PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 52 SAVAITĖ

Ši savaitė bus smagi, įdomi ir sėkminga. Taipogi ir permaininga, lemianti 2022 metų pirmąjį pusmetį. Palankiausios dienos, per kurias verta užbaigti visus 2021m. darbus, bus pirmadienis ir antradienis.

Trečiadienį (29d. 6val. 10min.) JUPITERIS įeis į ŽUVŲ ženklą (12.29 – 2022.05.11).

Naujametis vakaras išpuola palankiu ir sėkmingu metu, na, o išsamesnius patarimus visiems Zodiako ženklams kaip švęsti bei kokius papuošalus, akmenis rinktis rasite video tarp Avino ir Jaučio.

Sekmadienį venkite santykių aiškinimosi. Jaunatis stos 20val.33min., verta planuotis artimiausią mėnesį, o Ožiaragiams ir visus metus į priekį, juk Saulė jūsų ženkle!

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (52sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Kaip mano kalendorius atrodo iš vidaus: http://palmiroshoroskopai.lt/straipsniai/ka-rasite-mano-naujame-astrologiniame-kalendoriuje/ , įsigyti 2022 kalendorių galima čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2022/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

youtube kanalas: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×