PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 41 SAVAITĖ

Tai reikšminga savaitė prieš Saulės užtemimą – paskutinė ketvirta Mėnulio mėnesio fazė. Būtent dabar tas laikas, kai galima „pakovoti“ su fatališkumu, nutraukti besikartojančių problemų seką. Tai tas laikas, kai atrandami bei įgyvendinami būdai, kaip neužlipti „ant to paties grėblio“?

Šiai savaitei, o ypač šeštadienio vakarui (nuo 18val. iki 20val. 55min.) tinka ritualai, pagrįsti savo problemų aprašymu popieriuje bei jų sudeginimu. Visą šią savaitę tiems, kas nori išsivaduoti iš ligų, toksiškų santykių, blogų įpročių,  priklausomybių patartina dažniau žiūrėti į tekantį vandenį, lįsti po dušu, mėgstantiems vonią – pagulėti vandenyje su druska,  naudinga ir daugiau gryno vandens gerti, taip pat vegetariškai maitintis. Gerai iš esmės valyti, tvarkyti namus, išnešti nebereikalingus daiktus, šiukšles. Patartina ir mažiau bendrauti, bent jau griežčiau atsiribokite nuo tų, su kuriais norite nutraukti santykius.

Tiesa, bus svarbu praktikuoti ir atleidimą. Žodžiai „atsiprašau“, „ačiū“ – įgys tikrai magišką jėgą, padėdami tiek paleisti, tiek atvirkščiai – susitaikyti, sustiprinti saitus.Pats laikas labdarai, – būkite dosnūs. Dabar, kai Juodasis Mėnulis Mergelėje patartina daugiau aukoti ligonių gydymui bei reabilitacijai, benamių gyvūnų globai. Na, ir nepamirškite apie savo svajones, siekius, kuriuos verta aptaršyti, vizualizuoti jau Saulės užtemimo metu – tai šeštadienis nuo 20val. 55min. iki 21val. 5min.

Šią savaitę netinka nieko naujo pradėti. Vertėtų baigti senus darbus, gražinti skolas (pagal galimybes). Palankiausia diena veiklai, svarbesnių reikalų tvarkymui – ketvirtadienis. O štai sudėtingiausia – penktadienis! Ir ne todėl, kad 13-a penktadienis… Šios dienos problemos esmė tame, kad tai kritinis metas pagal Mėnulio kalendorių: 29-a Mėnulio para prieš Saulės užtemimą. Vis dėl to santūrūs, organizuoti asmenys, susitelkę į save liks saugūs tokiu sudėtingu metu. 

Nei penktadieniui, nei šeštadieniu nederėtų planuoti rizikingų kelionių, šventimų. Šios dienos visiškai netinkamos ir vertingų daiktų įsigijimui, pinigų investavimui. Blogas laikas ir romantiškiems pasimatymams, juolab pažintims. Netiks ir santykius aiškintis, nebent jus siekiate nutraukti ryšius. Tai galima daryti prieš užtemimą  tik tuo atveju, jei to senai siekėte, bet trūko jėgų, ryžto, drąsos žengti lemtingą žingsnį. Priminsiu, kad sprendimai padaryti Saulės užtemimo įtakoje praktiškai neatšaukiami.

AVINAS Savaitės nuo pradžių sudėtinga, kupina priešstatų, įtampos, dvejonių, nežinios, kai svarbu suvaldyti emocijas, nepasiduoti ambicijoms ir ieškoti kompromisų. Ir ne tik namuose, bet ir darbe. Stenkitės kitą suprasti, siekite bendradarbiavimo. Nuo ketvirtadienio jūsų šeimininkas Marsas įeis į Skorpiono ženklą, ir gali užgriūti nauji rūpesčiai. Tiesa, būsite stiprūs, tvirti,  tad sėkmingai išspręsite kilusias problemas. Šiuo metu bus itin svarbu ryšiai su aplinkiniais, su partneriais, sutuoktiniu: deja, Saulės užtemimas Svarstyklėse (spalio 14d.) gali išbalansuoti jūsų santykius. Su niekuo nesipykite (nei šią nei kitą savaitę), – galite įgyti lemtingų priešų. Nešiokite nusiraminimui, apsaugai, sėkmei – rausvą kvarcą, žydrą agatą, ametistą.

JAUTIS Dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) – tai sudėtingas metas, kai senos nuoskaudos atgyja, kai atsiranda priežasčių naujoms… Dabar būsite jautresni ir dėl menkos priežasties galite sutrikti.  Jei apmins nusivylimo nuotaikos, nepraraskite savitvardos – analizuokite, tikrinkite, sverkite, skaičiuokite. Tai padės išvengti lemtingų klaidų. Šią savaitę  geriau nesiimti rimtų projektų veikloje, remontų namuose (nuostolių vargu ar išvengsite, perdarinėti taipogi teks ilgai). Daugiau dėmesio skirkite sveikatos profilaktikai, – pats laikas susirūpinti sveika gyvensena.  Palanku nešioti nefritą, geltonos spalvos karneolį.

DVYNIAI Savaitės pradžioje siekite nurimti nuo ankstesnių sukrėtimų, atgauti pusiausvyrą. Atsiras naujų priežasčių nerimauti, – tai gali būti ir reikalingų pinigų stygius (veiklai, namų remontams, sveikatos procedūroms). Savaitei baigiantis rūpesčių gali kilti dėl santykių su jums artimu asmeniu, juk Saulės užtemimas spalio 14d. stos jūsų meilės ženkle. Tik nepriiminėkite jokių atsakingų sprendimų širdies reikaluose, jei jus apims abejonės dėl dabartinio pasirinkimo.  Bus svarbu saugoti – tai ką turite ir nesivelti į eksperimentus meilėje. Antrą savaitės pusę derėtų būti atidesniems ir santykiams šeimoje –  būkite atidesni, o tai pat atlaidesni savo vaikams, nesivelkite į ginčus su tėvais. Šią savaitę geriau atsisakyti rizikingų kelionių, pramogų. Patartina nešioti avantiūriną (ant krūtinės), ametistą (ant kaklo, ausyse), Mėnulio akmenį (apyrankė, žiedas).

VĖŽYS Tai gana pasyvus metas, kai verta atsitraukti nuo intensyvios veiklos, daugiau laiko praleidžiant su artimaisiais namuose. Stenkitės nurimti ir santūriai sureaguoti į galimas „naujienas“. Dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) įtakos, kažkada padarytos klaidos (darbe, namie, meilėje, draugystės, dalykiniuose santykiuose) jau savaitės pradžioje gali atsinaujinti virsdamos kliuviniu. Nereikėtų to labai sureikšminti, – jei nesiimsite „ekstrinių“ priemonių, tai savaime išsisklaidys. Saugiausia dabar nieko nekeisti, nepriiminėkite naujų sprendimų dėl savo gyvenamosios vietos, o tai pat dėl veiklos. Stenkitės puoselėti darną namuose, taurinti santykius darbe. Tėvais labiau pasirūpinkite. Būkite atidesniems  savo sveikatai, – virškinimui itin (nevalgykite būdami blogos nuotaikos bei su žmonėmis, kurių nemėgstate – skrandis to „neatleis“). Jus saugos balti koralai, perlai, Mėnulio akmuo, suakmenėjusi kriauklė, gagatas.

LIŪTAS Dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse(spalio 14d.) galite kiek lengvabūdiškai imti vertinti dabartinius įvykius, naujus susitikimus. Daug ką lems mokėjimas dirbti su informacija, sugebėjimas mokytis. Nors galite sužinoti svarbių dalykų, gauti vertingų pasiūlymų, neskubėkite tuo tikėti, juolab pasinaudoti – tik prabėgus kuriam laikui taps aišku: ar tai reikalinga? Pirmą savaitės pusę būkite pakantesni savo porai, – nesivelkite į ginčus, nieko neįrodinėkite.  Ir nieko atsakingo neplanuokite, juolab nerizikuokite darbe – dabar atsiras norinčių pakišti koją. Antrą savaitės pusę būkite labiau kritiški pasiekiančiai informacijai – patiklumas, dėmesingumas nuogirdos, o taip pat komplimentai gali suklaidinti, užmigdyti budrumą. Reikėtų stiprinti nervus, pasisaugoti kvėpavimo takų ligų. Galimos rankų traumos. Gresia autoavarijos, vagystės. Apsaugai palanku nešioti žiedus, apyrankes iš rausvo kvarco, ametisto, rodonito.

MERGELĖ Savaitės pradžioje verta atsiriboti nuo reikalų, – bus lengva apsigauti. Vėliau tarsi susigriebsite, imsite atidžiau stebėti kas vyksta, tačiau teisingų įžvalgų irgi gali pristigti, tad stenkitės tiesiog išlaukti, nepasiduoti pirmam impulsui, kažką išvydus, sužinojus. Deja, provokacijų pasitaikys, – apsaugos tik savitvarda. Ir būkite jautresni, supratingesni antrosios pusės atžvilgiu. Jei svarstote skyrybų klausimą, neverta dabar apie tai pranešti savo porai, nes dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) dabar paskelbtus dalykus bus sunku atšaukti. Gali taip nutikti, kad po kelių mėnesių galite apsigalvoti. Labiau pasirūpinkite ir maisto kokybe, atidžiau rinkitės maisto produktus bei nerizikuokite valgyti nepageidautinų derinių. Apsaugai nuo neigiamos Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) įtakos padės karneolio, ametisto karoliai arba šilkinė (lininė) skarelė ant kaklo.

SVARSTYKLĖS Laukia gana fatališka savaitė dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) Jei gimėte spalio 12-16d. užtemimas itin paveiks ir jį jausite ne tik dabar, bet ir visus metus iki kito gimtadienio, o kai kuriuos užtemimas lydės net aštuoniolika metų. Nuo savaitės  pradžios sudėtingas metas, kai negauni ko nori, o tai ką siūlo ne visada skanu? Kad ir kas nutiktų, neleiskite kauptis nepasitenkinimui, nerimui… Tai pavojingas metas, tad nerizikuokite, nebent aplinkybės to reikalautų, o vietoj kovos rinkitės diplomatiškus sprendimo būdus. Saugokite sveikatą. Apsaugai nešiokite savo pamėgtus akmenis, tiks opalas, žydras turmalinas, mėlynas safyras.

SKORPIONAS Ši savaitė gali pakeisti jūsų ketinimus. Tiksliau kalbant, gali apimti noras kažko atsisakyti, su kuo nors atsisveikinti. Ir jei yra tokių užsiėmimų, tokių žmonių, kurie slegia, kurie tik ima ir nieko neduoda atgalios, ši savaitė gera pasakyti „sudie“. Energingam reikalų tvarkymui tinkamas nebent ketvirtadienis. Vėliau tinkamas laikas tik darbų užbaigimui bei poilsiui. Nieko naujo nebepradėkite, – šis Saulės užtemimas Svarstyklėse (spalio 14d.) kiek apribos jūsų aktyvumą. Nepatartina vykti ir į keliones.  Stenkitės stiprinti sveikatą, gerinkite miego kokybę, subalansuokite maistą. Tinkama proga organizmo valymo dietoms. Taip pat venkite stiprių svaigalų, kaip ir apsvaigusių asmenų. Apsaugai tiktų nešioti ant kojos grandinėles, akmenų (geriausia ametisto, labradorito) karoliukus.

ŠAULYS Nebus lengva reaguoti ramiai, be emocijų Saulės į užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) keliamus iššūkius. Vis dėl to jau nuo savaitės pradžios kaupsis įtampa, ir labiau tai bus susiję su jūsų veikla, karjera. Pasistenkite kol kas likti nuošalyje, nebūti įtraukti į įvykius, reikalaujančius su kažkuo kovoti, kažką rinktis.  Netiks priiminėti sprendimus iš pykčio, nuoskaudos, noro atsigriebti, pamokyti, atkeršyti. Ir tai bus pagrindinis kriterijus, kai norėsite žengti lemtingą žingsnį. Užtemimas lems pokyčius, tad kai kas (veikloje, asmeniniuose santykiuose) taps nebeaktualu, atsiras nauji prioritetai, atsivers nauji horizontai. Karoliukai (gerai iš lazurito, chrizoprazo) grandinėlė ant kojos saugos nuo netikėtumų, sukeltų Saulės užtemimo.

OŽIARAGIS Turite daugiau dėmesio skirti savo karjerai bei viskam, kas su tuo susiję: profesionalumui, santykiams su šefu, įtakingais, aukštais asmenimis bei savo tėvais, šeima. Saulės užtemimas Svarstyklėse (spalio 14d.) vers susitelkti, išsigryninti prioritetus, suprasti, kas negerai jūsų pasirinkime, gyvenimo kelyje? Kad ir ką suvoksite, ne laikas imtis radikalių veiksmų. Ir nesivadovaukite nuostata, kad “tikslas pateisina priemones”.  Kad ir kuo užsiimsite, siekite aukso vidurio, – ne laikas veltis į kovą, mokėkite nusileisti. Gana pavojinga bei apgaulinga savaitės pradžia, kai lengva pervertinti savo jėgas ir patikėti, jog išplauksite, kad ir kas nutiktų…. Jei tektų įsipareigoti, priimti atsakingą sprendimą, pagalvokite apie galimus atsitraukimo būdus, apie alternatyvius kelius? Kol kas nuo jūsų valios mažai kas priklausys, tad bus svarbus apsidrausti, stiprinti užnugarį. Nešiokite juodus akmenis – oniksą, obsidianą, gagatą.

VANDENIS Savaitės bus stipriai įtakota Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) ir tai reiškia, kad likimas tikrins jūsų asmeninę brandą, sugebėjimą mokytis iš padarytų klaidų bei keisti vidines nuostatas. Kad ir kas nutiktų, likite ramūs bei orūs, – aukščiau įtarimų, apkalbų. Ir nesinervinkite dėl neteisybės santykiuose su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), su dalykiniais partneriais, ar gal vadovybės sukčiavimo, ypač finansiniuose dalykuose. Nuo savaitės pradžios stebėkite ir gerai įsidėmėk viską, kas jus sups. Vėliau to prireiks, kai rinksies naujus partnerius, net draugus ar naują darbą. Ne laikas šią savaitę nutraukinėti santykius, keisti darbą, kraustytis į naują vietą gyventi: ne laikas rimtiems vertinimams bei išvadoms, – išminties gali pristigti. Kad jos pakaktų, verta nešioti žiedus ant rodomojo piršto (labiausia tiktų su turkiu arba mėlynu safyru – moterims ant kairės rankos, vyrams – ant dešinės, kairiarankiams – atvirkščiai).

ŽUVYS Dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse (spalio 14d.) gali apimti fatališkos nuotaikos, negeros nuojautos dėl ne visai aiškių priežasčių? Save suprasti bus sunku…  Jausite įtampą, galite apimti pyktis dėl menkos priežasties. Dabar ne laikas save kaltinti ar kelti sau kokius reikalavimus. Taps svarbu susitelkti, nusiraminti, – pasistenkite atsiriboti nuo emocijų ir į viską pažvelgti iš šalies, iš kito asmens  akimis. Pasistenkite sukurti sau labiau malonią aplinką namuose bei darbe. Ir nuo pat savaitės pradžios jokių konfliktų bei santykių aiškinimosi, ypač su sutuoktiniu, su mylimu asmeniu. Jei jaučiate, kad galite prarasti pusiausvyrą, pradėkite gerti raminančias arbatas, raskite laiko meditacijai, veiksmingi bus kvėpavimo pratimai. Palanku nešioti citriną, labradoritą, akvamariną, ametistą, rausvą opalą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×