PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 48 SAVAITĖ

Tai bus dvilypė savaitė – puiki pirmoji pusė ir sudėtinga antroji.

Nors pirma savaitės pusė ir žada staigmenas, kurios privers pakeisti planus ir gali tekti užsiimti visai ne tuo, kam ruošėtės, tačiau viskas susiklostys naudingai. Šios dienos bus itin palankios darbo reikalų  tvarkymui, karjeros problemų sprendimui. Jums labiau seksis, jei nebijosite nestandartinių kelių, originalių sprendimo būdų.

Moterų dėmesiui – trečiadienis jūsų diena. Tai tas metas, kai ima dominuoti moteriškos energijos, ir moterims atsiranda proga pakreipti įvykius  norima vaga. Diena bus palanki tiek rimtesniems pokalbiams apie santykius su mylimu žmogumi, tiek veiklos reikalų tvarkymui.

Ketvirtadienio pirmoji pusė tinkama svarbiems susitarimams, atsakingiems įsipareigojimams, teisinių dokumentų tvirtinimui. Tiesa, nepamirškite, kad tądien duotą žodį teks tesėti. Antra dienos pusė bei vėlesnės dienos kupinos iliuzijų. Tai nesusipratimų, nesusikalbėjimų, apgaulių metas, kai nereikia tikėti viskuo, ką išgirsite ir net ką pamatysite! Beje, tai bus ir iliuzijų meilėje metas – neskubėkite įsimylėti, vėliau paaiškės, kad matėte tai, ką norėjote matyti, o ne tai, kas yras iš tiesų.

Kiek ramesnė bus antra sekmadienio pusė. Tai bus tas metas, kai imsite suprasti kur apsigavote… Beje, atsiras ir gerų progų atsiprašymui, taikymuisi.

Nuoroda į video: https://youtu.be/efax7Crizsk

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (48sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×