PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 43 SAVAITĖ

Lemtingas „užtemimų koridoriaus“ metas tęsiasi. Tai ypatinga savaitė – ji baigsis Mėnulio užtemimu. Dabar turite būti itin atidūs savo mintims bei žodžiams: jie ilgam „užsiantspauduos“ jūsų likime, nors tai ir nebe Jaunaties metas. Vis dėl to laike prieš Mėnulio užtemimą mūsų norai, svajonės, planai turi didesnę galią nei paprastai.

Laimei pirmąją savaitės pusę planetų padėtis bus palanki, leidžianti nusiraminti, susitelkti, harmonizuoti savo mintis bei veiksmus. Įtampa labiau ims jaustis savaitei baigiantis. Užtemimas stos šeštadienio vėlų vakarą, ir maksimalią fazę pasieks 23val. 15min. Bent jau šeštadieniui (ypač vakarui) netiktų planuoti kelionių, svarbių susitikimų, juolab šventimų, pramogų.

Skirkite šį laiką sau. Nusiraminimui, apmąstymams. Tylai. Kuo mažiau kalbų, tuo geriau. Ir atsisakykite gilintis į provokuojančius „tyrimus“ tema: kas iš aplinkinių blogai elgiasi ir visiems kenkia? Primenu – tai ne rinkimai. Tai darbas su savimi. Verčiau pagalvokite, kaip jūs reaguojate į supantį pasaulį? Kokios emocijos vargina, kaip norėtumėte jaustis? Ir ką galite pakeisti savo kasdienybėje, dienotvarkėje, savo įpročiuose, kad turėtumėte progų dažniau nusišypsoti, save pagirti? Mėnulio užtemimo laikas itin patogus pasidarbuoti su savo emocijomis, su reagavimu į pasaulį… Na, o pagrindinis uždavinys šioms užtemiminėms dienoms: nustoti piktintis, kritikuoti, išmokti suprasti, pateisinti, atleisti.

Kad viskas sklandžiau susiklostytų šią savaitę naudinga nešioti perlus (be abejo tikrus, tinka ir upiniai, ir jūriniai perlai). Gerai, jei tai būtų karoliai. Verta padraugauti ir su opalu (gerai auskarai), natūraliu Mėnulio akmeniu.  Palankios bus ir natūralaus šilko skarelės, šalikėliai apvynioti ant kaklo (ypač, jei būsite viešumoje, jei reikės daug kalbėti).

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (43sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×