Kaip papuošalų pagalba pritraukti meilę, sėkmę, turtus?

Sausio mėnesį dalyvavau „Trollbeads“ Valentino dienos naujienų pristatyme. Renginio metu viešnioms ne tik pasakojau apie papuošalų energetiką, bet ir patariau kaip papuošalų pagalba pritraukti meilę, sėkmę ar net turtus. Ypatingai svarbi yra papuošalų gamyboje naudojamų akmenų ir spalvų reikšmė bei laikas, kada geriausia pirkti ar dovanoti skirtingus papuošalus. Dabar šiais patarimais pasidalinsiu su jumis.

Tiems, kurie nori į gyvenimą įnešti gerų permainų, pritraukti sėkmę, rekomenduoju įsigyti lazuritą. Šis akmuo laikomas vienu laimingiausių akmeniu – jis pritraukia sėkmę, padeda meilės reikaluose, atneša į gyvenimą pozityvių permainų. Pats geriausias laikas pirkti šį akmenį yra ketvirtadienis arba sekmadienis. Ketvirtadienis yra susijęs su autoriteto pripažinimu, aukštais socialiniais įvertinimais, galimybių plėtra, o sekmadienis – saulės diena, kuri pabrėžia žmogaus asmenybės jėgą, žavesį, suteikia optimizmo. 

Raudonas granatas ar rausvas kvarcas prišaukia meilę, stiprina santykius, įžiebia aistrą. Rausvas kvarcas svarbus harmoningų, ramių, darnių santykių palaikymui poroje. Tiems, kurie nori į savo gyvenimą pritraukti meilę ar sustiprinti santykius su esamu partneriu patartina dėvėti rausvos, raudonos ir baltos spalvų papuošalus. Šių spalvų derinys puikiai tinka siekiant užmegzti romantišką pažintį. Meilės akmenis geriausia pirkti penktadienį.

Norint pagerinti santykius šeimoje, įsigykite mėnulio akmenį – jis padeda susitaikyti, užmiršti nuoskaudas, atneša ramybę ir leidžia pažvelgti į savo mylimąjį kitomis akimis. Mėnulio akmenį patariama pirkti pirmadienį.

Karjeros moterims patariu įsigyti juodos ir mėlynos spalvų akmenis. Labiausiai profesinėje srityje padeda mėlynas safyras, juodas oniksas. Juodas oniksas yra orientuotas į sėkmę veikloje, jis padeda kilti karjeros laiptais, atveria naujas galimybes. Geriausia veiklos akmenis pirkti šeštadienį, Saturno dieną, nes ši planeta siejama su koncentracija į veiklą, profesine sėkme.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×