PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 26 SAVAITĖ

Tai bus antros Mėnulio fazės savaitė, kupina emocijų ir netikėtumų. Savaitės pradžia sudėtinga, įtempta, žadanti neprognozuojamų pokyčių, tad pirmadieniui, antradieniui nereikėtų planuoti nieko svarbaus, nieko naujo.

Visa savaitė nebus tinkama ir svarbių piniginių – turtinių reikalų tvarkymui: nemenka tikimybė apsigauti (ypač investavimo srityje). Savaitės pabaigoje irgi staigmenos – paskutinę akimirką gali tekti keisti planus. Šią savaitę labiau pasaugokite ne tik pinigus, turtą, bet ir gerus santykius su mylimu asmeniu.

Nuoroda į video: https://youtu.be/0FNsOki6XYE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (26sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×