BALTASIS MĖNULIS JAUTYJE. PATARIMAI GEROVĖS PRITRAUKIMUI

Lapkričio 4d. 9val.02min. Baltasis Mėnulis arba Selenė, Arta (siejama su gerąją karmą, su Angelais Sargais) įeis į Jaučio ženklą septyniems mėnesiams (iki 2024.06.04). Manoma, kad Jautyje Baltasis Mėnulis itin stiprus – čia jis egzaltuoja.

Selenė Jautyje siejama su gyvenimo džiaugsmo atgavimu, kai grįžta harmonija, gėris visose gyvenimo sferose, kai tampame laimingi bei turtingi visomis prasmėmis, mat per Jaučio ženklą smelkiasi meilės bei darnos, grožio, taip pat sotumo bei pinigų energijos. Gerasis karminis atpildas laukia dosnių bei darbščių: spręsis materialinės problemos, – likimas taps visapusiškai dosnus. Na, o iš šykščių bei tingių Arta gali net atimti pinigus, turtą.

Kadangi Jautis, materialios gerovės ženklas, tai pabrėžtų ir pačio pinigų fenomeno, apskritai turto šviesiąją kilmę, susijusia su Dievo dovana. Kad pinigai Dievo palankumo ženklas tuo tikėjo ir senovės persai zoroastriečiai, sukūrę tikrąjį gerbūvį savo gyventojams (jų palikuonys parsai, gyvenantys Indijoje ir dabar vieni turtingiausių žmonių pasaulyje), babiloniečiai, kurių valstybėje skurdžių beveik nebuvo. Pinigai buvo ir geros karmos požymiu rytuose (t.y. doro elgesio ankstesniuose įsikūnijimuose bei šiame gyvenime). Net krikščioniškose šalyse galima rasti pavyzdžių, kur pinigai laikoma Dievo malone ir geru atpildu už teisingą gyvenimą, – tarkim XIXa. Anglija. Tad, kol Baltasis Mėnulis Jautyje, pats geriausias laikas sukilninti savo požiūrį į pinigus bei išmokti juos prisitraukti. Pinigai ne tik kažkas, kas yra materialu. Tai energija. Ir, jei jaučiamas pinigų stygius, su ją reikia išmokti dirbti.

Džiugių permainų per šiuos septynis mėnesius gali tikėtis gimę po Jaučio ženklu, o taip pat tie, kas turi Baltą Mėnulį Jautyje gimimo horoskope. Selenę Jautyje asmeniniame horoskope turi asmenys gimę beveik tiksliai kas septyni metai, jei skaičiuojama nuo lapkričio pradžios (1960, 1967, 1974, 1981, 1988, 1995, 2002, 2016) iki birželio pradžios (1961, 1968, 1975, 1982, 1989, 1996, 2003, 2017)

PINIGŲ PRITRAUKIMO RITUALAI

Jų daug. Ir manau, kad patys tikrai žinote bent kelis. Čia išvardinsiu pačius paprasčiausius bei prieinamiausius būdus, susijusius su tuo, ką galima pavadinti Baltąja pinigų magija.

Pirmas dalykas, kurį reikia įsidėmėti, yra suvokimas kas yra Jaučio ženklas? Tai dovana, tai dėkingumas. Kad pinigai pradėtų judėti į jūsų piniginę, reikia savyje išsiugdyti dėkingumo jausmą: ryte ir vakare padėkokite likimui, Aukščiausiajam už tai ką turite (ar neturite). Jaučio ženklas yra ir darbas bei valgis, tad dirbti bei valgyti irgi reikia pradėti ir užbaigti su dėkingumu. Dėkingumo ritualas būtų pirmas dalykas.

Taip pat norisi pridurti, kad gavus (uždirbus, laimėjus) pinigus kuo greičiau reikia pavalgyti – tai savotiškai užtvirtins teigiamą rezultatą. Ir atvirkščiai – nereikėtų valgyti patyrus nuostolius (po gautos žinios bent pusdienį derėtų vien vandenį gerti).

Kitas ritualas – dovanojimo. Būkite dosnūs,  ypač dvasininkams, o taip pat labdaringoms organizacijoms. Aukodami maldos namams, vargšams, našlaičiams, ligoniams, beglobiams gyvūnams, į pinigų pritraukimo darbą įtrauksite ir šviesiąsias dvasines jėgos, o jos pačios stipriausios Jaučio ženkle (tuo tikėjo zoroastriečiai). Jei kiltų klausimas kiek dovanoti, aukoti – ko gero tinkamu patarimu būtų dešimtinė: senovės dvasinė tradicija vyravusi Babilone, Egipte, Kinijoje, Graikijoje, Romoje. Tai reiškia, kad dešimtadalį savo pajamų turi skirti aukai.

Jaučio šeimininkė Venera, o ji – malonumas, pasitenkinimas bei meilė. Tad prasminga laikytis nuostatos: “Daryk, kas širdžiai miela, o pinigai savaime ateis” (Marsha Sinetar). Na, o meilė apskritai labai svarbus dalykas, kurios dėka ateina įkvėpimas, grįžta nusiraminimas. Jos pagrindu kuriama šeima. Paminėsiu svarbų faktą, žinoma jogoje: labiau išreikšto seksualumo žmonės dažnai pasižymi ne tik kūrybingumu, išmintimi, net parapsichologiniais sugebėjimais, bet ir turtu. Liaudies papročiuose – tai atsispindi tikėjimu, jog vaikas gimsta “su šaukštu”. Tai pat manoma, kad mergaitės maždaug iki 11m. o berniukai iki 14m. atneša tėvams pinigus. Kad šiuos prisivilioti, kai vaikai jau išaugę, ar dar kai jų nėra reikia pradėti svajoti apie vaikus (net, jei realiai nesinori gimdyti) ar užmegzti romantiškus santykius. Liaudyje žinoma ir tokia įdomi apeiga vyresnio amžiaus poroms: reikia sėsti dviese į rogutes ir čiuožti nuo kalniuko link eglutės, o po ją tyliai kurį laiką pasėdėti.

Tyla paminėta ne atsitiktinai. Kad susisiektume su Aukštesnėmis jėgomis, kad būtume išgirsti, reikia mokėti patylėti ne tik žodžių netariant, bet ir nieko negalvojant (mintys dar ir kaip moka triukšmauti!). Tai vadinama meditacija, ir ji svarbi prieš pradedant ir baigiant bet kokį veiksmą, o ypač atsikėlus ir einant miegoti. Jei mintims nutilus, dar imsite įsivaizduoti, jog panyrate į pinigų lietų, jog fiziškai jaučiate, kaip krenta banknotai į rankas, kaip sunkėja piniginė, praturtėjimo programa ims dar greičiau realizuotis.

Jautyje egzaltuoja ne tik Baltasis Mėnulis, bet ir tas Mėnulis, kurį matote danguje. Žinia, kad įvairūs ritualai, susiję su Mėnuliu liaudyje itin dažnai naudojami. Ko gero ne vienas žino senąją apeigą, išvydus danguje pirmą kartą mėnesyje Jauną Mėnulį, reikia jam parodyti monetą, geriau sidabrinę ir paprašius Mėnesio, kad jis augdamas ir pinigus augintu, įsidėti į slaptą piniginės skyrelį (monetos nevalia niekam rodyti). Patartina visą mėnesį iki kitos Jaunaties šio pinigo neišleisti.

Kitas svarbus liaudyje žinomas pinigų auginimo ritualas susijęs su neišleidžiamos pinigų sumos laikymu piniginėje – tai pritraukia kitus pinigus. Niekada negalima iki galo visų pinigų išimti iš piniginės. Kad pinigai visada “augtų” piniginės irgi dovanojamos ne tuščios – svarbu įdėti bent kelias monetas. Taip pat gerai monetą padėti ir po kilimėliu prie namų slenksčio.

Pagal Feng Shui irgi svarbu pinigų įdėti į piniginę. Taip pat gerai, jei investuojame į savo aprangą bei papuošalus – brangūs, kokybiški drabužiai, tikri akmenys bei taurūs metalai irgi traukia savo šeimininkui finansinę sėkmę. Feng Shui minima dar daugybė specifinių būdų pinigų srautui užtikrinti. Ir vienas iš pagrindinių veiksniu – vanduo. Jis atitinka pinigų energiją. Tad jei namuose, blogai užsisuka vandens čiaupai, varva vanduo iš tualeto, pinigai greitai dings iš namų.

Nereikėtų pamiršti ir tokių dalykų, susijusių su Jaučiui giminingais pagal Žemės stichiją ženklais (ženklai pagal tą pačią stichiją itin stipriai vienas skitą palaiko): Mergele ir Ožiaragiu. Liaudis sako: “pinigai mėgsta būti skaičiuojami” (Mergelės funkcija), ir tai reikia daryti ryte, sau ant kelių (Ožiaragio funkcija). Taip pat ryte reikia išnešti šiukšles iš namų, gražinti skolą – to nedera daryti Saulei nusileidus. Taip pat netinka šiukšles išnešti bei nagus, plaukus kirpti penktadieniais – liksite ne tik be pinigų, bet ir be meilės.

Negerai ir duonos trupinius sau į delną nubraukti (duona – atitina Jaučio energiją, trupiniai – Mergelės). Reikėtų servetėle nubraukti į kokią lėkštelę, padėkliuką ir išberti paukščiams. Duona apskritai labai svarbus dalykas arijų tautoms. Iki šiol išlikęs tikėjimas, jog negalima į duris atsukti atpjauto duonos kepaliuko arba jį padėti išgaubta dalimi žemyn – pinigų namuose neliks.

Jautis tingus, inertiškas – jam reikia laiko. Tad, kai susiruošite kaupti pinigus, atlikinėti minėtus ritualus, pasišaukite į pagalbą kantrybę: Jaučio ženkle niekas greit nevyksta. Na, o kas dėl laiko ir pinigų ryšių, tai jį pastebėjo dar senovėje. Dviveidis Romėnų Laiko dievas Janas (viena veido pusė žiūrėjo į praeitį, kitą į ateitį) buvo iškaltas ant senovinių monetų. Na, o Jaučio ezoterinis šeimininkas Avestos astrologijoje irgi laiko planeta Saturnas (Kronas). Taigi aksioma: “laikas – pinigai” akivaizdi. O šiuolaikiniai pinigų magijos tyrinėtojai sako: “taupykite laiką, o ne pinigus”. Laiko neuždirbsite, o pinigai uždirbami.

Daugiau materialios gerovės pritraukimo patarimų rasite video:

KAS TINKA, KAI BALTAS MĖNULIS JAUTYJE?

Pinigai, turtas, šeima, meilė – kertiniai Jaučio ženklo akmenys. Šalia tokių globalių užduočių, kaip praturtėjimas (į tai įeina ir taupomosios sąskaitos banke atidarymas ir pinigų investavimas į verslą, nekilnojamą turtą ir labdaros fondų steigimas) bei šeimos sukūrimas yra ir kitokių, su Jaučio ženklo susijusių svarbių dalykų.

Jau minėjau, kad Avestos astrologijoje Jaučio ezoterinis šeimininkas Saturnas (Avestoje Keivanas). Būtent jis valdo šeimos židinį. Nuo dabar iki kitų metų birželio pats geriausias laikas statyti namuose židinį, krosnį  – jie ne tik šildys namus, bet ir magiškai saugos šeimą. 

Taip pat gerai, norint sustiprinti Jaučio jėgą namuose pirkti įvairias dėžutes (papuošalams, pinigams), taupykles (tai puikus laikas kaupimui), o taip pat skrynias, – be reikalo pamirštas, tačiau puikus praktiškas bei magiškas daiktas namams. Gerai įsigyti puodus valgiui gaminti, indus, brangius papuošalus su tikrais akmenimis, gražius drabužius. Puiku bus pirkti pagalves, patalynę.

Pats palankiausia aprangos stilius moterims taps romantiškas, pabrėžiantis kūno patrauklumą. Ekscentriškas, neva “netvarkingas”, “pigių” drabužių stilius nesiderins su Jaučio principais. Itin palanku bus įsigyti bei nešioti karneolį, kachalongą, agatus. Puikiai tiks dirbiniai iš vario bei jo lydinių, taip pat sidabro. Norėtųsi pridurti, kad pinigams pritraukti gerai nešioti žiedus iš karneolio arba chrizoprazo ant bevardžio piršto (moterims ant kairės rankos, vyrams ant dešinės, o kairiarankiams atvirkščiai). Taip pat reikėtų prisiminti, kad pinigų kvapas yra pačiulis, tad pats laikas įsigyti kvepalus su pačiulių kvapu, o į piniginę įlašinti pačiulių eterinio aliejaus. 

KAS NETINKA, KAI BALTAS MĖNULIS JAUTYJE?

Norėčiau nudžiuginti pilnas ar linkusias pilnėti moteris – atėjo jūsų laikas. Mat Jautis gina apvalias, pilnas moteriškas formas. Tai kūno ženklas, ir dabar nereikia siekti būti panašiai į vėlę. Tad pamirškite griežtas dietas,  įvairius liesėjimo preparatus – pilnumas dabar neš sėkmę. Na, o toms, kurių antsvoris jau ligos priežastis, bus geras laikas gydyti tas ligas, dėl kurių smarkiai išpilnėta. Baltas Mėnulis Jaučio ženkle padeda sureguliuoti medžiagų apykaitą, gelbsti gydant endokrininės sistemos ligas.

Norėtųsi pabrėžti, kad šiuo svarbiu žemiško gyvenimo harmonizacijai periodu, Baltajam Menuliui talkins pati reikšmingiausia ir laimingiausia planeta Jupiteris, ne šiaip sau praminta: „Didžioji Laimė, Karalių Žvaigždė“! 


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×