JAUNATIS – LEMTINGIAUSIAS ASTROLOGINIU POŽIŪRIU ĮVYKIS. KAIP TEISINGAI PASIRUOŠTI?

Jaunatis – pats svarbiausias bei lemtingiausias astrologiniu požiūriu įvykis. Tai tas laikas, kai Mėnulis, apėjęs visą Zodiako ratą (29, 30 Mėnulio mėnesio parų), pasiveja Saulę ir jų koordinatės Zodiako rate sutampa. Tuomet Mėnulis yra vienoje tiesėje tarp Saulės ir Žemės, tad mes jo nematome.

Astrologiniu požiūriu Mėnulis atsiduria ypatingoje pozicijoje: Saulės „širdyje“. Tai maksimaliai sustiprina planetą, šiuo atveju Mėnulį. Mėnulis – mūsų siela, emocijos. Dabar turime gerą progą pasikalbėti su savo siela, išsiaiškinti ką jaučiame, kokios mūsų emocijos? Gal būt pamėginti atsakyti į klausimą: „ kas aš esu ir kuo aš neesu?“ . Kitaip kalbant, dabar lengva atskirti pelus nuo grudų, apgaulę nuo teisybės. Jaunatis – tai tas laikas, kai pajudame nuo melo prie tiesos!

Tai persilaužimo, naujos pradžios metas. Tiesa, jis ateina „sugriovus“ senąjį mėnesį. Tai vyksta per paskutiniąsias kelias dienas iki Jaunaties, kurios tinkamos išsivadavimo praktikoms (nuo to, kas mus slegia, pančioja, kankina). Tiesa, nei paskutiniosios Mėnulio mėnesio dienos, nei Jaunatis nėra lengvas metas (mus paveikia tuo metu susilpnėjusi gravitacija, sutrikdydama skysčių cirkuliaciją organizme, tad ir pablogindama fizinę savijautą, emocinę būseną). Šios dienos gali tapti tikru iššūkiu asmenims, kurių horoskope išreikštas Mėnulis. Deja, gali sustiprėti vidinė įtampa, jautrumas, dirglumas. Tiesa, šios savybės labiau pasireiškia emociškai nesubalansuotiems asmenimis. O štai ramūs ir laimingi tampa dar taikesni  bei švytintis palaima. Per Jaunatį bet kokios savybės sustiprėja, išryškėja. Vyksta savotiškas savybių išgryninimas, kai piktas tampa dar piktesnis, o geras – dar geresnis.

Galima pastebėti, kad moterims Jaunaties metas labiau sudėtingas, – daugėja baimių, nerimo, mat ima dominuoti vyriškos energijos. Ir tai moterį trikdo, gali paversti kiek vyriška, net klastinga. Moterims palankesnė Pilnaties energija, kai atsiskleidžia moteriškumas, – tuomet ima dominuoti jau moteriškos energijos. O štai vyrams, ypač siekiantiems išsivadavimo, Jaunatis yra naudinga. Ir atvirkščiai: išsivadavimo nereikėtų vyrams siekti per Pilnatį (ši fazė bus tinkama gyvenimiškos gerovės puoselėjimui).

Jaunaties metu antagonistai – Saulė ir Mėnulis susijungia tame pačiame Zodiako taške suteikdami progą ir mums pajusti vienį, susilieti su pasauliu (visata?), ištirpti dieviškoje realybėje. Paskutiniosios Mėnulio mėnesio dienos – tai senatvinio sąstingio, pasaulio „žūties“ metas. Jaunatis – atspindi visatos gimimo, dieviškos kūrybos pradžios akimirką. Mes irgi atgimstame, vėl tampame žvalūs, kupini naujos energijos. Tai ir yra tas metas, kai galima (bei reikia) kurti savo ateitį.

Ruošiantis sutikti Jaunatį bent jau dieną iki jai stojant patartina

 • atsiriboti nuo reikalų, nuo pasaulio, atsipalaiduoti, – sustokite, pabukite su savimi, pajuskite savo vidinį pasaulį, ką jums sako jūsų vidinis „aš“?
 • daugiau praustis, maudytis;
 • atsijungti nuo informacinio srauto (TV, telefono, interneto);
 • naudinga patylėti (ypač tiems, kieno gimimo horoskope Merkurijus retrogradinis), tuomet po Jaunaties pajusite, kiek daug naujos, švarios energijos užplūs.

Stojus Jaunačiai verta kurti planus, ir tai galima daryti įvairiais būdais

 • rašyti planus mėnesiui (uždegti baltą žvakę, kelias minutes pažiūrėti į ugnį, ant lygaus be linijų popieriaus žaliu arba raudonu rašikliu surašyti norus, kaip teiginius, kurie jau yra jūsų gyvenime, tarkim: „aš esu darni(-us), aš esu sveika(-as), aš esu saugi(-us)“ ir pan., raštelį galima saugoti nuošalioje vietoje arba nešioti su savimi rankinėje ir sudeginti prieš kitą Jaunatį),
 • -tiesiog garsiai pasakyti, išrėkti ar tyliai pasimelsti, kartoti sau svarbias afirmacijas, mantras per Jaunaties pirmas 10min.;
 • vizualizuoti savo svajones;
 • daryti norų žemėlapį;
 • nors reikšmingiausios Jaunaties pirmosios 10min., tačiau vizualizacijai, norų žemėlapio sudarymui tinkama visa 1-a Mėnulio para;
 • žinantiems savo asmeninį horoskopą verta kurti planus pagal būstą, kurį valdo Mėnulis.

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

 1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
 2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×