Kaip sutikti 2022-ųjų metų sausio 1-ąją?

Tradiciškai noriu priminti tiems, kas mano, kad vienu metu galima nušauti du zuikius: nenušausite nei vieno! Sutinkant Naujuosius sausio 1 d. nesitikėkite, jog kažką laimėsite mėgindami atšvęsti ir Rytų Naujuosius, kurie šiemet stos tik vasario 1 d. Taip pat priminsiu, kad pagal Rytų kalendorių, paskutinysis mėnuo laikomas netinkamu užsiimti kažkuo nauju – tai atsisveikinimo metas. Tad ar verta ankstinti Rytietiškų Tigro metų atėjimą? Europietiškas metų skaičiavimas niekada neatitinka Rytų ciklo pradžios ir paika juos gretinti!

2022 m. vidurnaktis bus puikiu šventimui laiku: ir Saulė išskirtiniame Karališkame laipsnyje, ir šalia Baltasis Mėnulis (taip nutinka retai – tik kartą per septynis metus) greta su Venera, Plutonu, Merkurijumi! Tai reikštų, kad kažkokių ypatingų apribojimų šventimo organizavimui (išskyrus kitos tradicijos Naujųjų šventimą kartu) nėra.

Nebent verta atkreipti Mėnulio kalendoriaus gerbėjų dėmesį į dvidešimt septintosios Mėnulio dienos (Laivas, Skeptras) reikalavimus. Tuomet nerekomenduojamas gausus svaigalų vartojimas, nepatartina daug žiūrėti į veidrodį, klausytis destruktyvios muzikos, valgyti bulves, citrusinius vaisius, atlikti valymo apeigas su ugnimi. Tad saikas bus jūsų sėkmės sąjungininkas! Daugiau apie 27 Mėnulio dieną rasite čia>>>

Laimingas akmuo – ametistas, smaragdas, rausvas kvarcas, selenitas, oniksas, obsidianas.

Namų puošybai bei aprangai tiktų – alyvinė, balta, žydra, vengtina – raudona.


Mano naują 2022m. astrologinį kalendorių įsigyti galima čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2022/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×