BALANDIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS.Tai gimtadienio metas, kupinas naujų jėgų bei didelių vilčių. Tiesa, iki gimtadienio nepatartina imtis labai aktyvios veiklos. Gal būt geriau daugiau dėmesio skirti informacijos rinkimui bei analizavimui, bendravimui su reikalingais žmonėmis. Beje, mėnesio pradžia bus geras laikas ir nupirkti namas ką nors itin vertingo, ilgaamžiško. Po gimtadienio tinkamas metas  energingai veiklai,  – tuomet tiks imtis kažko svarbaus, pradėti naują veiklos ciklą(tiesa, ne mėnesio viduryje). Trečią dekadą derėtų stabtelti, niekur nebesiveržti. Tai laikas, kai reikia labiau pasigilinti į atliekamų darbų kokybę, ieškoti ankstesnių klaidų bei jas taisyti. Ir labiau taupykite – išlaidos artimiesiems bus didesnės nei manote.

JAUTIS.Netolygus metas – puiki mėnesio pradžia, bet galimi kliuviniai, tiesa, jie nebus fatališki. Kad ir su kokiais sunkumai susidursite (labiausia jie tikėtini mėnesio viduryje), vis sulauksite kažkieno pagalbos, paramos bei nuoširdžių simpatijų. Mėnesiui baigiantis į jus net gali rimtai įsimylėti, tiesa, jei tai tarnybinis romanas – vilčių neturėkite: blogai baigsis. Ir nepiktnaudžiaukite aplinkinių dėmesiu bei rūpesčiu, nesiimkite svarbių ar rizikingų reikalų,  nauja veikla taip pat neduos gerų rezultatų: tad nieko nebekeiskite, nebepradėkite. Tai labiau aktualu bus antrą mėnesio pusę. Beje, nors ir seksis pinigus uždirbti, tačiau išlaidos gali būti didesnės už pajamas, tad verta jau nuo mėnesio pradžios imtis taupymo priemonių…

DVYNIAI.Mėnuo prasidės puikiai, – būsite kupini įkvėpimo, noro kažką radikaliai pakeisti, imtis ko nors didelio, nepaprasto. Ir tai iš tiesų geras metas numatyti jūsų didžiąsias perspektyvas, ieškoti sąjungininkų, rėmėjų, investuotojų. Mėnuo bus puikiai tinkamas originalių, naujų sumanymų įkūnijimui. Nesibijokite būti kitokie, nei jus aplinkiniai įpratę matyti, –  dabar tas laikas, kai reikia (ir naudinga) kažką pakeisti savyje, savo veikloje, imtis atnaujinimų,  tad užmegzkite naujus ryšius, ieškokite naujos informacijos, naujo požiūrio į jūsų veiklą ar tiesiog gyvenimą bei kitų kelių savo tikslams pasiekti. Mėnesio vidurys ir pabaiga gali atnešti rūpesčių rizikuojantiems pinigais veikloje, bei jausmais, – ne laikas romantiškiems nuotykiams.

VĖŽYS.Jūsų užmojai galingi, ir mėnuo bus tinkamas įgyvendinti senus siekius veikloje, ir apie ką senai svajojote, dabar gali tapti realybe. Tiesa, ne viskas bus taip paprasta – mėnuo žada didelę įtampą, teks nemažai rizikuoti, susidurti su pasipriešinimu, ryškia konkurencija.  Jei būsite drąsūs, ryžtingi,  daugiau laimėsite. Bet kokiu atveju,  lengvai nieko negausite.  Nepalankus metas kontraktams bei kelionėms 13-19, 25-27. Reikalus pavyks greičiau bei efektingiau sutvarkyti antrą mėnesio savaitę. Ją verta skirti sunkių uždavinių sprendimui, – sulauksite tuomet ir įtakingų asmenų paramos ir nuoširdžios draugiškos pagalbos. Tiesa, nesivelkite mėnesio pabaigoje į konfliktus, elkitės kukliau – neprovokuokite piktų ir pavydžių asmenų, jei nenorite, kad jie taptų jūsų priešais.

LIŪTAS.Sugrįžta sėkmė, gyvenimo džiaugsmas. Tai bus žavus mėnuo, – jums seksis, prasideda malonių likimo staigmenų metas. Dabar turėsite puikių progų išspręsti ankstesnes problemas bei suskubti užbėgti kitoms problemoms už akių. Balandį  verta planuoti sudėtingus reikalus, svarbius susitikimus. Tiesa, tam visiškai netinkama mėnesio vidurys – 13-16d. Šis laikas ne tik žada nesmagumus kelyje, jis nepalankus ir atsakingų reikalų tvarkymui. Šiomis dienomis labiau pasaugokite turtą, sveikatą, nerizikuokite kelyje.  Mėnesiui baigiantis augs įtampa darbe bei namie: vadovybė, artimieji norės jus apriboti, primesti savo valią. Tačiau nepamirškite, kad šiuo metu reikia siekti  susitarti ir vengti konfliktuoti, – ieškokite kompromisų, turėkite kantrybės aiškinti savo siekius.

MERGELĖ. Pasistenkite nuo mėnesio pradžios išsiaiškinti esančius keblumus, ypač juridiniuose, finansiniuose dalykuose reikaluose. Tai laikas, kai derėtų spręsti mokesčių problemas. Antra mėnesio dekada jums gali pasirodyti visiškai nesimpatiška. Iš jūsų bus daug reikalaujama, sulauksite nemažai kritikos. Jus prisimins skolininkai, ims varginti įkyruoliai dėl nesutvarkytų reikalų per teismus. Palengvės nebent trečią dekadą, nors audringi debesys iki pat mėnesio pabaigos neskubės sklaidys virš jūsų galvos. Mėnesiui baigiantis labiau saugokitės vagysčių, apgaulių. Galimas ir netikėtas, bet pavojingas įsimylėjimas.

SVARSTYKLĖS.Turėsite daugiau dėmesio skirti  kitiems –savo partneriams, sutuoktiniui. Beje, ieškantiems gyvenimo draugo likimas žada naujų pažinčių jau mėnesio pradžioje. Tuomet bus gera proga pasirengti permainoms, kad prisiderintumėte prie partnerių naujų reikalavimų bei išlaikytumėte ankstesnes pozicijas. Pirma dekada bus gana sėkminga veiklai,  ir nepraleiskite progos užmegzti naudingus ryšius, rasti patikimą partnerį ar rėmėją. Gana komplikuota gali būti antra dekada, tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime gali tekti rinktis ne pačią maloniausią išeitį.  Tai bus laikas, kai negalima rizikuoti įdirbiu veikloje,  gerais santykiais šeimoje. Galima bus nemankai nukentėti ir pažeidinėjant įstatymus, taisykles. Mėnesiui baigiantis nepatartina vykti į keliones.

SKORPIONAS. Spaus darbai, neduos ramybės seni įsipareigojimai. Tačiau, jei nuo mėnesio pradžios kibsite į darbus, net nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti per pirmą dekadą. Darbdaviams tai bus geras laikas ieškoti tinkamų pavaldinių. Antrą dekadą galimi nelaimingi atsitikimai, traumos, konfliktai darbe, kelyje, dėl įtampos gali pablogėti sveikata, – labiau pasirūpinkite jos stiprinimu. O taip pat ir savo turto saugumu. Labiau pasaugoti reikėtų ir darnius santykiu su savo pora. Beje, šis laikas parodys ar jūsų partneriai, taip pat sutuoktinis patikimi žmonės, o taip pat: ar mokate valdyti savo ambicijas? Mėnesiui baigiantis prasidės kliuviniai, nors ir nežymūs, daugės ir nesusipratimų veikloje, ryškės darbo klaidos, brokas.

ŠAULYS.Balandis – džiugių pasiekimų mėnuo. Labiausia romantiška pirmos dvi dekados, kai jūsų širdyje gali įsižiebti karšti jausmai. Balandis palanki proga ir svarbiems dalykiniams ketinimams įgyvendinti. Tik būkite apdairūs konkurencinėje kovoje – stenkitės galimus nesklandumus spręsti gražiuoju (o jų pakaks antrą dekadą). Dabar svarbu išlaikyti sąjungininkus ir nedauginti priešų gretų, kitaip jau mėnesiui viduryje per juos patirsite rūpesčių. Labiausiai palanki bus mėnesio pradžia, kai galite gauti vertingų pasiūlymų, užmegzti šaunius bendradarbiavimo ryšius. Tai geras laikas ir juridinių problemų sprendimui. Paskutinę savaitę būsite išskirtinai aktyvūs. Tačiau būtina labiau paisyti įstatymo raidės. Nesivelkite tuomet ir į finansines avantiūras.

OŽIARAGIS.Kiek aktyvesni būsite mėnesio pradžioje, tačiau nereikia tikėtis, kad jums pavyks kalnus nuversti. Patartina pirmą dekadą imtis senai atidėtų darbų, kuriems amžinai nerandate laiko. Tai bus gera proga atnaujinti nutrūkusius ryšius ar kreiptis patarimo, pagalbos į senus bičiulius. Gali tekti spręsti ir gyvenamosios vietos, nekilnojamo turto, indėlių problemas – tik nesivelkite į jokias avantiūras. Antrą dekadą gali įstrigti svarbus reikalas, atsirasti šeimyninių problemų, pablogėti sveikata. Trečia dekada labiau optimistiška, vis dėl to, mėnesio pabaigoje galimas nemenkas išbadymas, gresia dalykinės, finansinės nesėkmės, problemos.

VANDENIS.Prasideda lyderystės metas – Marsas jau jūsų ženkle. Atėjo laikas perimti iniciatyvą į savo rankas, – dabar tas laikas, kai tampate tikri savo likimo kalviai. Beveik visą mėnesį reikalai judės reikiama linkme, jus pasieks reikalinga informacija, gausite žavių pasiūlymų, aplinkiniai jus supras bei palaikys (išskyrus 5,6, 13-15, 24-27d.). Pirma dekada geras laikas, susitikimams su veiklai reikalingais asmenimis, svarbių, ilgalaikių sutarčių sudarymui. Paskutinę mėnesio dekadą vertėtų mažinti darbų tempus bei apimtis, skirti didesnį dėmesį veiklos tobulinimu, ieškoti slaptų nuostolių šaltinių. Patartina stiprinti sveikatą bei daugiau savo laiko skirti šeimai.

ŽUVYS. Kažkas mėgins jus pastumti į šalį, kažkam rūpės pasisavinti jūsų nuopelnus (o gal ir pinigus, turtą). Kad ir su kokiomis rimtomis juridinėmis, finansinėmis problemomis susidurtumėte – nepamirškite, kad pagalba gali ateiti per sutuoktinį, per partnerius, na ir per senus draugus. Ypač antrą mėnesio dekadą ir pabaigoje derėtų būti itin  atsargiems piniginiuose, turtiniuose reikaluose, labiau saugoti sveikatą. Mėnesio viduriui ir paskutinei dekadai neplanuokite atsakingų kelionių bei susitikimų – jie gali netikėtai suirti. Daugiau dėmesio balandį skirkite darbui su informacija, – užpildykite žinių spragas. Tai gera proga atnaujinti užsienio kalbos pagrindus, perskaityti vertingą knygą.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×