KĄ BŪTINA ŽINOTI APIE SAULĖS UŽTEMIMĄ SVARSTYKLIŲ ŽENKLE?

Saulės užtemimas pasieks maksimalią fazę spalio 14d. 21val.00min. Vilniaus laiku (18val.00min. pagal Grinvičą).

Jis aštrinantis priešiškumą tiek visuomenėje, tiek šeimoje. Svarstyklės siejamos su partneriškais kontaktais, o užtemimas taps, išbandymu tiek santykiuose su antrąja puse, tiek su partneriais veikloje.

Gali tapti aktualus klausimai: ar man reikia šio ryšio, ar apskritai man reikalinga partnerystė, o jei taip – tai su kuo. Gal galiu ir vienas susidoroti su esamais iššūkiai, įveikti iškilusius klausimus? Gal esamas ryšys jau išsisėmė? Gal reikia dairyti naujos sąjungos? Neskubėkite atsakyti į šiuos klausimus. Laukite ženklo. Ir mėnesio laike jis ateis – pajusite reikalingą judėjimo kryptį, rasite teisingą sprendimą. Beje, jūsų gyvenime gali atsirasti ir visiškai naujas asmuo, charizmatiška asmenybė, kuri paveiks jūsų tolimesnius sprendimus. Dėl užtemimo įtakos netinka spalį ką nors atsakingo planuoti, radikaliai keisti. Blogas mėnuo ir santuokai. Užtemimas skatins maištingas nuotaikas visuomenėje, nepasitenkinimą esama ekonomine situacija. Tai nepalankus metas valdantiems asmenims.

Šeštadienio vakarui (nuo 18val. iki 20val. 55min.) tinka ritualai, pagrįsti savo problemų aprašymu popieriuje bei jų sudeginimu. Nepamirškite apie savo svajones, siekius, kuriuos verta aptaršyti, vizualizuoti Saulės užtemimo metu.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×