KOVAS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Ypač pirmąją mėnesio dekadą jausite norą kažką keisti, naujo imtis. Gal būt nebesinorės daugiau dirbti ten, kur tiek menų triūsėte, o gal apims noras pasinerti į naujus jausmus? Jei esate jau senai poroje – dabar proga pakurstyti rusenančią ugnelę. Neskubėkite žvalgytis naujo partnerio: „nemesk kelio – dėl takelio“. Mėnesio pradžios pažintys atneš nusivylimą tad žavėtis nauju žmogumi, net ir tiems, kas laisvi nuo įsipareigojimų nepatartina. Nieko nekeiskite, neskubinkite įvykių ne tik asmeniniame gyvenime – tai giluminių pokyčių metas, kai pirmiausia reikia susivokti savyje. Pirmą mėnesio pusę verta atsiriboti nuo išorinio pasaulio, daugiau ilsėtis. Būkite atsargesni mėnesiui baigiantis, labiau pasaugokite darnius santykius su partneriais – tiek asmeniniais, tiek dalykiniais. Tai metas kai gali subyrėti netvirtos sąjungos. Labiau atidūs kovą bei visus metus turėtų būti gimę kovo pabaigoje (ypač 24-26d.).

JAUTIS. Ne viskas bus, kaip planuosite, kaip atrodys. Jau pirmomis mėnesio dienomis kai kas gali apsiversti aukštyn kojomis. Pirma mėnesio dekada gana konfliktiška, trauminga, avaringa, itin nepalanki kelionėms, svarbiems susitarimams, naujų projektų pradžiai. Nors dabar ir esate likimo numylėtiniai, aktyviai globojami Baltojo Mėnulio bei Jupiterio, tačiau nereikėtų pervertinti savo jėgų, pasikliauti vadovybės pažadais, kolegų, klientų diskretiškumu, draugų nuoseklumu (padedant) ar partnerių sąžiningumu. Trečiąją dekadą labiau pasaugokite savo sveikatą, darbo vietą. Ir nerizikuokite pasiekimais veikloje bei darna šeimoje.

DVYNIAI. Teks atsisakyti visko, kas antraeiliška. Taupykite jėgas ir laiką. Siekite išlaikyti santarvę namuose bei darbe. Nors jau nuo mėnesio pradžios pajusite, kad aplinkiniai tampa aršesni, tačiau jums gali pavykti pakeisti jų požiūrį bei nuostatas. Jei labiau pasistengsite: pavyks sužavėti savo užmojais bei sugebėjimais vadovybę, įtakingus asmenis, užsieniečius. Nors kol kas tikėtis naudingų pasiūlymų neverta, – jums reikėtų dar kelis mėnesius luktelti. Trečia dekada sudėtinga, kai aplinkybės tampa stipresnės už žmogų, pakeisdamos planus, santykius su jums svarbiais asmenimis. Labiau pasaugokite darbo vietą bei sveikatą mėnesiui baigiantis.

VĖŽYS. Pakaks aukštų užmojų bei optimizmo, tačiau ne viskas bus pasiekiama, bent jau pirmą mėnesio pusę ir ypač mėnesiui baigiantis, kuris bus stipriai įtakotas Mėnulio užtemimo. Labiau naudinga bei tinkama veiklai, reikalams antra dekada. Kiek atkusite, ir reikalai, ypač susiję su veiklos plėtimu, su jūsų nuopelnų pripažinimu, o taip pat su užsieniečiais, pajudės greičiau. Šis laikas tiks intensyvesnei dalykinei veiklai, jos plėtimui, taip pat gilinimuisi į naują profesinę informaciją, stažuotėms bei mokymuisi užsienyje. Trečia dekada sudėtinga. Laukia iššūkiai – tiek darbe, tiek namuose. Kažkokių svarbių planų teks atsisakyti. Jūsų galimybės laikinai bus apribotos. Tai bus netinkamas laikas nei darbui, nei gyvenamos vietos pakeitimui.

LIŪTAS. Mėnesio pradžia įtempta. Stresai bus sunkiai  išvengiami. Teks susidurti su priešprieša, prisiminti ar net pakartoti senas gyvenimo pamokas. O viso to esmė: valymasis, transformacija, sukaupto negatyvo naikinimas savo bei artimųjų gyvenime. Sunkiausia pirma dekada, nors ir mėnesio pabaigoje išbandymų pakaks. Siekite likti kantrūs – jokių santykių nutraukimų ar pasitraukimų iš darbo. Dabar reikia išlaukti, – jau kitą mėnesį aplinkybės keisis jūsų naudai. Mėnesio pabaigai nepatartina planuoti kelionių, būtina didesnė atida ir važiuojant ar einant gatve. Blogas laikas įsipareigojimams, – mažiau žadėkite. Na, ir nebūkite patiklūs – tai apgaulių metas, kai reikia pasisaugoti vagių, sukčių.

MERGELĖ. Gana nepatogus mėnuo: lyg ir daug planų, susikaupusių reikalų, bet galimybių tai atlikti, įgyvendinti sumanymus, nebus arba bus nepakankamai. Tarsi visi pritars, gerbs jūsų  nuomonę, tačiau, kai reikės kažką konkretaus nuveikti paaiškės, kad esate palikti vieni. Mažiau kitų pažadais pasikliaukite, bet ir patys venkite svarbių ar ilgalaikių įsipareigojimų. Šį mėnesį verta dažniau dvejoti, stengtis išgirsti priešingą nuomonę, būti pasiruošusiems alternatyviam sprendimui. Trečiąją dekadą greičiau kaupsis įtampa, kils pagunda atsiriboti, kirsti. Tačiau geriau nesiimti kirvio, ir nesvarbu ar tai ta šaka ant kurios sėdite ar ne? Dabar didelė tikimybė apsirikti, o atitaisyti padarytą klaidą užtemimų mėnesyje beveik neįmanoma. Svarbiausia ši mėnesį bus išlaikyti darnius santykius su aplinkiniais, pora bei partneriais: vienas lauke – tikrai ne karys.

SVARSTYKLĖS. Tai bus sudėtingas mėnuo dėl Mėnulio užtemimo jūsų ženkle (jis labiau palies gimusius rugsėjo 27 – 29d.). Jau pirmoji dekada žada kliuvinius, ne pačius smagiausius pasikeitimus veikoje, traumas, ligas. Ieškokite galimybių su kuo nors pasidalyti atsakomybės, užduočių bei reikalų gausa dar mėnesio pradžioje. Beje, pirmąja mėnesio pusę seksis ieškant padėjėjų, partnerių, sąjungininkų. Tiesa, nereikėtų pasikliauti žmonėmis, sutiktais 2, 3, 8, 9, 14d. Antra dekada labiau prognozuojama, – pasistenkite daugiau reikalų sutvarkyti. Trečią dekadą Mėnulio užtemimas lems  rūpesčius veikloje, konfrontaciją. Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nesivelkite į kovą, – būkite atidūs, kad priešai nepasinaudotų jūsų konkurencijos jausmu. Na, ir stiprinkite ryšius su antrąją puse – tai išbandymų metas susituokusiems.

SKORPIONAS. Nesiveržkite į priekį. Neskubinkite įvykių. Mokėkite išlaukti. Ir dažniau prisiminkite praeities pamokas. Situacija atrodys geresnė, nei iš tiesų. Gal ir gerai viskas prasidės, bet nebūtinai gražiai baigsis. Nesivelkite į avantiūras nei meilėje, nei dalykinėje veikloje, neskubėkite patikėti naujomis neįtikėtinomis perspektyvomis, permainų, eksperimentų reikalingumu – tai gali sprogti jau mėnesio pabaigoje, kaip muilo burbulas, ir jums teks prisiminti sukilusią geldą…

ŠAULYS. Bus sunku teisingai susiorientuoti, – kad ir kaip skaičiuosite, matuosite, dėliosite, bet išeis ne taip, atvirkščiai. Ir nenuostabu, nes nuojautos meluos, protas apgaudinės, o draugai, patarėjai, viršininkai klys… Kažką teisingai suplanuoti, bent jau pirmai mėnesio dekadai vargu ar pavyks? Tad geriau pirmąją dekadą nieko nekeisti, nežadėti, juolab nieko naujo nesiimti. Tiesa, visas šis mėnuo nebus tinkamas rizikuoti naujuose dalykuose, – verčiau orientuokitės į praeities įdirbį, gerai pamirštą seną. Dvilypė trečia dekada: nors jūsų nuotaikos taps smagesnės, tačiau galite greitai prarasti savitvardą ir dramatiškai sureaguoti į galimus nesklandumus darbe ar namie. Tai bus užtemimų metas, kai neverta mėginti ne tik kažką suprasti, išsiaiškinti, bet ir radikaliai keisti.  

OŽIARAGIS. Dvilypis mėnuo, kai sunku suprasti kas vyksta, kas teisus, kuo galima pasitikėti, remtis? Patys save sunkiai suprasite: kai galėsite – nesinorės, kai norėsis – negalėsite. Prieštarausite sau, būsite linkę nepasitikėti ištikimaisiais, bet pasikliausite apgavikais, intrigantais (labiau tikėtina, kad tai nutiks pirmąją dekadą). Nepraraskite orumo, jei teks išgirsti dalykus, kurie žeis. Nesiduokite sukiršinami su artimaisiais, su draugais piktų liežuvautojų ir nedalyvaukite intrigose darbe. Mėnesio pirmąją dekada galimi staigūs pasikeitimai darbe, partnerystės santykiuose. Antra dekada kiek stabilesnė, – būtent tuomet pavyks išspręsti ankstesniu nesklandumus. Trečią dekadą įvykių eiga ims lėtėti, atsiras laiko apmąstyti, kas nutiko? 

VANDENIS. Pirmos dvi dekados – jūsų jėgos metas, kai nenustygsite vietoje ir mėginsite kažką išjudinti, pakeisti savo gyvenime. Deja, pirmosios dekados pastangos kažką perdaryti atneš daugiau žalos nei naudos. Venkite daug įsipareigoti tiek darbo reikaluose, tiek meilėje – galite neapdairiai pervertinti tiek finansines galimybes, tiek jausmus. Veltis į naujus romantiškus santykius nepatartina, – nusivilsite. Svarbesniems žingsniams žengti labiau patikimas laikas tarp 1d. ir 23d., kuomet jūsų lauks neblogi pasiūlymai, naudingos pažintys su žmonėmis, galinčiais padėti spręsti dalykines, finansines problemas. Trečiai dekadai nepatartina planuoti kelionių. Būkite išrankesni rinkdamiesi bendravimo ratą. Ir nebūkite patiklūs naujoms idėjoms, – netikrų pranašų jūsų gyvenime gali pagausėti. 

ŽUVYS. Tai išskirtinis gimtadienio mėnuo, nulemiantis metų eigą. Siekite apskaičiuoti kiekvieną žingsnį (nors pirmąją dekadą vargu ar tai pavyks?), saugoti tamprius ryšius su pora, su dalykiniais partneriais, branginti draugišką pagalbą. Tad likite malonūs, pakantūs, dėkingi ir kantrūs (tai jau Saturno, šiuo metu įsitvirtinusio jūsų ženkle reikalavimas). Mažiau reikškite iniciatyvą – leiskitės reguliuojami likimo, kurį šiuo metu labiausiai reguliuos pats Saturnas. O jo įtaką kovo mėnesį labiausiai jaus gimę vasario 27 – kovo 5d.  Tačiau visiems patartina būti atidesniems 2d., 3d., 7-9d., 14d., 25-27d., kuomet gali suirti svarbūs planai, kai reikia saugoti sveikatą, turtą, gerus santykius šeimoje bei darbe.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×