PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 38 SAVAITĖ

Atoslūgio, nueito kelio apibendrinimo, energijų persivertimo metas: baigiasi Mėnulio mėnuo, baigiasi ir Saulės kelionė Mergelės ženklu. Saulė artėja ties Lygiadieniu.

Pirmas persivertimo taškas stos antradienį, kurį verta skirti neišsipildžiusių svajonių meditacijai, siekiant kas neįvyko perkelti ateičiai, suteikti norui įvykti dar pusmečio šansą. To siekiant, reikėtų ryte, Saulei tekant parašyti savo norą žaliu arba violetiniu rašikliu ant lygaus popieriaus lapo (neliniuoto, nelanguoto). Gerai, jei šalia degs žvakė. Iš Smells like Spells kolekcijos patartina MIMIR žvakė (https://smellslikespells.com/lt/produktas/runu-zvake-mimir/). Saugokite raštelį reikėtų pusę metų. Po to, Saulei leidžiantis sudeginkite.

Antras persivertimo taškas – penktadienį. Tai Rudens Lygiadienis. Ši diena nuo senovės laikoma pavojingu pasikeitimo metu, kai saugoma gerovė, darna nuo pažeidimų, kurie tądien galimi. Dėl šios priežasties deginama ugnis. Puiku pabūti prie laužo, pasėdėti prie židinio. Gerai įsižiebti žvakę. Iš Smells like Spells kolekcijos tiktų HAG (https://smellslikespells.com/lt/produktas/runu-zvake-hag/). Palankūs ir kadagio smilkalai (https://smellslikespells.com/lt/produktas/naturalus-smilkalai-hag/).

Na, o persivirtimų finišu taps naktis iš sekmadienio į pirmadienį, kai stos Mėnulio Jaunatis (0val. 54min). Prasidės Naujas Mėnulio mėnuo. Palanku kurti planus. Ir tam pats imliausias laikas nuo 0val. 54min. iki 1val. 4min., kai savo mintimis, parašytais žodžiais galima modeliuoti ateitį. Per Jaunatį geriausia degti baltą NORNS žvakę (https://smellslikespells.com/lt/produktas/runu-zvake-norns/) iš Smells like Spells kolekcijos.

Bene pačios naudingiausios ir sėkmingiausios dienos bus pirmadienis, antradienis, šeštadienis (ypač po 15val. 20min.). Na, o labiau komplikuotas laikas – ketvirtadienio vakaras, penktadienis, sekmadienis, kai lengva suklysti, sugadinti gerą reikalą. Tuo metu reikia vengti aiškintis santykius, netinka žadėti, įsipareigoti. Tai įvairių ciklų užbaigimo savaitė, baigiame senus darbus, tesime pažadus, gražiname skolas.

Šią savaitę Astrologiniai Prieskoniai jūsų laukia raštu! Prie video formato grįšime jau kitą savaitę, nepamirškite prenumeruoti mano YouTube kanalo (https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai), kad prognozę pamatytumėte pirmieji!

SAVAITĖS PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS:

AVINAS (03.21-04.20) Antradieniui nieko sudėtingo nepalenkuokite, – užsiimkite namais, šeima, visus atsakingus reikalus, susijusius su veikla atidėkite trečiadieniui, ketvirtadieniui. Tai palankiausios savaitės dienos, kai galima rizikuoti, kai pavyksta viskas, kad ir kuo užsiimsite. Trečiadienis labiau geras darbo reikalams. Jei turite rūpesčių dėl savo vaikų, – ketvirtadienį pamėginkite ieškoti išeities.  Penktadienis netinkamas svarbiems susitikimams bei susitarimams. Nebūkite patiklūs – tikrinkite išgirstus dalykus. Džiugus šeštadienis – jūs vėl galite pasijusti laimingi ir reikalingi. Geros naujienos iš draugų, jų dėmesys, pagalba, susitikimas su įdomiomis asmenybėmis bei nemenkas aplinkinių dėmesys leis nuoširdžiai nusišypsoti. Labiau pasaugokite sveikatą bei sveikus santykius su pora sekmadienį.

JAUTIS (04.20-05.20) Savaitės pradžia bus puiki dalykinei kelionei į užsienį ar susitikimams su užsienio partneriais, kolegomis ar darbdaviu iš užsienio firmos. Antradienį geriausia užsiimti dalykiniais rūpesčiais. Trečiadienis, ketvirtadienis – ramios intravertiškos dienos, kai nereikia dairytis vyturio padangėje – džiaugsmas čia, visai šalia. Tai gerųjų permainų metas namuose. O štai  penktadienį galite apsigauti, ypač vertindami savo vaikų elgesį ar aiškindamiesi meilės santykius su savo pora. Šeštadienį verta susitikti su reikalingais žmonėmis, galinčiais įtakoti karjerą, – tarkitės dėl jums reikšmingų dalykų. Beje, šeštadienis sėkmingas širdies problemų sprendimui, – tiks aiškintis santykius su mylimu asmeniu. Gali megztis ir naujas ryšys. Tam, beje, visiškai netinkamas bus sekmadienis.

DVYNIAI (05.21-06.21) Šios savaitės susitikimai, pažintys – pakeis kai kurias jūsų nuostatas, įsitikinimus, padarys jus labiau tolerantiškais vaikams bei tam asmeniui, kurį mylite. Ypač pirmą savaitės pusę lydės sėkmė bendraujant su įtakingais žmonėmis ar gerbėjais, kas be abejo sustiprins asmeninį populiarumą, įtaką. Savaitės pradžioje arba šeštadienį tiktų ieškoti rėmėjų, užtarėjų ar tiesiog pagalbininkų. Tad stenkitės daugiau bendrauti,  neatsisakykite  ir pasisvečiuoti pas gerus draugus ar nueiti į kokį renginį. Būkite tylesni bei atsargesni ketvirtadienio vakarą, penktadienį. Beje,  šeštadienį galite susidurti su žmogumi, kuris primins kitą asmenį, senus laikus, senus jausmus.

VĖŽYS (06.22–07.22) Savaitės pradžia – smagus metas. Būsite stiprūs, žavėsite aplinkinius, – šių dienų pasiekimai reikšmingi. Pakovokite už save, jums rūpimą reikalą. Jei svarbu laimėti kažkokio asmens dėmesį – tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose – antradienis jūsų laikas. Pirmą savaitės pusę bus palanku planuoti keliones, svarbius dalykinius susitikimus, spręsti finansines problemas. Ne laikas reikšti savo nuomonę ar daryti kokias nors išvadas apie santykius su jums svarbiais žmonėmis, skųstis  problemomis šeimoje penktadienį. Diena netinkama ir spręsti problemas, susijusias su namų pertvarkymu, remontais, naujo būsto įsigijimu. Romantiškas šeštadienis, kurį geriausia skirti savo porai. Beje, gali atsinaujinti senas romantikas ryšys…

LIŪTAS (07.23-08.22) Antradienio sutikimai gali tapti naudingi dalykiniams reikalams – tik neskubėkite pasinaudoti gautais pasiūlymais: viskam savas laikas. Itin palankus trečiadienis, ketvirtadienis – jūsų lauks netikėta sėkmė. Atsiras gerų progų pakoreguoti praeities klaidas asmeniniuose santykiuose, išspręsti problemas šeimoje, atsigriebti veikloje. Per draugus galite gauti gerą pasiūlymą veiklai naujoje vietoje (tikėtina užsienio firmoje). Gali atsirasti  proga pagerinti ir esamas darbo sąlygas. Beje, šią savaitę gali paaiškėti kas senai į jus įsimylėjęs bei ruošiasi rimtai pakovoti? Šeštadienį nudžiugins savo dėmesiu sutuoktinis. Sekmadienį neverta veltis į naujas romantiškas pažintis.

MERGELĖ (08.23-09.22) Savaitės pradžioje pajusite palengvėjimą. Imsite sveikti nuo susikaupusių problemų (ypač finansinių). Ir ne tik todėl, kad atsiras galimybių jas išspręsti, – jūsų laukia ir kitokie malonūs rūpesčiai, siurprizas iš mylimo asmens (jūsų santykiai ims gerėti). Tad nepraleiskite progos nuoširdžiai pasikalbėti – jums būtina stiprinti abipusį pasitikėjimą. Šiuo klausimu itin svarbus šeštadienis, kai pavyks gauti svarbu sutikimą iš jums brangaus asmens. Deja, sekmadienis gali tapti kritinis santykiuose su sutuoktiniu. Kad ir kokią paslaptį sužinotumėte, kad ir kaip pasijaustumėte nustebinti, neskubėk sakyti “niekada”.

SVARSTYKLĖS (09.23-10.23) Pirma savaitės pusė smagus metas. Jausitės stiprūs, galingi ir jums pavyks viskas, kad ir kuo užsiimsite. Tai gerų permainų laikas, kuris padės įgyvendinti savo svajones. Ir ne tik: spręskite problemas darbe, aiškinkitės santykius su tai, kas nenori pripažinti jūsų teisybės. Seksis ieškant ir geresnio darbo ir tinkamesnės gyvenamos vietos. Verta aiškiai išdėstyti savo poziciją tiek darbe vadovybei, tiek artimiesiems namie. Savo reikalavimus galite išsakyti ir mylimam asmeniui. O štai penktadieniui neplanuokite svarbių darbų – užsiimk namais, šeima. Šeštadienis – džiaugsmo, meilės metas. Tai gera proga rimtam pokalbiui su mylimu asmeniu, sutuoktiniu, su savo vaikais. Tik nesugadinkite patirtų įspūdžių sekmadienį.

SKORPIONAS (10.24-11.22)  Antradienį suprasite, jog turite viską, dėl ko galima džiaugtis. Tai sėkmės metas, kai viskas susidėlioja į savo vietas pačiu palankiausiu būdu.  Veiklai itin palankus antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis iki pavakarės – tai gera proga sutvirtinti turimas pozicijas. Sudėtingas, klaidinantis penktadienis. Jei tądien (sekmadienį irgi) sužinosite kažką nemalonaus apie jums svarbų reikalą ar asmenį, jei netikėtai nuvils net savi – nepanikuokite ir nesiimkite jokių radikalių priemonių, tik dar labiau pabloginsite padėtį. Na, o šeštadienis – tai tas laikas, kai viską galima perdaryti taip, kaip jums reikia!

ŠAULYS (11.23-12.21) Pirma savaitės pusė atneš naudingų pokyčių. Antradienis – gera proga spręsti jūsų reikalo finansavimo klausimus, tvarkyti keblius mokesčių, skolų gražinimo klausimus. Itin seksis savaitės viduryje  – džiugins draugai, užmegsite pažintis su naujais žmonėmis, sužinosite begale įdomių dalykų ir jausitės laimingi. Netikėtai likimas gali suvesti ir su tuo asmeniu, kuris gali tapti jūsų pora. Ypatingi susitikimai galimi ir šeštadienį. Tai bus itin gera proga neformalioje aplinkoje spręsti darbinius keblumus. Penktadienį ir sekmadienį nepatarčiau veltis į naują romaną. Šios dienos apskritai nėra palankios bendravimui, šventimams.

OŽIARAGIS (12.22-01.19) Antradienį nepraleiskite progos susitarimui – tai naudingų kompromisų metas, kai galite įgyti rėmėjų, sąjungininkų, užtarėjų. Tai puikus laikas ilgalaikiams susitarimams. Trečiadienį, ketvirtadienį spręskite jums svarbaus reikalo finansavimo klausimą – pavyks gauti reikalingus pinigus. Penktadienis pavojingas – situacija pasirodys geresnė nei yra iš tiesų. O štai šeštadienis, tikrąja to žodžio prasme, nuostabus. Jums seksis viskame, tad imkitės dalykų apie kuriuos senai svajojote. Ypač šeštadienį nupirkti daiktai (buičiai ir grožiui), papuošalai, meno kūriniai bus naudingi bei ilgai jus džiugins. Tądien surengti šventiniai pietūs šeimai bei draugams taps ypatingi. Sekmadienis apgaulingas, kai nereikia nieko keisti, kažko naujo imtis, užmegzti naujus ryšius: net ir sėkmingi dalykai tądien nutikę, džiugios pažintys vėliau apkars.  

VANDENIS (01.20–02.18) Nenorite tikėti savo sėkme bei populiarumu, bet šią savaitę taip bus. Pirma savaitės pusė – išskirtinis laikas, kai be ypatingų pastangų galite išspręsti varginančią problemą, pašalinti ilgalaikius kliuvinius. Tai puikus laikas darbo reikalų tvarkymui, – pasirašinėkite svarbius dalykinius susitarimus.  Šiomis dienomis, kad ir kur atsidursite, būsite laukiami, mylimi: visi stengsis jums įtikti bei patikti. Būsite nustebinti aplinkinių nuoširdumo bei dėmesio, palaikymo. Netikėtai gali užsimegzti ir naujas romanas – dabar būsite linkę lengvai įsimylėti. Tiesa, jei tai bus penktadienis arba sekmadienis – pasigailėsite. Beje, jei partneris linkęs pavyduliauti, pasistenkite, kad jūsų elgesys svečiuose nebūtų dviprasmiškas, kitaip sekmadienį neišvengsite ne tik pavyduliavimo scenų, bet ir jo keršto.

ŽUVYS (02.19–03.20) Ši savaitė – gerų nuojautų metas, kai bendravimas, juolab išvyka su artimu žmogumi nuramina, suteikia jėgų, optimizmo. Ypač savaitgalį pasistenkite pabėgti ne tik nuo buities, kasdienybės, bet ir nuo nereikalingo bendravimo. Išskirtinis bendravimui su mylimu asmeniu, sutuoktiniu bus šeštadienis. Veiklai itin palankus antradienis, trečiadienis. Šios dienos puikiai tinkamos svarbiam pokalbiui su darbdaviu. Tiks ką nors keisti veikloje. Gautus naujus dalykinius pasiūlymus verta priimti.  Bene labiausiai sudėtinga diena bus sekmadienis, kurią geriausia praleisti ramiai ilsintis – diena netinkama pramogavimui, rizikingiems šventimams, vertingų daiktų įsigijimui. Tai apgaulingas metas, kai viskas gali pasirodyti geriau nei yra iš tiesų. Tad nenustebkite, jei gausit priešingą rezultatą, nei tikėsitės.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×