BIRŽELIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

5d. 16val. 48min. VENERA LIŪTE (2023.06.05 – 2023.10.09) Galima aiškiai suvokti bei patirti, kas yra gyvenimo, kūrybos, meilės, vaidybos, pasirodymų ir pramogų, žaidimų džiaugsmas. Palanku ieškoti mecenatų.

11d. 9val. 16min. PLUTONAS OŽIARAGYJE (2023.06.11 – 2024.01.24) Sekmadienį ryte 9val. 16min. Plutonas judėdamas atatupstu (Žemės stebėtojo atžvilgiu) sugrįš į Ožiaragio ženklą, kuriame bus iki 2024m. sausio 24d. Plutonas Ožiaragio ženklu juda jau senokai nuo 2008 sausio 26d. Nors Plutonas įėjo į Vandenį kovo 23d., tačiau judėdamas atatupstas dar kartą grįš į Ožiaragį birželio 11d. Vėl sustiprės Ožiaragio principai: koncentracija, giežta struktūra, disciplina, maksimalizmas. Bus svarbu remtis tik į save, į savo patirtį, savo triūsą: dykaduoniams, asmenims, neturintiems principų tai sunkus laikas. Itin aktuali taps hierarchija pagal amžių, pagal pareigas – Ožiaragis globoja senjorus bei vadovaujančius asmenis. Tad be pagarbos vyresniems ir labiau patyrusiems nedaug ką pešite, savo gyvenimo kelyje į tikslą. Plutonas Ožiaragyje suteikia ne tik discipliną,  bet ir asketiškumą, konservatyvumą. Sudaro pagrindą naujoms politinėms ir ekonominėms valdžios struktūroms. Ši Plutono padėtis akcentuos principą: „iš kiekvieno pagal gabumus“. Tampa svarbus dėmesys asmeniui. Šiuo metu dominuos asmenybės, kurioms būdingas tikslingumas, koncentracija. Tai itin naudingas metas toliaregiškiems asmenims, turintiems ilgalaikių tikslų. Beje, šis laikas sudėtingas dykaduoniams, tinginiams, nieko nedirbantiems, neturintiems jokių tikslų bei valios, tiesiog ištižėliams. Plutono judėjimas Ožiaragiu visų pirma sustiprina Žemės ženklų pozicijas: Ožiaragių, Jaučių, Mergelių, ir susilpnina – Vandenių, Svarstyklių. 

11d. 13val. 28min. MERKURIJUS DVYNIUOSE (2023.06.11 – 2023.06.27) Tai labai stipri Merkurijaus padėtis, nes jis – Dvynių šeimininkas. Suaktyvės bendravimas, bet padaugės ir lengvabūdiškumo užmezgant pažintis (tiek asmenines, tiek ir dalykines). Tokia Merkurijaus padėtis itin palanki besimokantiems, dirbantiems su informacija, rašantiems, važinėjantiems, prekiaujantiems.

17d. 18val. 2min. RETROGRADINIS SATURNO JUDĖJIMAS (2023.06.17 – 2023.11.04) Sunkiau pakeliama askezė, izoliacija, stinga nuoseklumo, sistemiškumo. Palanku peržiūrėti ir keisti asmeninius įsitikinimus, kad jie taptų tikra vidine atspara, neleidžiančia palūžti.

21d. 17val. 59min. SAULĖ VĖŽYJE (2023.06.21 – 2023.07.23) Dominuoti ima šie dalykai: mano siela, mano šeima, mano namai, mano motina, mano tėviškė.

27d. 3val. 25min. MERKURIJUS VĖŽYJE (2023.06.27 – 2023.07.11) Merkurijus Vėžyje lemia tam tikrą užsisklendimą savyje, gilinimąsi į savo ir šeimos praeitį. Kontaktai su artimaisiais tapma svarbesni nei su aplinkiniais. Mąstymas, bendravimas bus emocingesnis.

30d. 16val. 41min. RETROGRADINIS NEPTŪNO JUDĖJIMAS (2023.06.30 – 2023.12.06) Labiau nugrimztama į vidinį pasaulį – verta analizuoti savo nuojautas, baimes, kompleksus, palankus darbas su psichologu. Tinka gydyti alkoholizmą, narkomaniją, depresiją.

06.21: Litha, Rasos, Joninės

Astronominė vasaros pradžia, solsticija. Trumpiausios metų naktys būna tarp 18 d. (pats ankstyviausias rytmetys) ir 23 d. (vėliausias saulėlydis). Taigi, šiuo metu šventės kulminacija yra paskutinę trumpiausią metų naktį, tačiau Rasos švenčiamos visą parą. Senovėje ši šventė trukdavo savaitę, dvi, ar net visą mėnesį – nuo Sekminių iki Petrinių. Ryškiausi šventės papročiai – šokinėjimas per ugnį; kupoliavimas, vainikų pynimas ir burtai iš žolynų, apipinti žolynais vartai, vainikų leidimas upe; budėjimas per naktį, saulės sutikimas, prausimasis ryto rasoje, maudynės šaltiniuose, upėse, ežeruose saulei tekant dažniausiai buvo atliekami poromis, kartu, susikibus už rankų taip tarsi įteisinant, užtvirtinant poros susidarymą, poravimąsi, kuris buvo prasidėjęs jau nuo gegužinių, Valpurgijos nakties. Rasos – aukščiausias gamtos brandos taškas, kuris tuo pat metu yra ir slenkstis iš gyvėjimo į apmirimą. Išoriškai tai sunkiai pastebima, tačiau įvyksta esminis lūžis: apvaisintos augmenijos gyvėjimo kreivė palinksta brandos lik, myriop. Perkopusi dangaus skliaute aukščiausią tašką saulė vis mažiau šviesos siunčia žemei, o augalas brandina užmegztą vaisių.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×