PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 29 SAVAITĖ

Ir vėl permainos! Jau pirmadienį. Beje, radikalios! Ir tai susiję ne tik su Mėnulio mėnesio pabaiga: vakare 21val. 32min. stos Jaunatis. Gyvenimo kurso reguliatoriai Mėnulio Mazgai pirmadienį 22val. 47min. pereis į Avino ženklą, kuriuo judės iki 2025m. sausio 12d.Tad pirmadienio vakaras – generalinio persitvarkymo metas – vieni ciklai baigiasi, kiti prasideda!

Beje, ši savaitė ne tik sudėtingai prasidės, – jos pabaiga irgi ne mažiau efektinga. Pirmadieniui jokių svarbių, juolab naujų darbų neplanuokite. Baikite tai, ko niekaip negalite užbaigti, tvarkykitės, išneškite šlamštą. Na, ir žinoma, išsivalykite nuo susikaupusių pergyvenimų, kenksmingų minčių – tai reikalingas pasiruošimas naujų ciklų pradžiai.

Svarbesnius reikalus planuokite nuo antradienio. Savaitei baigiantis pakaks iššūkių, – tai bus konfliktinės dienos, kai lengva ištarti ne tą žodį, pasukti ne tuo keliu ir tokiu būdu užsitikrinti ilgalaikių sunkumų. Tai tikrai garantuos Saulė sekmadienio rytą 4val. 52min. įriedėsianti į Liūto ženklą, kuriame dabar reziduoja Juodasis Mėnulis (Lilit). Reikėtų suprasti, kad negatyvui augti, stiprėti, vešėti bus geresnės sąlygos nei paprastai. Tad gal geriau pirmąją Mėnulio mėnesio savaitę sėti gerą grūdą?

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (29sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×