VASAROS SAULĖGRĮŽA – DIENOS TRUKMĖS MAŽĖJIMO PRADŽIA

Dienos trukmės mažėjimo Šiaurės pusrutulyje pradžia – nuo vasaros saulėgrįžos, šiemet tai bus birželio 20d. 23val.52min.

Rasos – aukščiausias gamtos brandos taškas, kuris tuo pat metu yra ir slenkstis iš gyvėjimo į apmirimą. Išoriškai tai sunkiai pastebima, tačiau įvyksta esminis lūžis: apvaisintos augmenijos gyvėjimo kreivė palinksta brandos lik, myriop. Perkopusi dangaus skliaute aukščiausią tašką saulė vis mažiau šviesos siunčia žemei, o augalas brandina užmegztą vaisių.

Keliomis dienomis vėliau po vasaros Saulėgrįžos švenčiame Kupolinę, pagarbindami žolynų, vandens, ugnies sakralumą, kurios tikslas pagal senųjų Arijų tradiciją – meilės, šeimos apsauga. Reikalas tas, kad manoma, jog per vasaros Saulėgrįža, kai Saulė įeina į Vėžio ženklą, suaktyvėja tamsos jėgos, kurių įsiterpimui į mūsų gyvenimą reikia užkirsti kelią.

Tiesa, kad sukurtume patikimą gynybą, reikėtų laužus deginti ne vieną naktį. Pačios pavojingiausios dienos nuo birželio 22-os iki 28-os, kurios Avestoje (šventų zoroastrizmo knygų rinkinys) buvo pramintos kaip „Šuns dienos“, pabrėžiant ypatingą apsaugos poreikį nuo tamsiųjų jėgų. Na, o Šuo taip išskirtas, nes buvo laikomas pačiu geriausiu sargu bei  gynėju nuo piktojo. Beje, Avestoje jis net nevadinamas gyvūnu, o vardijamas, kaip būtybė.  

Šiomis dienomis esame labiau pažeidžiami tamsos jėgų, todėl svarbu vidinis susikaupimas, atida, kitaip kalbant – sąmoningumas. Pagal senųjų arijų tradiciją per šias Šuns dienas buvo atsiribojama nuo žemiškų reikalų, labiau pasišvenčiama dvasiniams apmąstymams apie Būties esmę, apie gėrį ir blogį, jų tarpusavio kovą, susitelkiama valymuisi nuo prarajos įtakos. Svarbių reikalų netvarkydavo.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×