GRUODIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Gana apgaulingos pirmos dvi dekados: išoriškai viskas atrodys gražu ir patikima, tačiau situacijos nekontroliuosite. Sėkmės kelias bus neįprastas Marso valdomiems Avinams: teks nurimti, niekur jėga nesiveržti, stebėti, taikytis prie permainingų aplinkybių, nors gali tekti susidurti ir su pasipriešinimu, provokacijomis. Venkite konkurencinės kovos, ieškokite galimybių susitarti. Šiuo atveju ne tik tyla – gera byla, bet ir taika. Pirmas dvi dekadas nieko naujo nesiimkite. Mėnesiui baigiantis pagreitės įvykių raida, galimi ir netikėti pasikeitimai karjeroje. Ateis pelnytas pripažinimas, atsivers naujos galimybės saviraiškai, veiklai.

JAUTIS Sudėtingiausia bus pirma dekada, kai verta pasisaugoti apgaulių, intrigų ar net išdavysčių. Nuo antros dekados kiek palankesnis laikas. Nors nebus lengva, ir dažnai teks elgtis priešingai nei aplinkiniai iš jūsų tikėsis, tačiau kilusias problemas pavyks išspręsti. Jums padės seni draugai, simpatizuos asmenys, galintys daryti įtaką jūsų karjerai. Mėnesiui baigiantis bus prisiminti bei įvertinti seni nuopelnai. Tad, nors pirmą dekadą pakas neplanuotų ar net priverstinių išlaidų, taip pat nerimo dėl mylimo asmens, dėl sutuoktinio, ir išgyvensite, kad nebūtų atimta tai, kas brangu, ką ilgą laiką kaupėte, viskas gerai išsispręs trečią dekadą.

DVYNIAI Mėnesio pradžioje daug kas priklausys nuo santykių su partneriais. Taps akivaizdu, kaip jus vertina visuomenė, draugai, sutuoktinis. Būtent dabar imsite suprasti, kas jūsų žmonės, o kas ne, kas sąjungininkas, o kas priešas. Nemenku rūpesčiu mėnesio pradžioje gali tapti krizė šeimoje. Konfliktai su tėvais, sutuoktiniu, su vaikais nebus produktyvūs. Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei, nes nesklandumai su sutuoktiniu gali rimtai pakenkti jūsų ateičiai ar net karjerai. Siekite rasti kompromisą, susitaikyti su artimaisiais bei priešais, stiprinkite ryšius su sąjungininkais, siekite konkurentus, priešus, patraukti į savo pusę.

VĖŽYS Pirma dekada sunkoka, ypač tiems, kas siekia viską padaryti kuo geriau, kam stinga lankstumo, apsukrumo ar diplomatiškumo. Nenorėkite viską padaryti idealiai bei vieni patys. Darbų laukia begalė, rūpesčių taip pat bus per akis, o jėgų bei sveikatos stigs. Vis dėlto nuo antros dekados rasti pagalbininkų taps lengviau. Tad stipinkite sveikatą bei pasinaudokite partneriška pagalba: vieniems problemas įveikti nebus paprasta. Šį mėnesį bus svarbu su visais gerai sutarti, mokėti patikti, sudominti bei paprašyti. Paskutinė mėnesio savaitė žada laimingas romantiškas pažintis.

LIŪTAS Saikingumas ir kuklumas apsaugos nuo klaidų šį apgaulingą mėnesį, kai lengva pervertinti savo galimybes. Pirmos dvi dekados sėkmingesnės, vis dėlto geriau nesitikėti Fortūnos malonių. Ji bus permaininga: viena ranka duos, kita atims. Šio mėnesio laimėjimai ateis tik per nuoseklų metodišką darbą. Pirmas dvi dekadas bus pavojingos ir avantiūros tiek reikaluose, tiek meilėje, kai galite nukentėti finansiškai ar įsivelti į žalingą romantišką ryšį, sugadinti santykius. Beje, jei turite vaikų, teks daugiau dėmesio jiems skirti, kitaip jų problemos gausins jūsų rūpesčius. Mėnesiui baigiantis viskas ims rimti, tapsite racionalesni ir dramatiškoms emocijoms jau nebepavyks jūsų užvaldyti.

MERGELĖ Bent jau pirmos dvi dekados komplikuotos. Tiesa, jei didelių reikalavimų (ypač darbe) sau bei kitiems nekelsite, nekreipsite dėmesio į kitų „geranoriškas“ šnekas, nereaguosite į intrigas, mėnuo nesukels rūpesčių ir šventes sutiksite džiaugdamiesi gerais santykiais su savo pora bei naujais pasiekimais veikloje. Dažniau prisiminkite patarlę: “daug norėsi – mažai gausi”. Tai tiktų visoms gyvenimo sritims. Ypač mėnesio pradžioje gana pavojinga siekti paaukštinimo ar didesnės įtakos, valdžios veikloje, o taip pat rizikinga užmegzti naujus romantiškus santykius, jei jau esate nelaisvi, turite šeimą. Labiau saugokite sveikatą, skirkite daugiau dėmesio tėvams, santykių šeimoje stiprinimui bei taurinimui. Mėnesiui baigiantis teks labiau užsiimti vaikų reikalais, spręsti jų problemas ir jums tai pavyks.

SVARSTYKLĖS Apgaulingas mėnuo, ypač pirma pusė, kai ne visada galima tikėti savo akimis bei ausimis. Gelbės svarstykliškas sugebėjimas neskubėti, viską pasverti, įvertinti. Nebūkite patiklūs, venkite bet kokių konfliktų ir kilusius nesklandumus spręskite gražiuoju. Siekite skirti tikrąsias nuojautas nuo iliuzijų, kilusių dėl įtarumo ar savo galimybių pervertinimo. Ypač pirmas dvi dekadas reikėtų apdairiau žadėti, pasisaugoti vagių, sukčių, o taip pat atsargiau keliauti. Trečią dekadą pavyks pakoreguoti ankstesnius darbus, tik spręsdami senas problemas neįsipainiokite į naujas.

SKORPIONAS Nesijaudinkite mėnesio pradžioje dėl galimų keblumų su partneriais. Dabar patys esate stiprūs, kad įveiktumėte sunkumus savo jėgomis. Tiesa, darnius santykius su antrąja puse reikėtų branginti, neeskaluokite konfliktų, kitaip greitai gali paaiškėti, kad skyrybos vienintelė „teisinga“ išeitis. Kad ir kas nutiktų, kad ir su kuo bendrausite, nesutarimus spręskite gražiuoju – taip bus pigiau… Dėl pinigų gali tekti pasukti galvą, bent jau pirmąją dekadą. Nors antrąją dekadą labiau tiktų imtis finansinių problemų sprendimo, ieškoti naujų būdų uždirbti, tačiau nebūkite patiklūs. Ypatinga bus mėnesio paskutinė savaitė, žadanti sėkmę ne tik reikaluose, bet ir meilėje, o užsimezgę romantiški santykiai bus perspektyvūs.

ŠAULYS Nors tai ir džiugus gimtadienio metas, tačiau ne viskas klostysis taip, kaip norėtųsi. Bent jau pirmas dvi dekadas. Deja, dabar būsite pernelyg entuziastingi, karštakošiški, neatsargūs, kartais be reikalo pesimistiški (prieš gimtadienį, taip nutinka, kad apima liūdesys be priežasties) ir galite įsivelti į jums žalingus reikalus, nereikalingus santykius, susipykti su artimu žmogumi. Pasistenkite viską daryti neskubėdami, gerai apgalvodami. Venkite ilgalaikių įsipareigojimų. Siekite daugiau ilsėtis, stiprinti sveikatą. Bus palankios ir įvairios organizmą valančios procedūros. Iki 20d. patartina grąžinti skolas, užbaigti užvilkintus darbus. Paskutinė savaitė bus smagesnė, tačiau netinkama kažkuo nauju ar svarbiu užsiimti.

OŽIARAGIS Pirmą mėnesio dekadą pajusite, jog tai sunkus metas ir nemaža dalimi tai susiję ir su tuo, kad dabar laikas prieš gimtadienį. Tai bus gana apgaulingas metas, kai galima jus įtikinti melu ir priversti pasukti slidžiu keliu… Reikėtų labiau pasisaugoti svetimų įtakų, klastos. Geriausia tuo metu ilsėtis, bent jau daug neplanuokite, kad nepersitemptumėte. Antrą dekadą optimizmo padaugės, kai kas ims keistis į gerą, tačiau išliks galimybės pasukti ne tuo keliu. Trečia dekada gana intravertiška, ne itin tinkama kelionėms, ypač tolimoms. Siekite įtvirtinti gerus santykius su artimaisiais, taip pat su vadovybe, kolegomis. Atsiras netikėtų progų pataisyti finansinius reikalus, išsisklaidys abejonės meilėje. Seksis stiprinti jau esamą meilės ryšį ar užmegzti naują.

VANDENIS Daug planų, gerų norų, entuziazmo, gerų pasiūlymų, tačiau stigs galimybių įgyvendinti savo ketinimus, pasinaudoti naujais gerais pasiūlymais. Itin atidūs turėtumėte būti ir bendravimui. Tapsite atviri aplinkiniams, mielai užmegsite ar atnaujinsite pažintys, tačiau situacijos nekontroliuosite. Neskubėkite žmonėmis pasitikėti, saugokite paslaptis. Veikloje derėtų vengti imtis naujų bendrų projektų – geriau viską atlikti vieniems. Venkite įsipareigojimų ilgesniam laikui. Norimo tempo nepavyks išvystyti, galimi ir netikėti planų pasikeitimai, dėl kurių nesugebėsite laikų įvykdyti duotų įsipareigojimų. Nerizikuokite pinigais, turtu, venkite imti didelius kreditus. Nepatartina pirmai dekadai planuoti ir tolimų kelionių. Trečia dekada žada geras permainas, kurios ateis netikėtai, savaime.

ŽUVYS Gruodis – paskutinis jūsų ženklo dominavimo mėnuo, tad pamąstykite, ko dar nepasiekėte, ko nepadarėte ir suskubkite viską atlikti iki 20d. Žuvims paprastai pačiu naudingiausiu etapu tampa jų lyderystės laiko pabaiga. Tad nepabūkite sunkumų, kurie gali užgriūti mėnesio pradžioje ir varginti iki mėnesio vidurio. Pirmas dvi dekadas derėtų susitelkti ties pagrindiniais uždaviniais, esminiais gyvenimo tikslais ir pasistengti kuo daugiau nuveikti. Tai, kuo dabar imsitės, jus pastūmės pergalei! Tai ką laimėsite, taps svarbu net dvyliką metų! Na, o naudingus pokyčius veikloje bei asmeniniame gyvenime pajusite jau mėnesiui baigiantis.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×