PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 50 SAVAITĖ

Savaitę Jaunatis padalins į dvi dalis: pirmadienis, antradienis – Mėnulio mėnesio pabaiga, o nuo trečiadienio vidurnakčio naujas Mėnulio mėnuo. Jaunatis stos 1val. 32min.

Savaitė taps įdomi tuo, kad nebus palanki ką nors iš esmės naujo pradėti, nebent tai būtų kažkokios veiklos atnaujinimas. Reikalas tas, kad savaitės pradžia bus tinkama tik darbų užbaigimui, jų korekcijai. Deja, vėliau, nors ir stojus Jaunačiai prasidės Mėnulio augimas, tačiau kliuviniu naujiems projektams taps Merkurijus, kuris nuo trečiadienio rytmečio ims judėti atatupstas. Tiesa, jei jūsų asmeniniame horoskope Merkurijus retrogradinis (t.y. atatupstas), tuomet jokių apribojimų naujų darbų pradžiai neturėsite. Na, o koks jūsų horoskope Merkurijus, taps aišku apskaičiavus asmeninį horoskopą. Primenu, kad šiuo metu Šauliams ir Ožiaragiams taikomos gimtadieninės nuolaidos.

Ko gero labiausiai sudėtinga diena taps antradienis, tačiau ir savaitgalis gali atnešti ne maža rūpesčių, jei pristigs blaivaus požiūrio į reikalus, ypač susijusius su šventimu ar romantiškais santykiais. Na, o pati smagiausia bei naudingiausia savaitės dienas bus penktadienis iki 20val., kai gali išsirišti ne vienas varginantis klausimas – tiek dalykinis, tiek asmeninis. Tiks spręsti tiek finansinius keblumus, tiek neaiškumus santykiuose su mylimu asmeniu.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (50sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×