PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 9 SAVAITĖ

Tai bus trečiojo Mėnulio ketvirčio savaitė, kuri prasidės ir baigsis sudėtingai. Ne vienam savaitė taps išminties, pakantumo bei kantrumo egzaminu. Geriausios dienos – ketvirtadienis, penktadienis.

AVINAS Savaitės pradžia sudėtingas iššūkių metas, kai norisi būti ir nugalėtoju ir dar ir teisiu, bet suderinti tuos du dalykus gaunasi sunkiai. Netvarkykite savaitės pradžioje reikalų, susijusių su karjera, partneriškais santykiais (dalykiniais, asmeniniais). Galimi nesusipratimai, net konfliktai su vadovybe, klientais, įvairiais biurokratais. Tai neteisingų kaltinimų dienos, kai niekas jūsų nesupranta, neįvertina tikrųjų nuopelnų. Deja, dabar ne jūsų jėgos metas, reikia labiau atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Na, ir vengti konfliktinių situacijų. Bus svarbu lankstumas, tolerancija, mokėjimas nusileisti. Siekite kompromisų. Tai itin svarbu taps ketvirtadienį, penktadienį, – laukia gana įtemptos, nervingos dienos. Nenuostabu, jei pasijausite nusivylę – sudėtingai planetų padėčiai dar ir antrins sudėtingasis metas prieš gimtadienį. Savaitgalio nuotaikos smagesnės, tačiau ne viskas bus taip gražu, kaip manysite esant, – situacija gali pasirodyti geresnė, saugesnė nei iš tiesų. Geriau atsisakyti ir rizikingos kelionės. Nepatartina užmezginėti naujų pažinčių, priiminėti sprendimus, susijusius tiek su meile, su draugyste, tiek su vertingo daikto įsigijimu.

JAUTIS Savaitės pradžia – retų, bet kvailų atradimų metas. Tad nesidžiaukite ką nors ypatingo sumanę ar gavę intriguojantį pasiūlymą (ne tik dalykinį, finansinį, bet ir romantišką). Tomis dienomis išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Labiau pasaugokite sveikatą bei gerus santykius su savo pora. Deja, konfliktui įsižiebti pakaks ir nereikšmingų smulkmenų, į kurias būsite linkę reaguoti dėl nuovargio, įtampos susikaupusios darbe. Ypač antradienį trečiadienį verta pamąstyti apie atsipalaidavimą, – gal būt pagelbės nuoširdus draugiškas pokalbis ar pasivaikščiojimas gamtoje, naudinga pirtis bei kitokios SPA procedūros, atpalaiduojantis masažas? Ketvirtadienis, penktadienis neblogos dienos reikalams tvarkyti, tinkamos susitarimams, – ieškokite pagalbininkų, sąjungininkų. O štai savaitgalis sudėtingas, kai viskas gali netikėtai pakrypti nenumatyta linkme. Nieko naujo nesiimkite šiomis dienomis  – reikalas „pakibs“ ore… Ir nemanykite su antrąja puse ar mylimu asmeniu aiškintis santykius. Nesivelkite į romantiškus nuotykius,  – naujas ryšys atneš nemaža streso ir gal būt nusivylimo (meile, o gal net ir savimi?).

DVYNIAI Nebus smagi pirma savaitės pusė. Taps svarbu pasaugoti savo ramybę, gerus santykius su aplinkiniais, reputaciją bei darbo vietą: galite padaryti atsitiktinių klaidų, dėl kurių jus įtars nepakankama kompetencija ar nesąžiningumu. Savaitės pradžioje galimi ir rūpesčiai dėl vaikų, – labiau juos pasaugokite! Vaikai tuo metu gali išvesti iš kantrybės, tiesa, tai laikas kai griežti auklėjimo metodai ne tik nepasiteisins, bet gali atsigręžti ir prieš jus. Įsimylėjusiems irgi blogas laikas, – nesiaiškinkite kiek esate svarbūs, reikalingi. Ne laikas ir kelti ultimatumus. Jei jūsų porai teks rinktis, veikiausia jums bus atsukta nugara.Ketvirtadienis, penktadienis – naudingos dienos veiklai, svarbiems darbiniams susitikimams bei susitarimams. Gautus pasiūlymus verta priimti. Savaitgalis gana komplikuotas, – mažiau planuokite: pakaks atsitiktinės klaidos ir subyrės gerai rengtas planas. Beje, pakas ir nedidelės pastabos savo porai, kad imtų ir paaiškėtų, jog esate „nesuderinami“… Nors iš tiesų, viskas gali būti atvirkščiai?

VĖŽYS Savaitės pradžia – jūsų brandumo bei blaivumo jausmuose išbandymas. Ne laikas įsimylėti ar užmegzti flirtą. Ne ką geriau bus ir aiškintis santykius su savo pora – tai gali prišaukti išsiskyrimą. Savaitės pirmąją pusę išryškės ir silpniausios vietos veikloje. Tai metas, kai karjeros ateitis gali pakibti ant plauko, kai aplinkybės vers veltis į sudėtingus kompromisus, priimti nepopuliarų sprendimą. Svarbiems darbams, atsakingiems pokalbiams tinkamas nebent ketvirtadienis, penktadienis. Šiomis dienomis pavyks įtikinti užsispyrėlį savo teisumu. Na, o savaitgalį bus svarbu žinoti, kada laiku sustoti, ypač jei kurį laiką jums puikiai sekėsi? Tad  nerizikuokite, nespręskite esminių gyvenimo problemų. Ir nepiktnaudžiaukite aplinkinių pagarba, sutuoktinio pasitikėjimu. Verta išeigines skirti sveikatos stipinimui. Bus palankios organizmą valančios, iškrovos dietos. Tai tas metas, kai pasiteisina ir dietos antsvorio mažinimui.

LIŪTAS Savaitės pradžios  nuotaikos gana ekstremistiškos, – pakaks ne taip išgirsto  žodžio, kažkieno kreivos šypsenėlės, mylimo žmogaus kritinės pastabos (ar tiesiog abejingo žvilgsnio) ir būsite pasiruošę visus šunis paleisti… Geriau antradienį, trečiadienį karo kirviu nemosuoti – vargu ar jums bus atleista? Kategoriškumas, lankstumo trūkumas gali net tik užkirsti kelią kopiant karjeros laiptais, bet ir ilgam atšaldyti santykius su artimaisiais – sutuoktiniu, vaikais, tėvais, broliais, seserimis ir net kaimynais…Vis dėl to ketvirtadienis, penktadienis žada jau geras naujienas, džiaugsmą namuose. Verta kažką vertingo nupirkti buičiai palengvinti, namams papuošti. Deja, savaitgalį ne viskas taip smagiai klostysis, kaip planuosite, – gali suirti numatytas šventimas, romantiškas pasimatymas, kilti rūpesčių dėl vaikų. Šiomis dienomis bus pavojinga pervertinti savo sugebėjimus, galimybes. Būkite atsargūs bendraudami, – neskubėkite patikėti tuo, ką išgirsite apie jums brangius žmones.

MERGELĖ Sudėtinga savaitės pradžia, –  ypač antradienį, trečiadienį venkite kategoriškų sprendimų bei ginčų tiek darbe, tiek namuose. Saugokite darną šeimoje. Deja, jei imsite  su antrąja puse aptarinėti reikalingus pertvarkymus, remontus namuose, planuoti atostogų keliones, vertingų daiktų įsigijimą, gali tekti atsimušti į sutuoktinio „nesupratingumą“. Dar liūdnesnių rezultatų sulauksite, jei reikšite pretenzijas dėl nepakankamo dėmesio, pagalbos ir pan… Beje, šios dienos gana nuostolingos, tad netvarkykite finansinių reikalų.O štai ketvirtadienį, penktadienį viskas pasikeis gera linkme, tad suskubkite kuo daugiau nuveikti, susitikti su reikalingais žmonėmis. Ir nereikėtų savaitgaliui atidėti svarbių pokalbių, kelionių. Išeigines geriausia praleisti namuose. Kad tomis dienomis išliktumėte ramūs, per daug nereikalaujate nei iš savęs, nei iš antrosios pusės. Neskubėkite niekam į akis rėžti ką manote – įgysite priešų. Jei apniks abejonės dėl sutuoktinio: gyventi toliau ar ne, atidėkite šį klausimą ir nediskutuokite apie tai nei su savo antrąja puse, nei su tėvais ar draugais, giminaičiais.

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžia – įtemtas, konfliktinis metas:  saugokite ne tik pinigus, turtą, sveikatą, bet ir savo gerą vardą, sutuoktinio(mylimo asmens) pasitikėjimą. Nebūkite patiklūs piniginiuose  – turtiniuose reikaluose. Nepriiminėkite jokių dovanų (juolab pakišų) – galite įsivelti į nemalonius reikalus, patekti į bjaurią priklausomybę. Dienos nebus palankios tolimoms kelionėms, bendravimui, juolab reikalų tvarkymui su užsieniečiais. Nieko nepešite ir jei mėginsite aiškintis teisybę (tiek darbe, tiek namuose)– jūsų argumentai nebus įtikinami. Ketvirtadienio, penktadienio susitikimai visai kitokie – jie atvers naujas perspektyvas, padės rasti kitus būdus susikaupusių problemų (finansinių, asmeninių santykių) sprendimui. Tiesa, kad ir kaip norėtųsi ar reikėtų, tačiau  įvykių neskubinkite, o savaitgalį nesivelkite į konfliktus, kovas. Likite atsargūs bei saikingi. Ir nemėginkite teisintis, tuomet, tikrai liksite kalti. Savaitgalį, bus svarbu tolerancija: nepamirškite bendraudami tiek su sutuoktiniu, tiek su bendradarbiais, klientais, kad lazda turi du galus ir abu skaudžiai trenkia…

SKORPIONAS Nors dabar jūsų nuotaikos smagesnės nei anksčiau, deja, savaitės pradžia kupina paribojimų, nenumatytų pavojų, kurių galite neįvertinti. Veiklai, svarbių reikalų tvarkymui iki trečiadienio imtinai nepalankus metas, kai verta atsiriboti ne tik nuo svarbių reikalų, bet ir neprivalomo bendravimo. Ir pasistenkite nereaguoti į provokacijas, – tai ne jūsų jėgos metas. Vis dėl to dabar Žuvų metas, kuris Skorpionus įkvėpia, nuramina, – vėl tikima, kad viskas išsispręs, susitvarkys. Ir iš tiesų, ketvirtadienį, penktadienį palengva viskas susidėlios jums palankia linkme. Tiesa, tai trumpas pavasarinių pragiedrulių laikas, – jau savaitei baigiantis gali būti sudėtinga patikėti, jog viskas tik į gerą. Reikalas tas, kad savaitės pabaigoje konfliktinės dienos: gali tekti susidurti su artimų žmonių, mylimo asmens, draugų nepasitenkinimu, pretenzijomis. Savaitgalį būkite taupesni, labiau pasaugokite pinigus, – neskubėkite skolinti, investuoti. Tuo metu išaugs konfliktų (ypač šeimoje), apgaulių, vagysčių, traumų, avarijų tikimybė.

ŠAULYS Paini savaitės pradžia, kai vienu metu galite pajusti visiškai skirtingus jausmus bei išgirsti priešingus atsiliepimus apie jums svarbų žmogų arba reikalą. Nepraraskite galvos, ir nesirinkite nei vieną iš kraštutinumų. Jei remsitės ambicijomis, jei nemokėsite atleisti, suprati dienos bus sunkios. Įžeidumas pakiš koją.Nors jūsų poreikiai nemenki, dabar kol tęsis Žuvų metas (iki kovo 19d.), turite susitaikyti, kad jūsų galimybės bus apribotos. Dažnai  bus keliami nepagrįsti reikalavimai, ir pirmąją savaitės pusę tuo įsitikinsite. Ketvirtadienį, penktadienį lyg ir viskas ims klostytis sklandžiau, tačiau tai pasyvios dienos ir tinkamos nebent darbų užbaigimui, tad nepersistenkite, nepervarkite, nesiveržkite prie naujų projektų.Itin energingi jausitės savaitgalį. Deja, tai dvilypis metas,  kai daug jėgos, galimybių bei pagundų… Ir ką rinktis? Laimėsite, jei mažiau sieksite, mažiau norėsite, – vertinkite tai, ką turite. Ypač saugokite gerus santykius su artimaisiais, su mylimu asmeniu… Deja, šiomis dienomis kantrybė greitai trūks ir nė nepastebėsite, kaip perlenksite lazdą, jei imsitės analizuoti jūsų santykius. 

OŽIARAGIS  Ne laikas išreikšti savo nuomonę bei priiminėti atsakingus sprendimus savaitės pradžioje. Būkite atsargesni kelyje ir nekerštaukite aplinkiniams už jų bukumą. Atvirkščiai prisiverskite rasti dalykus, už kuriuos turite būti dėkingi. Nepasiduokite puikybei. Juolab nesivadovaukite metodika: „tikslas – pateisina priemones“. Net jei ir laimėsite jums svarbų mūšį, po kurio laiko pastebėsite, jog likote vieni ir nesuprasti…Ketvirtadienis, penktadienis įkvėps permainoms, naujiems žygdarbiams, ir tai pasiteisins. Būtent šios dienoms verta planuoti svarbiausius darbo pokalbius, na ir  susitikimus su draugais. Ieškokite bendraminčių – dabar atsiras galinčių jus suprasti, įvertinti. Kitaip reikalai klostysis savaitgalį, tad venkite rizikuoti, nieko reikšmingo neplanuokite. Deja, išeiginės gali tapti nesmagios ir jas geriausia praleisti ramioje vienatvėje. Jei vis dėl to teks susitikti su draugaus ar giminaičiais, nedalyvaukite „draugiškose“ diskusijose bei nieko neteiskite, nesmerkite, – beregint patys panašių bėdų prisišauksite… Venkite ginčų šeimoje, nepriekaištaukite dėl dėmesio stokos mylimam asmeniui, sutuoktiniui.

VANDENIS Savaitės pradžioje nepatartina planuoti kelionių, ypač tolimų. Rūpesčių gali kilti ir viešint, pramogaujant, – saugiau rinktis atsipalaidavimą namuose. Antradienis, trečiadienis parodys, kur esate perviršiję savo galimybes bei įgaliojimus? Tai metas, kai galite nukentėti už per dideles pretenzijas, už nesugebėjimą įvertinti priešą, išgirsti įspėjimą, patarimą. Tai tos dienos, kai teks kartoti senas gyvenimo pamokas, – nebent jau esate jas gerai išmokę? Imkitės ketvirtadienį, penktadienį „nesibaigiančių“ darbų, kad jų pagaliau atsikratytumėte. Tinkamas laikas bus tartis su darbdaviu, su užsakovais dėl jums naudingesnių sąlygų. Savaitei baigiantis ne laikas kelti vėją namuose – nereikalaukite daug iš artimųjų: žaibai bus neišvengiami. Žaibuos jūsų padangėje ir, jei imsite kelti sąlygas mylimam asmeniui ar su antrąja pusę aptarinėsite šeimos biudžetą. Moterims savaitgalis taps itin sudėtingu, kai bus sunku rasti sau vietą, paguodą. Tiesa, tai laikina, tad nesureikšminkite galimų nesklandumų.

ŽUVYS Būkite tikri, jog likti teisingu teisėju šiuo metu nebus paprasta ir ne tik jums – objektyvumas savaitės pradžioje bus deficitinė prekė. Beje, venkite skųstis, – vargu ką nors naudingo išgirsite, o paskalų padaugės… Nepatartina pirmąją savaitės pusę imtis atsakingų, sudėtingų darbų, – tai metas, kai lengva suklysti, pakliūti į viršininko nemalonę. Tai laikas, kai reikia susitaikyti, jog visi visko iš jūsų reikalaus, kels nelogiškas sąlygas, kritikuos už menkiausia prasižengimą. Saugokite savo sveikatą, ramybę bei šiltus santykius su tais, kuriuos mylite. Jei šią savaitę užvaldys prieš gimtadieninis liūdesys, pasikalbėkite ketvirtadienį, penktadienį su senais draugais, kurie gerai jus žino, atsimena kokie buvote anksčiau, kas jus vargino arba džiugino? Savaitgalį gali apnikti provokuojantys klausimai: ko jums trūksta, kad jaustumėtės laimingi(darbe, šeimoje), ką reikia keisti santykiuose su mylimu asmeniu? Jei užeitų noras padėti tašką, nebūkite tikri, kad šis sprendimas teisingas? Beje, šis savaitgalis apskritai bus nesubalansuotas ieškoti išeičių santykiuose su mylimu asmeniu, su draugais, su tėvais.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×