GEGUŽĖ. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Nesijaudinkite dėl keblumų su partneriais. Jupiteris jūsų ženkle, tad esate pakankamai stiprūs, kad savarankiškai įveiktumėte esamus sunkumus. Ko gero daugiausia laiko teks skirti finansinių problemų sprendimui, tiesa, daug nesitikėkite bei daug nenorėkite – didelis apetitas šį mėnesį žalingas. Nebūkite patiklūs, saugokitės sukčių, kurie gali veikti ir visai šalia jūsų. Mėnesio pirmąją pusę bus netinkamas laikas priimti radikalius sprendimus, dėti pastangas veiklos reorganizacijai ar imtis kažko naujo. Trečia dekada netinkama keisti darbovietę bei gyvenamą vietą. Taip pat nepamirškite, kad šeima, namų rūpesčiai bei draugai gali pareikalauti daugiau laiko bei energijos nei paprastai.

JAUTIS Gimtadienio mėnuo visada labai svarbus, o tiems, kas gimė balandžio 19 – 22 d., ir gegužės 4 – 6 d., bus ir lemtingas. Jų laukia iššūkiai, išbadymai ne tik ištisus metus. Šių metų įvykiai lems 18 metų ateitį. Gali pasikaroti dešimtmečio senumo problemos (prisiminkite įvykius prieš devynerius metus). Bus svarbu laikytis astrologinės taisyklės: nieko nepradėti prieš gimtadienį, nešvęsti gimtadienio prieš jį arba tą pačią dieną. Šį mėnesį ne laikas rizikingiems projektams, imkitės tik to, ką gerai žinote. Nepatartina ką nors keisti ar iš esmės ko nors naujo imtis. Na, o jei sulauksite sėkmės – ji ilgam!

DVYNIAI Kuo mažiau tikėsitės, kuo labiau būsite pasiruošę susidurti su apribojimais, sunkumai, tuo mažiau rūpesčių patirsite. Dabar metas iki gimtadienio, kai reikia labiau save taupyti bei saugoti. Svarbesnius, užvilkintus reikalus pasistenkite sutvarkyti per pirmą mėnesio pusę, vėliau palengva viskas ims strigti. Nereikėtų kažko naujo imtis. Derėtų pamąstyti ir apie sveikatos stiprinimą, santykių gerinimą su artimaisiais, su kolegomis, šefu. Neplanuokite brangių pirkinių antrą mėnesio pusę. Sutuoktiniams taps aktualu stiprinti abipusį pasitikėjimą, pagarbą, o kai kurioms poroms iškils skyrybų pavojus.

VĖŽYS Mėnulio užtemimas Vėžiams – komplikuotas reiškinys, įspėjantis, kad šį mėnesį netinka nieko naujo imtis, būtina vengti bet kokių avantiūrų reikaluose bei meilėje. Beje, iki užtemimo bus gerai atsisakyti kažko blogo, netikusio, jus erzinančio, trukdančio gyventi. Šis užtemimas patikrins santykių tvirtumą su mylimu žmogumi, parodys jūsų pačių jausmų tikrumą. Jei turite vaikų – būkite jiems atidesni, labiau juos pasaugokite. Mėnesiui baigiantis jėgos ims sekti, tad paskutinei savaitei palikite tik malonius rūpesčius.

LIŪTAS Likite drąsūs – panikavimas tik pritrauks problemų (ir nereikalingą aplinkinių dėmesį) bei jas paaštrins. Būkite principingi, tačiau diplomatiški, siekite draugauti, bendradarbiauti, o ne pyktis ar kovoti. Deja, jei šį mėnesį įgysite priešų, galite jų ilgai neatsikratyti. Mėnulio užtemimas vers labiau susirūpinti šeima. Tai tas atvejis, kai reikia dalykinius interesus aukoti vardan artimųjų. Be to derėtų labiau saugotis slaptų priešų, intrigų kolektyve.

MERGELĖ Jei neskubėsite gyventi bei mažiau šnekėsite, ypatingų rūpesčių nepatirsite. Taps svarbu ne tik paslapčių neišplepėti: kalbant prarasite daug reikalingos energijos, kurios pirmą mėnesio pusę itin stigs. Nesibijokite kliūčių, jūsų iniciatyvos apribojimų – tai į naudą. Mėnesio antra pusė pavojinga klaidingomis viltimis dėl naujų pažinčių, naujų veiklos projektų bei galimų perspektyvų. Nepatartina šį mėnesį planuoti ir užsienio kelionių.

SVARSTYKLĖS Pirmos dvi mėnesio dekados gana slegiančios, įtemptos. Slaptos, iki šiol nepasireiškusios problemos bei tos, su kuriomis nuolat kovojate, taip pat nesklandumai meilėje, rūpesčiai dėl vaikų gali pakirsti ne tik gerą ūpą, bet ir sveikatą. Mėnesio antrąją pusę galimi nuostoliai, pralaimėjimai. Gali nuvilti draugas, partneris pakeisti savo poziciją. Gali tekti keisti svarbius planus, siekite jums brangiai kainuojančių kompromisų. Nors trečia dekada bus labiau optimistiška, tačiau nerizikuokite ką nors keisti savo gyvenime ar kažko naujo imtis. Tai padės subalansuoti padėtį.

SKORPIONAS Tai apgaulingas mėnuo, tad verta kukliau vertinti savo perspektyvas bei atsakingai vykdyti duotus įsipareigojimus. Stenkitės su visais gerai sutarti, vertinkite turimus ryšius. Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nesivelkite į konfliktus. Ypač mėnesio antrąją pusę galite tikėtis įgyti stiprių priešų, kurie sugriaus jūsų karjerą bei laimę šeimoje. Itin pažeidžiami bus gimę lapkričio 6 – 8 d. Mėnesio pabaigai nepalikite neišspręstų problemų – jos gali tik dar labiau sukomplikuoti jūsų reikalus. Antrą mėnesio pusę nepalankios kelionės. Netinkamas laikas ir perėjimui į kitą darbovietę, gyvenamos vietos pakeitimui.

ŠAULYS Atrodys, kad viską darote teisingai, kad jūsų santykiai su artimaisiais, su mylimu žmogumi, su vaikais, pagaliau su kolegomis, vadovybe puikūs, tačiau netikėtai žiebsis konfliktai, galintys peraugti į ilgalaikį priešiškumą. Būtina daugiau dėmesio skirti sveikatai – raskite laiko ją pasitikrinti, galite netikėtai sunegaluoti. Šį mėnesį grės traumos, todėl ypač antrąją mėnesio pusę būkite apdairūs. Tai bus ir netikęs laikas užsienio kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, veiklos plėtimui. Venkite pažeidinėti įstatymus – tai brangiai atsieis.

OŽIARAGIS Stengsitės viską daryti teisingai bei gražiai, bet reikalai ne visai sklandžiai klostysis. Svarbiausia nenorėti gerinti to, ką turite. Nesivelkite į avantiūras, kitaip tapsite panašūs į lošėjus rulete, kurie pasiduoda azartui ir rizikuoja, leisdami paskutinius pinigus, kabindamiesi už menkiausios vilties. Net jei finansinių problemų bei priešų neturite stenkitės pirmą mėnesio pusę būti taupesni, korektiškesni su aplinkiniais. Daug ką lems jūsų asmeninis žavesys ir iš dalies ryšiai. Sudėtingiausia bus trečia dekada, kuri netinkama nei svarbių projektų pradžiai, nei kelionėms. Derėtų daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui.

VANDENIS Taupykite jėgas, pasiruoškite nenumatytoms, kliūtims. Labiau saugokite sveikatą, skirkite daugiau dėmesio tėvams, santykių šeimoje stiprinimui bei taurinimui. Mėnuo gali tapti gana sudėtingu asmenims, dirbantiems sunkų vadovaujantį darbą. Tiesa, problemų nestigs ir tiems, kas dirba iš namų, taip pat namų šeimininkėms, mamoms auginančioms vaikus. Kad ir ką dirbtumėte, turite būti atidūs darbų kokybei – ryškės trūkumai, klaidos, o tai gali pakenkti jūsų karjerai. Mėnesiui baigiantis teks labiau užsiimti vaikų reikalais, spręsti jų problemas. Tik neįsivelkite į naują meilės romaną – tai bus nuostolinga visomis prasmėmis.

ŽUVYS Intriguojantis, žavintis naujomis galimybėmis, tačiau apgaulingas mėnuo: iš pažiūros naudingi kontaktai bei pasiūlymai, reikalingos sąjungos pasirodys bergždžios, net nuostolingos. Nepervertinkite savo bei partnerių (ypač jei jie užsieniečiai ar įtakingi žmonės) galimybių, nepasirašinėkite ilgalaikių susitarimų. Labiau pasaugokite savo darbo vietą – galite jos netekti. Taip pat pasisaugokite sukčių, melagių, vagių. Ši mėnesį venkite užmegzti naujas pažintis, saugokite svarbią informaciją (dalykinę bei asmeninę) ir venkite ginčytis, užsigauti: jūsų ambicijos bus perdėtai jautrios. Gegužę gresia fizinės traumos dirbant, avarijos kelyje. Mėnesio pabaigą geriau praleisti namuose su artimaisiais. Nepatartina išvykti toli nuo namų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai tel.+37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×