patirti dar XXa.: būtent šis laikas tapo pereinamuoju periodu iš Žuvų į Vandenio erą ir savaime virto savotišku Urano demonstracijos lauku parodyti ką gali? Dėl Urano praėjęs šimtmetis buvo paveiktas (paženklintas) galingų socialinių revoliucijų bei mokslo, technologijų pažangos. Tai, kas anksčiau egzistavo tik fantastiniuose romanuose – tapo realybe.

Galima teigti, kad Uranas šiuo metu (ir dar kelis tūkstančius metų) žmonijai taps pačia reikšmingiausia planeta, lygiai taip pat, kaip Neptūnas Žuvų eroje (prasidėjo pusantro šimto metų iki Kr.). Beje, abu Zodiako ženklai gana panašūs, nes turi tą pačią valdančią planetą Neptūną (Žuvyse dieninis šeimininkas, Vandenyje – egzaltuojanti planeta). Neptūno darbas apjungti, vienyti. Tiesa, Žuvų eroje žmonijos vienijimas vyko religiniu principu (per pasaulines religijas Krikščionybę, Islamą, Budizmą), globalizacija Vandenio eroje – per modernias technologijas (elektrifikacija,  kompiuterizacija, kosmoso įsisavinimas, internetas, dirbtinis intelektas, kriptovaliutos).

Suprantama, kad siekiant geriau įsivaizduoti ateitį Vandenio eroje, reikia stebėti Uraną, ir ypač jo jungtis, – būtent jos nurodys vystimosi vektorių. Nors prognozuoti Urano įtaką tikrai nedėkingas darbas, – priminsiu, kad astrologijoje jis siejamas su žaibu! Pamėgink atspėti, kada blykstels? Dabartinis Urano susijungimas su Jupiteriu itin ryškiai įtakoti mūsų ateitį 14metų., o per šį laiką  įvykusių permainų, naujovių ciklas bus aktyvus net 83 metus. Kiek galime būti ramūs, kad Uranas neprikrės pokštų, – juk jis žaibas, elektra, kuri gali ir trenkti?

Ši jungtis, be abejo, išprovokuos globalias permainas politikoje, ekonomikoje, finansuose. Uranas Jautyje jau nuo 2018m., ir šis laikas siejamas su finansų skaitmenizavimo epochos pradžia. Dabartinė Urano jungtis su Jupiteriu dar labiau paspartins šį procesą. Beje, dabartiniu metu galvojama ir apie kriptovaliutų reguliavimą tarptautinių mastu. Tikėtina, kad jungtis paskatins ir naujų skaitmeninių finansinių produktų atsiradimą, susijusių su dirbtinių intelektu.

Permainos galimos ir politikoje bei visuomenėje, juolab, kad 2024m. bus gausūs rinkimais įvairiose šalyse. Na, o pasauliniai įvykiai gali būti tapatūs tiems, kurie prasidėjo 1941m. pavasarį ir vėliau įtakojo šalių sienų perbraižymą. Nenuostabu – juk Jautis siejamas su žeme, su demarkuota, taip pat privačia teritorija. Tiesa, dabar situacija geresnė nei dramatiškais 1941 metais, nes šią jungtį saugos Baltasis Mėnulis. Jis gali apriboti ir pragaištingos žvaigždės Algolio įtaką (per ją Jupiteris judės gegužės 9-12d.).

Jei 1941m. ieškosime Urano įtakos naujų mokslo technologijų atsiradime – ženkliu įvykiu galėtų būti gegužės mėnesyje Berlyne pademontuota pirma pasaulyje veikianti programuojama skaičiavimo mašina Z3, kurią vėliau pavadino kompiuteriu.

Jupiterio jungtis su Uranu Jautyje atvers galimybes kiekvienam rasti naujų būdų socialinei gerovei pasiekti, finansiniam stabilumui užtikrinti.

Ar jums būtų įdomu, kaip ši jungtis paveiks 12 Zodiako ženklų? Beje, ne tik šiuo metu, bet ir ateinantiems 14metų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×