VISI 2022 SAULĖS UŽTEMIMAI. KĄ APIE JUOS BŪTINA ŽINOTI?

Vaizdo įraše daug kalbėsime apie savo vidinius valymo ritualus, bet prieš užtemimą nereikia pamiršti ir tiesioginio namų valymo, tvarkymo. Norėtųsi atkreipti dėmesį, kas šiemet 2022m. būtų svarbiausia atliekant valymo ritualus namuose? Ir ne tik prieš Saulės užtemimą, bet apskritai prieš bet kurias Jaunatis. Tai veidrodis. Stebėkite, kad jos paviršius būtų švarus. Tai itin aktualu būtų, jei prasidėtų nesėkmės ar šeimoje kas imtų sirgti. 

SMELLS LIKE SPELLS produktai atrinkti užtemimams:

SAULĖS UŽTEMIMAS JAUČIO ŽENKLE BALANDŽIO 30d. Maksimali fazė stos 23val. 42min. Vilniaus laiku (pagal Grinvičą 20val. 42min.). Šis užtemimas itin palies materialiąją mūsų gyvenimo sritį ir finansus. Tai reikštų, kad esant stipriai užtemimo įtakai, pavojinga priimti naujus (juolab skubius) finansinius, verslo sprendimus (ypač susijusius su plėtra, su tarptautiniais ryšiais), – dabar investuoti ar paskolinti pinigai, sudaryti sandoriai gali virsti ilgai taisoma klaida. Dėl užtemimo poveikio bus lengva pervertinti savo finansines galimybes ir per daug užsigriebti. Neleistinai rizikuoti.

Asmenį Saulės užtemimas stipriau veikia mėnesį prieš ir mėnesį jam stojus, o tuos, kurie gimė kelias dienas šalia užtemimo ar per jį – trys mėnesiai iki ir trys po užtemimo. Šiuo laiku būtina didelė atida piniginiuose ir turtiniuose reikaluose. Deja, iliuzijų ir klaidų tikimybė bus stipresnė, tad labiau tikėtinos apgaulės ir nuostoliai. Nereikėtų skubėti apsispręsti dėl nekilnojamo turto ar žemių pirkimo. Šis užtemimas provokuos ne tik labiau susirūpinti savo finansų ir turto saugumu. Teks naujai įvertinti ir santykį su materialiuoju pasauliu bei pinigais. Jei šiuo metu manote, kad jūsų sėkmės kertiniu akmeniu yra turto kaupimas, užtemimas padės naujai pažvelgti į pasaulį ir rasti tai, kas iš tiesų padeda atgauti pasitenkinimo gyvenimu jausmą bei tapti laimingais.

Na, o tiems, kas pirmumo teisę skiria šeimos vertybėms bei dvasingumui, užtemimas padės rasti naujus būdus uždarbiui ir pelnui. Užtemimas gali daryti įtaką bankų veiklai. Galimi reikšmingi finansinių srautų svyravimai. Užtemimas Jaučio ženkle gali atnešti daug rūpesčių finansininkams bei apskritai visiems, kas dirba su pinigais. Kitą vertus, norėtųsi pastebėti, kad pozityvūs dalykai, įvykę užtemimo įtakos metu, bus ilgalaikiai bei atneš stabilią sėkmę. 

SAULĖS UŽTEMIMAS SKORPIONO ŽENKLE SPALIO 25d. Saulės užtemimas Skorpiono ženkle maksimalią fazę pasieks 13val. 1min. Vilniaus laiku (11val. 1min. pagal Grinvičą). Žmogų Saulės užtemimas stipriau veikia mėnesį prieš ir mėnesį jam stojus, o tuos, kurie gimė per keletą dienų šalia užtemimo ar per jį – tris mėnesius iki ir tris po. Šis Saulės užtemimas Skorpiono ženkle gali išjudinti giluminius pasąmonės klodus, priversdamas išvysti tai, nuo ko bėgome, ką nuo savęs slėpėme. Būsime privesti radikaliai spręsti pribrendusias problemas, nuo kurių anksčiau mėgindavome išsisukti.

Tai bus transformacijos metas ir jei ji vyks savo noru viskas susidėlios sklandžiau, tačiau besipriešinantiems permainoms ir nenorintiems keistis užtemimas gali atnešti nemenkų sunkumų, apribojimų. Dabar teks susitaikyti su tuo kad likimas iš mūsų gali atimti tai, kas mums jau nebepriklauso… Jei norite patirti mažiau streso, patartina per mėnesį iki užtemimo kritiškai įvertinti, kas jūsų gyvenime jau atgyveno, ko jums nebereikia ir to atsisakyti. Užtemimas leis pamatyti ir tai, ką aplinkiniai slėpė nuo jūsų. Kaukės taps skaidrios. Dabar galėsite suprasti tikrą jums svarbaus asmens požiūrį į jus.

Apgaulės, klasta (ypač meilėje arba piniginiuose turtiniuose reikaluose) atsiskleis. Dėl užtemimo įtakos, spalį ir lapkritį, būkite atsargesni investuodami, skolindami pinigus. Labiau pasaugokite savo darbo vietą. Taip pat būkite atidesni, atsargesni ką nors veikdami su elektra, elektros prietaisais ar modernia technika. Labiau pasaugokite darnius santykius su tais, kuriuos mylite, vertinkite draugystę, būkite pagarbesni už save vyresniems bei viršesniems asmenims: tėvams, seneliams, vadovams. Išaugs traumų dėl kritimo iš aukščio, neatsargaus elgesio su technika bei elektros prietaisais tikimybė. Labiau pasaugokite stuburą, kojas, kelius ir akis.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×