PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 42 SAVAITĖ

Nuo Saulės užtemimo (spalio 14d.) 20val. 55min. iki šios savaitės pabaigos (sekmadienio 19val. 27min.) pirma Mėnulio fazė, išpuolanti per mįslingąjį „Užtemimų koridorių“. Mus tai įpareigoja likti itin atidiems bei santūriems. Niekur neskubėti, nesiveržti ką nors keisti. Stebėkite, nieko nekaltinkite, nereikalaukite, verčiau pasvarstykite: kuo patys galite padėti?

Būtent tai ir bus svarbiausia šią savaitę, mat jos esmė: Saulės bei Merkurijaus susijungimas su Krentančiu Mėnulio Mazgu Ketu. Ši jungtis, kaip tik ir „paprašys“ mūsų „susimokėti“ karmines skolas. Na, o svarbiausia būtų negalvoti, kad nieko blogo nepadariau, nieko neesu skolingas. Deja, ne viską mes atsimename, ne visada ir suprantame, kad kažką nuskriaudėme, užgavome, tad nesistebėkite, jei teks susidurti su kažkieno neteisingais sprendimais mūsų atžvilgiu,  nesuprantamais dingimais, praradimais, nuostoliais… Vertinkite, tai kaip karminių skolų gražinimą.

Na, o „profilaktiškai“ vertėtų būti dosniems bei atidesniems kito rūpesčiams. Suskubkite į pagalbą, stenkitės pasitarnauti. Daugiau gerų darbų, – pabūkite skautais (užsiriškite bent tris mazgelius ant virvutės, kad per diena bent tiek gero kitiems nuveiktumėte). Priminsiu tik, kad geriausia, jei geri darbai neafišuojami, yra anonimiški, – tad nesigirkime ką nuveikėme kito labui. Na, ir nepergyvenkime, jei kažką pamesime, prarasime – tai irgi „mokestis“. Tiesa, kai kam gali ir pasisketi, kažką laimėti, gauti dovanų! O tai jau bus gerasis karminis atpildas.

Pirma savaitės pusė palankesnė bei ramesnė, tad puikiai tiks taikymuisi, santykių gerinimui. Nuo ketvirtadienio įtampą ims augti ir šeštadieniui galime susidurti su realiu maištu.  Sekmadienis iki pavakarės – nusiraminimo metas, kai vėl atgauname pozityvų požiūrį į reikalus. Deja, vakaras įtemptas: 16val. 27min. prasidės kritinė 9-a Mėnulio para, kupina iliuzijų, žadanti nesusipratimus. Vakaras nebus tinkamas susitikimams, viešnagėms, šventimams, na ir žinoma santykių aiškinimuisi. 

AVINAS Savaitės pradžioje galite akivaizdžiai susidurti su Saulės užtemimo nulemtais kliuviniais. Atrodys, kad viską galite, viską žinote, suprantate, tačiau tikrovėje, beveik nieko negalėsite pakeisti. Kiek sėkmingesnis trečiadienis, ketvirtadienis, bet tik tol, kol įvykių neskubinsite. Nuo penktadienio labiau įtemptas, konfliktinis metas, žadantis nenumatytas kliūtis. Laukia iššūkiai! Jei saugote savo darbo vietą bei gerus santykius su darbo kolektyvu, su vadovybe, teks išmokti jei ne nusileisti vyresniojo valiai, taip bent priimti kompromisą, kuris gal būt ir bus jums nepatogus. Tai bus lemtinga bendraujant su vadovybe, jei nenorite pakliūti į nemalonę. Savaitgalis irgi panašus. Pasistenkite šią savaitę išsaugoti gerus santykius tiek su kolegomis, šefu, tiek su artimaisiais, – nepykite ant jų, kad ir ką išgirsite.

JAUTIS Bus svarbu, kad dėl Saulės užtemimo įtakos nesusikauptų kritinė blogų nuotaikų masė – šią savaitę netikėtai gali imti ir pristigti kantrybės. Vienu metu visi vidiniai stabdžiai išsijungs – ir jūs galite ryžtis kažkam pernelyg ryžtingam jau antrą savaitės pusę. Jei kils noras skirtis su mylimu asmeniu, visą teisybę pasakyti viršininkui, susitūrėkite, tai tuščia. Niekas nieko nesupras, o nubausite tik save. Ir neįsivelkite į intrigantų pinkles. Ypač penktadienis, savaitgalis – nepasitenkinimo, intrigų metas. Mokėkite vertinti santykius su antrąja puse, būkite atidesni tėvams. Ir neskubėkite nieko teisti, smerkti ar mokyti – vėliau suvoksite, jog buvote neteisūs. Tiesa, šeštadienio vakarą, sekmadienio pirmąją pusę turėsite progų sušvelninti situaciją, susitaikyti su jums brangiu asmeniu.

DVYNIAI Savaitės pradžia provokuos kažką keisti įprastoje kasdienybėje, bent jau veikloje. Vis dėl to nuo radikalių žingsnių susilaikykite, – šių dienų ambicijos bei su tuo susijusios permainos (jei tik kažkiek suklysite) – brangiai kainuos. Itin pavojingi drąsiems sprendimams bus penktadienis, šeštadienis. Pasiruoškite ne patiems smagiausiems netikėtumas tomis dienomis. Bus svarbu, kad tuomet jus paremtų, jums padėtų artimieji, draugai. Šią sudėtingą pokyčių savaitę stenkitės kuo atsakingiau atlikti užduotis darbe, labiau saugokite sveikatą bei sveikus santykius su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), su vaikais. Ypač savaitgalį nesivelkite į ginčus, nepasiduokite provokacijoms.

VĖŽYS Kiek geriau jausitės antradienį, ir tądien verta spręsti varginančią problemą – išvysite naują, netikėtą išeitį.  Trečiadienis, ketvirtadienis tinkami užvilkintų reikalų tvarkymui. Atidžiau įsiklausykite į savo vidinį balsą penktadienį, savaitgalį ir nedarykite nieko, ko bijote, ko nesinori. Tai bus traumingas, avaringas ir, deja,  konfliktinis metas, kai galima kai ką sugadinti, net prarasti. Šiuo apgaulingu metu po Saulės užtemimo likite atidūs, kad nesiveltumėte į rizikingus reikalus. Bent jau veikloje nieko nekeiskite – nauji sumanymai vargu ar pasiteisins, veikiau jie virs nauja našta. Nuo penktadienio itin sudėtingas  metas, kai lengva susivaidyti ir su antrąja puse, su artimaisiais ar net su jums nepažįstamais žmonėmis viešoje vietoje.

LIŪTAS Nurimkite. Jei kas nesiseka – tiesiog sustokite ar kažko atsisakykite, atidėkite kitam kartui. Šiuo metu, paveiktu Saulės užtemimo, neprivalo sektis. Tad, kam reikia save ar kitus, o juolab likimą kaltinti, kad planai žlunga, jėgų bei perkamosios galios trūksta, kaip ir artimų žmonių dėmesio, supratimo? Stebėkite save iš šalies, klauskite iš kur ta mintis atėjo, kodėl susitikote su tuo ar anuo žmogumi, kas jus supažindino? Gilinkitės vien į vidinius pojūčius, kūno siunčiamus signalus, – gal pavyks kai ką suprasti, aptikti tam tikrų dėsningumų? Tiesa, trečiadienis, ketvirtadienis maloni išimtis – gali pavykti kai ką pakeipti savo naudai. Bene didžiausi iššūkiai laukia penktadienį bei savaitgalį. Jei nenorite įsivelti į naujas problemas, nesiveržkite tomis dienomis ką nors auklėti, perdarinėti, nesiimkite nieko griauti. Jau kitą savaitę imsite jausti, kad persistengėte, o kažką perdaryti nebus paprasta.

MERGELĖ Tai sudėtingas metas po Saulės užtemimo, kai daug kas painu, neaišku. Gal būt antradienį ir pavyks atbuline data kai ką išvysti kitomis akimis bei suprasti, ką dar galima pakoreguoti jus netenkinančiuose santykiuose. Tačiau nuo trečiadienio jau neplanuokite svarbių darbų, atsakingų dalykinių susitikimų. Šią savaitę  turėsite būti labiau kantresni ir atidesni darbe, – kol kas verta pamiršti ir didžiąsias ambicijas. Pamirškite kovas už „teisybę“. Jei pamėginsite savo vadovams pasakyti, jog šie trumparegiai, neišmanėliai, jums nepalengvės, o viršininkų galvoje bei sąžinėje skaidrumo nepadaugės… Savaitgalį turite būti atsargesni – nepastebėsite pavojaus, pervertinsite jėgas, pasakysite tai, apie ką reikėjo patylėti ir prisišauksite rūpesčių.

SVARSTYKLĖS Tai nebus lengvos dienos, ir nenuostabu: juk ką tik įvyko Saulės užtemimas jūsų ženkle. Jei turite rimtų sumanymų, neskubėkite jų įgyvendinti dabar, bei kitiems apie juos pasakoti. Apskritai, šią savaitę geriau dažniau patylėti. Paslaptis saugokite. Na, o labiausiai sudėtingas metas: penktadienis, šeštadienis, kai galite be priežasties nuliūsti, susierzinti, supykti. Stigs ir apdairumo, atsargumo. Ypač bendraujant su šeimos nariais, su vaikais, su mylimu asmeniu. Nepaaiškinamai trauks nesutikti, ginčytis, piktintis ir dažniausia dėl neesminių dalykų. Vis dėl to sekmadienis jau smagesnis ir iki pavakarės turėsite progų susigražinti gerą nuotaiką bei ramybę namuose.

SKORPIONAS Lyg ir viską, ką reikia atlikote, su visais susitarėte ir tikitės, kad reikalai pajudės geresne linkme, tačiau tikrovėje viskas dėliosis kiek kitaip. Gali net apimti įtarimas, kad visos pastangos per niek, kad atsitrenkėte į nepramušamą sieną, prie kurios tenka sustoti ir nuspręsti: ką toliau daryti? Nors antrąją savaitės pusę  tokios nuotaikos ir gali varginti, tačiau jos laikinos, o kol kas reikėtų nusiminti, atsitraukti. Po kurio laiko viskas savaime išsispręs. Tiesiog reikia išlaukti – dar viskas pasikeis, ir tuo įsitikinsite jau mėnesiui baigiantis, kitam prasidedant. Tad venkite akibrokšto,  nedrumskite vandens – jūsų protestas aplinkiniams pasirodys tik audra stiklinėje. Tuomet iš tiesų pralaimėsite.

ŠAULYS Savaitės pradžios naujienos vers suklusti. Tik neskubėkite dėl to kažką keisti, – siekite viską gerai suprasti, įverti. Svarbesnių reikalų tvarkymui labiau tinkamas trečiadienis, ketvirtadienis. Šios dienos bus palankios pasišnekėti su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu, paatvirauti, kas  rūpi, slegia, tiesa, ramiai, be įtampos. Beje, atviresniam pokalbiui, kai norisi sulaukti dėmesio, švelnumo bei taurių įvertinimų tinkamas ir sekmadienis. Deja, penktadienis, šeštadienis itin sudėtingi, kai impulso pagauti galite pasakyti tai, dėl ko gailėsitės. Tai kritinis laikas santykiams su mylimu žmogumi, kai lengva sugriauti, prarasti. Mainais gausite vien nusivylimą. Sekmadienis netikėtai vėl  smagus žadantis ypatingus susitikimus, geras naujienas. Tądien kai kas svarbaus gali pasikeisti jūsų naudai.

OŽIARAGIS Savaitės pradžia, nors ir po užtemimo, bet tinkama svarbesnių (ypač įstrigusių) reikalų tvarkymui. Vis dėl to nuo trečiadienio geriau sumažinti darbų krūvį, nebesiimti nieko atsakingo. Ir nebeskubėkite tomis dienomis priminėti jokių sprendimų, – turite viską ramiai apmąstyti, iš naujo įvertinti. Sudėtingas penktadienis bei savaitgalis: būkite atidūs, kad neimtumėte piktnaudžiauti kitų ydomis, nežinojimu ar tiesiog silpnumu. Labiau save stebėkite, analizuokite: ar kažko iš kitų reikalaudami, ką nors peikdami neperlenkiate lazdos? Ypač bendraujant su antrąja puse reikėtų pasistengti likti pakantesniems, nuoširdesniems – netikęs žodis gali tapti lemtingu pleištu. Tiesa, sekmadienis – puiki proga išspręsti kilusius nesklandumus.   

VANDENIS Nors aplinkybės klostosi palankiai, bet intensyviau pasinaudoti likimo suteikiamomis progomis ne taip bus paprasta. Pirma savaitės pusė palankesnė, tad suskubkite iki ketvirtadienio imtinai atlikti neatidėliotinus darbus, susitikti su jums svarbiais žmonėmis. Trečiadienis, ketvirtadienis tinkamas tartis, ieškoti pagalbos. Penktadienis bei šeštadienis sudėtingi, kai lengva įsivelti į svetimus reikalus, dėl kurių ilgam galite netekti ramybės bei saugumo. Kad ir ką išgirsite, – nepriiminėkite jokių sprendimų nesulaukę sekmadienio. Nuo šios dienos jūsų pozicijos ims stiprėti ir ilgai nelaukus (iki mėnesio galo), atsiras netikėtų, naujų būdų išspręsti jus ilgai varginusią problemą.

ŽUVYS Nors tai ir keblus laikas po Saulės užtemimo, tačiau antradienis, trečiadienis bus gana palankūs, kai gali pavykti pagerinti susidariusią padėtį darbe. Pasistenkite maksimaliai išnaudoti šiomis dienomis atsiveriančiomis galimybėmis. Deja,  penktadienis, šeštadienis itin pavojingos dienos, kai galite pajusti, jog esate daug kuo nepatenkinti, kad atėjo laikas kažką keisti. Tik nemėginkite aiškintis to, ko nežinote, nesuprantate, kas nuo jūsų slepiama. Tai ką sužinosite – jums pakenks. Šiuo atveju, – nežinojimas palaima. Deja, būsite linkę sutirštinti spalvas, dramatizuosi menkiausią nesklandumą darbe, nesusipratimą šeimoje. Sunkumai neišvengiami, bet įveikiami! Nenuliūskite, dar šį mėnesį pakas progų atsigriebti. O dabar stenkitės stiprinti sveikatą, gerinti santykius darbe. Savaitgalį geriau naujų pažinčių neužmegzti bei vengti rimtų pokalbių – tiek asmeninių, tiek dalykinių. Likite nuoširdūs, pasitikėkite savo išrinktu žmogumi, – jus išgirs ir supras. Tiesa, nebūtinai iškarto.

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×