ZODIAKO PABAIGA. KAS YRA RAUDŲ DIENOS?

Kažkada metai Žemėje truko 360 dienų ir dienos bei nakties ilgis visa laiką buvo vienodas. Bet įvyko kosminė katastrofa, pakeitusi Žemės bei kitų Saulės sistemos planetų apsisukimo apie Saulę laiką, planetų sukimosi ašių kampus. Žemės metai tapo lygūs 365d., o dienos ir nakties ilgis tapo kintantis per metus. Sugriuvo senoji harmonija, žuvo Aukso amžius.

Apie tai Avestoje (senovės arijų Zoroastriečių šventų tekstų rinkinys) kalbama, kaip apie šėtono Angro Manju įsiveržimą į Žemę. Jis suskaldė tada buvusi akmeninį dangų  ir kiaurai pervėrė Žemę, – blogis suardė gėrio pasaulio sukurtą harmoniją.

Tad atsiradusios papildomos 5d. (kilnojamais metais 6d.), kuriomis baigiasi Žuvų ženklas, senovės arijų vadinamos Raudų dienomis ir siejamos su prarasto Aukso amžiaus gedėjimu. Per jas svarbu atsisakyti bet kokių aktyvių veiksmų, bendravimo, netiks ką nors naują pradėti, nes tai Negyvojo Vandens energijų vyravimo metas, netinkamas, beje ir vaikus pradėti, – jų likimas nebus lengvas, nebent jie eitų itin dvasingu keliu. Bet kokiai pradžiai reikėtų sulaukti Gyvojo Vandens srauto, kuris prasiverš nuo pirmojo saulės patekėjimo Avino ženkle ir tai kasmet nutinka kovo 21d.

Raudų dienos tinkamos valytis nuo nuodėmingojo pasaulio įtakos, žalos. Susikaupimas savyje bei pasninkas, tvarkymasis namuose iš esmės, šlamšto išnešimas, skolų gražinimas padės išspręsti šį uždavinį bei tinkamai pasiruošti pavasario lygiadienio atėjimui. Beje, zoroastriečių pasninkas kiek skiriasi nuo krikščioniškojo: jie atsisakydavo ne tik mėsos, bet ir to, kas gali sudygti (riešutai, grūdai). Iš esmės tai būdavo pieniška iškrovos dieta. Atsižvelgiant į dabartinius maitinimosi įpročius galima pridurti, jog kava bei kakava irgi netiks šioms valymosi dienoms.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×