APGAULINGA VEIKLA PASINAUDOJANT PALMIROS VARDU

Pasiekė informacija, kad pasinaudojant Palmiros Kelertienės vardu yra vykdoma apgaulinga veikla.

Norime pabrėžti, kad Palmira neturi nieko bendro su jokiomis internetinių burtų, kortų traukimo ir pan. programėlėmis. Taip pat negamina ir neplatina amuletų. Būkite atsargus ir nieko iš jų nepirkite, nedarykite jokių piniginių perlaidų ir neatskleiskite asmeninės informacijos.

ATNAUJINIMAS: Sukčiai naudojasi TAPLINK neatidarinėkite jokių TAPLINK nuorodų, kurios reklamuoja Palmirą. Vėliau viskas pereina į domeną cardanavto . ru, kurio savininkas yra privatus asmuo, kaip spėjama iš Rusijos. Šis domenas nepriklauso Palmirai ir yra niekaip su ją nesusijęs! Neatidarinėkite jokių nuorodų iš ten.

Štai visi oficialūs Palmiros Kelertienės kontaktai internete/socialiniuose tinkluose:

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/PalmiraKelertiene/

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/PalmirosHoroskopai/

Tinklaraštis: http://palmiroshoroskopai.lt/

Jeigu jums siūlo pirkti prekes ar paslaugas Palmiros vardu visada pasitikrinkite jos profilius ir pasiteiraukite, visa informacija ir projektai su kuriais susijusi Palmira yra paskelbiami facebook paskyroje!

Didelis AČIŪ Vilmai ir Linai už suteiktą informaciją!

Štai nuotraukos kaip atrodo apgaulingos programėlės, internetiniai puslapiai bei socialinių tinklų profiliai. Būkite atsargūs, perspėkite kitus!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×