PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 10 SAVAITĖ

Tai paskutinė Mėnulio mėnesio savaitė – ketvirta fazė, kai tenka susidurti su mūsų ankstesnių veiksmų pasekmėmis. Pirma savaitės pusė – pakankamai sėkmingas bei naudingas metas ir atvirkščiai: kuo arčiau savaitgalio, tuo daugiau gali kilti rūpesčių, kuriems ko gero nebuvote pasiruošę? Tad verta dar savaitės pradžioje pagalvoti apie tai, ko nenorėtumėte, kad nutiktų, ką darytumėte? To gali ir pakakti, kad nieko ypatingo taip ir nenutiktų!

Na, o svarbiausias savaitės įvykis – Jaunatis. Ji stos sekmadienį 11val. ryte. Pasistenkite tuomet susitelkti ties savo svajonėmis. Ir dabar jos turi būti gražios. Planuokite savo sėkmę!

AVINAS Savaitė permaininga: puiki pradžia ir sudėtinga antroji pusė. Pirmadienis bene sėkmingiausia savaitės diena, kai pavyksta rasti naujų būdų įsisenėjusių problemų sprendimui. Antradienis, trečiadienis vers susitelkti ties veikla. Tiesa, trečiadienį nereikėtų nieko naujo imtis, – tam tinkamas antradienis. Antra savaitės pusė jau bus sudėtinga, kai verta atminti, kad iki gimtadienio niekas nėra labai stiprus, ir reikia labiau pasisaugoti, kad nebūtų primestos svetimos žaidimo taisyklės. Juolab, kad dabar nebus lengva suderinti savus principus, įsitikinimus su peršamais, privalomais… Neužsiimkite niekuo svarbiu, juolab naujų darbų nepradėkite. Tai netikėtumų, išbandymų dienos, kai gali nutikti tai, ko visiškai nelaukėte, kai viskas gali pakrypti nenumatyta ir jums nebūtinai palankia linkme. Jei ką negero išgirsite penktadienį, šeštadienį, nereikėtų panikuoti ar pradėti maištauti. Dabar reikia išlaukti, – labiau pasitikėkite savimi bei likimu. Ir žinokite, kad šiuo metu nuo jūsų mažai kas priklauso, tad nesiimkite savęs kaltinti dėl šią savaitę galimų nesklandumų.

JAUTIS Pirmadienį verta imtis tų darbų, kurie jums sudėtingi, kažkuo nemalonūs, kuriuos vis atidėliojate – pakaks energijos tai įveikti. Visai kitaip pasijusite antradienį, trečiadienį, – kaip tik šioms dienoms verta planuoti svarbiausius savaitės darbus. Tai geros dienos susitikimams su žmonėmis, galinčiais jums patarti, pamokyti, nukreipti reikalinga linkme. Bus palankios kelionės. Antra savaitės pusė bus kupina įvairių dalykinių, buitinių rūpesčių, tiesa, tuo metu geriau užsiimti darbais (ypač nebaigtais) nei romantiškai pramogauti.  Būkite atsargūs – nepasirašinėkite svarbių dokumentų, nepasikliaukite partneriais, nesureikšminkite apkalbų bei anoniminių žinučių, ypač gautų penktadienį, šeštadienį. Vis dėl to nuo sekmadienio jaunaties kai kas pasikeis į gerą ir rasite galimybių, kaip iš vario padaryti auksą.

DVYNIAI Būsite žavūs, visiems patiksite pirmadienį, – aplinkiniai mielai paklus jūsų valiai. Tądien galite gerai pasirodyti ir romantiškame fronte – nesunkiai laimėsite jums patinkančio asmens simpatijas. Deja, antradienis, trečiadienis jau sudėtingi, –  imkitės tik to, kas lengvai ir be įtampos pasiekiama. Gerą ūpą atgausite nuo ketvirtadienio. Ši diena bei pirmadienis labiausiai palankios savaitės dienos.Vis dėl to antrąją savaitės pusę bus pavojinga pervertinti savo galimybes. Nors būsite kupini romantiško įkvėpimo, siekio kažką ypatingo nuveikti, tačiau venkite kristi aplinkiniams į akis, kažkuo pasižymėti, išsiskirti. Tai gali pakenkti jūsų reputacijai. Ir būkite pasiruošę, kad šiomis įtemptomis dienomis ne viskas patiks, ką išgirsite, – galbūt atsivers paslaptys, kurios vers pakeisti santykius su draugais, taip pat ir ateities planus. Dienos nebus tinkamos naujoms pažintims, deryboms, susitarimams – viskas išeis atvirkščiai. Prisiverskite savaitgalį atsiriboti nuo reikalų ir pasišvęsti vien namų, šeimos interesams.

VĖŽYS Nors Mėnulio mėnesio pabaiga Vėžiams dažnai būna kiek stingdantis, stabdantis metas, kai trūksta jėgų, motyvacijos, tačiau šis pirmadienis bus kitoks, –  pavyks sėkmingai išspręsti susikaupusias darbines problemas. Na, o antradienį, trečiadienį pats laikas ieškoti tikrųjų bendraminčių, sąjungininkų, pagalbininkų, – ruoškitės galimiems nesklandumas, net iššūkiams antrąją savaitės pusę. Beje, antradienis, trečiadienis gana romantiškos dienos, kai verta aptarti su antrąja puse ar mylimu asmeniu – tai, kas jums kelia nerimą.Nuo ketvirtadienio gali apimti nepasitenkinimo nuotaikos, poreikis kažką keisti. Senos taisyklės santykiuose, veikloje ims nebepatikti, kils poreikis joms priešintis.  Savaitei baigiantis nebenorėsite nieko girdėti bei matyti, būsite linkę apskritai atsikratyti tam tikrais ryšiais. Šeštadienį jau aiškiai žinosite, kur norite kirsti. Jei tai senas sprendimas, tuomet mėginkite. Bet, jei tai tik šių dienų „įkvėpimas“, tuomet stabtelkite. Tiesiog kur išvykite ir pabūkite vieni. Jau sekmadienį imsite blaiviau vertinti situaciją. Ir tai bus gerai proga (ypač ryte, iki kol stos Jaunatis) ištaisyti ankstesnes bendravimo klaidas. 

LIŪTAS Pirmadienis smagesnis, ir gali pavykti išspręsti ne vieną varginantį klausimą, ypač susijusį su mylimu asmeniu. Tai geras laikas ir atviram pokalbiui su vaikais. Antradienio, trečiadienio, nuotaikos bus labiau dalykiškos ir tai tinkamos dienos imtis svarbių reikalų.Susitelkite pirmą savaitės pusę svarbiems darbams, sudėtingų problemų sprendimui – daug kas pavyks sėkmingai. Antrąją savaitės pusę galite pasijusti kiek išsekinti rūpesčių, bet vargu ar pavyks nuo jų atsiriboti, viską pamesti ir užsimiršti? Nuo ketvirtadienio reikėtų elgtis atsargiau: venkite konfliktų tiek darbe, tiek namie – nors susilaikyti nuo „teisingos“ nuomonės išsakymo bus labai sunku. Penktadienį bus rizikinga aiškintis santykius su pora, kovoti už teisybę darbe. Ne laikas ir tvarkyti svarbius finansinius reikalus. Šeštadieniui planuokite ramų poilsį,  venkite naujų pažinčių, pasisaugokite vagių, na ir nerizikuokite kelyje. Diena gali tapti lemtinga, tad venkite vaidų su antrąja puse: įjungsite skyrybų pavarą… Sekmadienį, pirmadienį palengva imsite atgauti optimizmą.

MERGELĖ Pirmadienis – nusiraminimo metas, kai imame geriau suprasti artimuosius, kai randame būdų, kaip teisingai išspręsti ankstesnius nesusipratimus šeimoje. Nuo antradienio tapsite guvesni ir reikalai pajudės sparčiau. Antradienis, trečiadienis nuteiks smagiai ir tai bus palankios dienos romantiškiems pasimatymams. Tai ir palanki proga jausmų puoselėjimui su antrąja puse.Nors nuo ketvirtadienio ir būsite itin veiklūs tačiau antrąja savaitės pusę kils pavojus įsivelti į konfliktus, sprendžiant darbines problemas, – atidėkite tai kitam trečiadieniui, kai ramiai ir išmintingai imsite vertinti ankstesniąją painiavą. Ketvirtadienį, penktadienį būkite atidesni ir sveikatai. Tikėtini nelaimingi atsitikimai per neatsargumą, skubėjimą. Savaitgalį būkite atidesni bei pagarbesni sutuoktinio žodžiams, pareikštai nuomonei, ypač jei jums svarbūs darnūs santykiai. Ypač šeštadienis nesmagus –  pavojingas laikas, kai gali nutikti kas tik nori: ir žudantis bet kokią viltį ginčas, ir netikėta trauma ar autoįvykis. Labiau pasisaugokite vagių, apgavikų bei paskalų nešiotojų. Sekmadienį pavyks atgauti pusiausvyrą. Tai puiki diena (rytas itin) atsiprašymams, taikymuisi.

SVARSTYKLĖS Pirmadienį verta pasitarti su bičiuliais, su žmonėmis, galinčiai padėti išspręsti jums svarbų klausimą. Pasistenkite kuo daugiau spėti, jau nuo antradienio reikalai ims strigti, kai geriau neplanuoti jokių kelionių bei svarbių dalykinių reikalų. Patartina daugiau laiko praleisti namuose bei skirti didesnį dėmesį buitinių problemų sprendimui. Antrąją savaitės pusę būkite pasiruošę naujiems rūpesčiams, įvairiems nesusipratimams (tiek darbe, tiek namie).  Šiuo metu norai ims ryškiai prieštarauti realioms galimybėms. Tad nieko nelaimėsite rizikuodami, juolab griaudami, tai ką ilgai kūrėte.Beje, ketvirtadienį, penktadienį pavasario romantiškos svajos nepaliks ramybėje, žadindamos naujas viltis. Vis dėl to saugiau susilaikyti nuo ypatingų lūkesčių, nebent siekiate vilties motiniškos globos: deja, antrąją savaitės pusę ji kuriam laikui taps kvailių motina ir mielai „įsivaikins“ paskendusią fantazijose personą.. . Tad venkite rimtai įsimylėti, tuščia kurti romantiškus planus ir dėl bendros ateities. Tiesiog gyvenkite, ir būkite dėkinga likimui. Tiesa, sekmadienį nuo 11val. stojus Jaunačiai bus tinkamas laikas svajoti, planuoti.

SKORPIONAS Nuo pirmadienio vėl skaisti saulutė jūsų padangėje. Pasinaudokite palankia planetų padėtimi pirmąją savaitės pusę santykių taurinimui, problemų sprendimui, kad nereikėtų tuo užsiimti vėliau. Deja, nuo ketvirtadienio permainingos dienos, kai geriau nepriiminėti jokių ilgalaikių sprendimų. Tai kas dabar gerai, po akimirkos gali apsiversti ir tapti erzinančia našta. „Neliūdėk pametęs, nesidžiauk suradęs“ būtų geriausias patarimas antrai šios savaitės pusei. Geriausia būtų ketvirtadienį, penktadienį atsiriboti nuo aktyvios veiklos, netvarkyti svarbių reikalų. Ką galite tvarkykite iš namų. Beje, namuose gali tekti spręsti įvairias problemas – netikėtas konfliktas, trauma, avarija buityje. Vis dėl to jums pakaks vidinių jėgų likti optimistais ir rasti tinkamą išeitį. Šeštadienį labiau pasaugokite savo romantiškas paslaptis bei pasistenkite nesukelti pavyduolių keršto. Sekmadienį atsigausite: pakaks džiugių akimirkų, sulauksite tikro draugiško dėmesio bei paramos.

ŠAULYS Savaitės pradžia įkvepianti, – būsite kupini entuziazmo, tad nė nepastabėsite, kaip greitai ir sėkmingai įveisite tai, kas buvo vilkinama. Skubių bei svarbių reikalų tvarkymui palankus pirmadienis, antradienis, trečiadienis. Ketvirtadienis, penktadienis – gana pavojingas metas karjerai: pasistenkite nesusivaidyti su šefu, nepamirškite, kad yra laukiančių jūsų vietos. Beje ginčytis, aiškintis santykiu su artimaisiais irgi nereikėtų, net jei esate tikri, kad jūsų vietos niekas neužims… Antrai savaitės pusei taip pat nepatartina planuoti kelionių. Tai netikęs laikas ir naujoms pažintims, – nebūkite patiklūs. Savaitgalį skirkite tikram atsipalaidavimui. Šeštadienis geras esminiam tvarkymuisi namuose ir netinkamas bendravimu. Santykių „derinimui“ šeimoje irgi. O štai sekmadienį užsiimkite tuo, ko senai nedarėte, susitikite su draugais, kurių senai nematėte.

OŽIARAGIS Pirmadienį netikėtai atsiras išganinga išeitis apie kurią anksčiau nė nepagalvojote. Labiau pasikliaukite likimu tądien, leiskitės vedami savo nuojautų ir jūs sugriebsite tą laimės paukštę už uodegos… Reikšmingos dienos antradienis, trečiadienis – tai svajonių pildymosi metas, kai pavyksta laimėti svarbią kovą.Deja, sudėtinga bei apgaulinga antra savaitės pusė, kai paaiškėja, kad norėti kenksminga, kad jūsų užmojai per dideli ir niekas iš draugų bei artimųjų nepalaiko jūsų idėjų. Tiesa, tai laikini tamsūs debesiūkščiai, kurie gana greitai išsisklaidys, – nuo sekmadienio taps  giedriau, vėl su visais dėl visko susitarsite. Na, o iki to geriau nesiimti jokių svarbių projektų ir nesiimti nieko įtikinėti savo planų perspektyvumu.

VANDENIS Pirmadienis bus tikrai gera proga atitaisyti kilusius nesklandumus, taikytis. Pasistenkite kuo daugiau spėti nuveikti: jau antradienis, trečiadienis štiliaus metas, kai viskas gali imti ir sustoti…Mažiau vilkitės naudos bei sėkmės ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį – tai pavojingos dienos, kai reikės saugoti sveikatą, kai galimi konfliktai, traumos dirbant. Nors būsite kupini jėgų bei įkvėpimo, veiklai iki pat savaitės pabaigos nepalankus metas, tad būtina atida: saugokite darbo vietą, nesusipykite su vadovybe. Dabar Mėnulio mėnesio baigos metas, tad svarbu taupyti jėgas. Derėtų užsiimti nebent darbų užbaigimu. Apie naujus darbus verčiau pasvajokite sekmadienį stojus Jaunačiai 11val. Savaitei baigiantis reikėtų vengti ir kategoriškų sprendimų jums brangių asmenų atžvilgiu: net, jei spėjote nusivilti ir esate kupini rimtų ketinimų atsikratyti savo praeitimi, nepamirškite, kad kritiškas penktadienio, šeštadienio požiūris, ypač į savo partnerius bei sutuoktinį, nėra jūsų tikroji reakcija. Beje, taikymuisi tiks sekmadienio rytmetis.

ŽUVYS Savaitės pradžia padės atgauti gerą ūpą ir racionaliau įvertinti susikaupusias emocijas. Tai bus ir tinkamas metas aktyviai veiklai. Pirmadienis palankus priimti ilgalaikius sprendimus karjeroje. Antradienis, trečiadienis – naudingų kelionių bei susitikimų dienos. Pirmai savaitės pusei verta planuoti svarbiausius savaitės darbus. Deja, vėliau kils kliuvinių, apribojimų ir tai jau nebus tinkamas laikas niekuo rizikuoti. Nuo ketvirtadienio geriausia taktika: „tyla – gera byla“. Tai bus įtemptas, neprognozuojamas metas. Atidesni turėtumėte būti bendraudami su naujais atsiradusiais jūsų aplinkoje žmonėmis ar ką nors pirkdami, atsargesni vairuodami automobilį, ką nors dirbdami rankomis. Gali apimti noras ir ką nors kaltinti savo bėdomis (tėvus, viršininką, sutuoktinį, mylimą asmenį, vaikus, kaip ir likusį pasaulį) – akivaizdu tiek nuoskaudų per juos patyrėte… Ypač penktadienis, šeštadienis įtemptos, nervingos dienos, kai nederėtų būti užtikrintiems sėkme, kai reikia pasisaugoti “stebukladarių” galinčių jus paversti ne tik turtingais, bet ir laimingais. Pakentėkite iki sekmadienio, kai savaime viskas pakryps palankesne linkme.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×