PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 17 SAVAITĖ

Prasideda (tiksliau jau prasidėjo 20d. nuo Saulės užtemimo) Užtemimų Koridorius – laikas tarp artimiausių Saulės ir Mėnulio užtemimų. Mėnulio užtemimas stos gegužės 5d. Skorpiono ženkle.

Šis dviejų savaičių periodas laikomas itin fatališku laiku, mat viskas įgauna negrįžtamą efektą. Kitaip kalbant, dabar padarytas klaidas atitaisyti bus itin sudėtinga. Ir nereikėtų pamiršti, kad Užtemimų Koridoriaus galią jaučiame mažiausiai savaitę prieš stojant bei jam pasibaigus.

Nors šis Saulės užtemimas ir buvo itin sudėtingas, tačiau dabartinė savaitė neturėtų sukelti rūpesčių, ypač, jei laikysitės Užtemimo Koridoriaus pagrindinių taisyklių: atsisakome santykių aiškinimosi, konfliktų, nesiimame to, ko gerai nežinome, nepradedame naujų darbų, neimame didelių paskolų, neinvestuojame didelių pinigų sumų. Suprantama, kad viskame  būtinas saugumas: vairuojant, einant gatve ir pan. Deja, per užtemimų koridorių gausėja avarijų, nelaimių atsitikimų, rimtų sveikatos sutrikimų.

Na, o šią savaitę planetų padėtis dangaus skliaute bus palanki. Daugiau rūpesčių žada nebent kritinis metas pagal Mėnulio kalendorių – tai 9-a Mėnulio para, kuri prasidės 28d. nuo 11val. 45min. ir baigsis 29d. 13val. 3min.

Laukia net viena džiugi naujiena: Chironas, Svarstyklių dieninis ir Jaučių naktinis šeimininkas įeis į išskirtinį Karališką laipsnį, kuriuo judės iki gegužės 14d. ankstaus rytmečio. O tai puiki žinia ir ieškantiems poros, ir tinkamo gydytojo ar besirenkantiems profesiją, darbovietę, gyvenamą vietą. Šiais klausimais padaugės ne tik aiškumo, bet ir sėkmės!

Nuoroda į video: https://youtu.be/U2w3pHSwCXA

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (17sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×