VASARIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Keistokas metas: lyg ir darbų krūvis sumažės, tačiau rūpesčiai neatsitrauks. Ypač mėnesio pradžioje (1-5 d.), o taip pat baigiantis mėnesiui (19-23 d.) kils problemų dėl niekų. Mažai kas įvertins, kad iš esmės viskas gerai: pakaks menkos klaidos, nedidelės nesėkmės, kad sulauktumėte artimųjų, savo viršininkų nepasitenkinimo. Tai bus ne tik jūsų profesinio meistriškumo, kantrybės, bet ir sveikatos išbandymas. Labiausia palankus metas tarp 6 ir 18 d., kai galimas lemtingas susitikimas, ypatingas pasiūlymas, neužmirštamos pažintys. Dabar atsiradę nauji žmonės gali paskatinti imtis permainų veikloje ar viską pradėti iš naujo asmeniniame gyvenime. Mėnesio pabaiga atneš užvilkintų problemų išrišimą.

JAUTIS Mėnuo patikrins jūsų didžiuosius gyvenimo uždavinius, tikslus, esminę kryptį. Tapsite labiau kritiški bei kategoriški, kupini priešgyniavimo dvasios bei pasiryžę radikalioms permainoms. Nors keisti bei keistis retsykiais naudinga, bet ar dabar tam tinkamas laikas? Sugriauti bus lengva, bet šiuo metu pastatyti kažką naujo ir vertingo nepavyks. Jokių radikalių sprendimų bei permainų – atidėkite tai laikui po gimtadienio. Jūsų dar tik laukia šviesios permainos, o joms metas prasidės tik gegužės antrąją pusę… Kol kas verta labiau stebėti, vertinti, senas klaidas taisyti. Nieko iš esmės naujo šį mėnesį nesiimkite ir labiau pasaugokite savo darbo vietą bei sveikatą: ypač 2-6, 19-23 d. Tuo metu bus didesnė konfliktų, įvairių nelaimių, traumų tikimybė. Mėginkite laimę 7, 8, 16, 17, 24 – 27 d.

DVYNIAI Aiškiai pajusite per sausį išaugusią jėgą, aplinkinių pagarbą bei atsiveriančias naujas galimybes. Ir tai reikėtų išnaudoti taikiems tikslams. Deja, jau pirmomis mėnesio dienomis bus lengva sugriauti tai, ką laimėjote sausį. Paskutinė mėnesio savaitė irgi provokuos konfliktus, žadės netikėtą planų pasikeitimą, santykių nutraukimą – tiek dalykinių, tiek asmeninių. Vis dėlto mėnuo bus pozityvus, ir tik minėtos dienos jus gali išmušti iš balno. Sėkmingiausias metas – antra, trečia savaitės. Šios dienos be ypatingų pastangų jus padarys lyderiais, nugalėtojais. Tai tas laikas, kai atviri visi keliai! Nerizikuokite pinigais, labiau pasaugokite gerus santykius su mylimu asmeniu 2-5 d. Netinkamas laikas permainoms darbe bei kelionėms 19-22 d. Pasiūlymus veiklai, gautus 1, 10, 14-18, 26 – 28 d. priimkite.

VĖŽYS Nors jausitės kupini jėgų ir laimė jums vis nusišypsos, tačiau pirmos dvi dekados bus kiek slegiančios, įtemptos. Deja, iki šiol nepasireiškusios problemos bei tos, su kuriomis nuolat kovojate, taip pat nesklandumai meilėje, rūpesčiai dėl partnerių, sutuoktinio gali pakirsti ne tik gerą ūpą, bet ir sveikatą. Labiau siekite kompromisų – dėl to net verta atsisakyti tam tikrų principų, ambicijų! Mėnesio pirmą savaitę, o taip pat ir paskutinėmis mėnesio dienomis (po 19 d.) galimi tam tikri nuostoliai, pralaimėjimai, išdavystė. Tai bus ir netikęs laikas užsienio kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, veiklos plėtrai.

LIŪTAS Vasaris – diplomatijos pamokų mėnuo: viskas bus gerai, kol mokėsite pripažinti aplinkinių teisę į asmeninę nuomonę bei asmeninį gyvenimą. Pamirškite ambicijas ir leiskite tiems, kas jums svarbūs, priimti savarankiškai sprendimus. Geranoriškumas, tolerancija bus aktuali ir darbe – tai lems santykių kokybę bei darbo našumą. Labiausia pavojinga darniems santykiams namie bei darbe – pirma savaitė. 6-15 d. pavyks įveikti sunkumus, susitaikyti su tais, kurie jums brangūs. Neverta rizikuoti savo sėkme bei pasiekimais po 16 d. Trečią dekadą bus svarbu atsiriboti nuo neigiamų emocijų, santykių aiškinimosi: tuomet pavyks išsaugoti tai, ką laimėjote anksčiau.

MERGELĖ Pirmą mėnesio savaitę atsidursite savotiškame taikinyje: visi visko iš jūsų norės bei reikalaus, kels neįvykdomas sąlygas, vers keisti planus nenumatyta linkme. O štai po 20 d. galite susidurti ir su rimta konkurencija dalykiniuose reikaluose. Vienintelė išeitis bus kuo sąžiningiau bei kokybiškiau atlikti savo darbus, kad būtų neįmanoma jums pareikšti pretenzijų. Pirmą dekadą tvarkyti reikalus bus paprasčiau, lengviau, tad neatidėkite problemų sprendimo antrai, juolab trečiai dekadoms. Trečią dekadą geriausia ilsėtis, stiprinti sveikatą. Tuo metu labiau tikėtinos traumos, avarijos, ligos dėl nuovargio. Antra dekada – gera proga užsiimti užvilkintais, įstrigusiais, atidėtais reikalais, kuriuos privalote, bet vengiate atlikti. Pasistenkite per antrą dekadą išspręsti dalykines, finansines problemas.

SVARSTYKLĖS Pirmos dvi dekados pačios palankiausios, kai jus lydės sėkmė bei aplinkinių susižavėjimas. Nors jūsų nuotaikos bus gana romantiškos, tačiau laiko flirtavimui, lakstymui į pasimatymus nelabai liks… Tiesa, pirmą vasario savaitę nepatartina užmegzti naujų romantiškų santykių – tai nestabilus laikas, kuris audrins, provokuos įtampą, konfliktus ne tik meilės reikaluose. Itin pavojinga bus rizikuoti jau turimais pasiekimais, pinigais, turtu, geru vardu bei darniais santykiais su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu. Nuo 6 d. vėl viskas ims rimti ir iki pat 18 d. tęsis itin produktyvus laikas. Tarp 11 ir 18 d. palankus metas dalyvauti konkursuose, pirkti vertingą techniką. Nesiimkite tvarkyti svarbių darbo reikalų tarp 20 ir 23 d. Vėliau gauti dalykiniai pasiūlymai perspektyvūs.

SKORPIONAS Vasaris – ramybės, poilsio metas Skorpionams, tad nenuostabu, jei dažnai pasvajosite, kaip ramiai nuo visų ir visko pasislėpti saugioje namų kertėje su šiltu pledu, gera knyga ir puodeliu kvapnios arbatos. Jei prie to dar pridėsite kelių savaičių atostogas, ypatingų rūpesčių šį mėnesį nepatirsite. Bet kokiu atveju, neskubinkite įvykių, nepersidirbkite, saugokite savo sveikatą, namų ramybę. Palankių progų bus nedaug, ir jas reikėtų kuo labiau išnaudoti reikalų tvarkymui, problemų sprendimui. Kai ką pakeisti savo naudai jums pavyks 7,8, 12 – 17 d. Labiausiai pažeidžiami būsite 4, 5, 20 – 22 d. Tolimoms kelionėms, ilgalaikėms komandiruotėms mėnuo netinkamas. Stenkitės daugiau laiko praleisti namuose. Darbas iš namų šiuo atveju būtų puiki išeitis!

ŠAULYS Nenuobodžiausite – tai bus kovų bei pergalių mėnuo! Bent jau tokios bus pirmos dvi dekados. Kovų, įvairių susirėmimų, santykių aiškinimosi daugiausia laukia pirmąją savaitę: teks atsirinkti, kas draugai, o kas priešai. Ir tai nebus sunku: kaukės nukris, galimos išdavystės. Teisingą sprendimą, su kuo pakeliui, ką toliau veikti, derėtų priimti mėnesio viduryje 13 – 18 d. Burti komandą, draugų ieškoti savo tikslams įgyvendinti palankus laikas tarp 6 ir 18 d. Trečia dekada bus palanki pertvarkymams namuose, nedideliems remontams, buitinės technikos įsigijimui.

OŽIARAGIS Mėnesio pirma savaitė pareikalaus iš jūsų nemenkų pastangų: teks išmokti valdyti karštą būdą bendraujant, priimant svarbius sprendimus darbe bei namie. 2 – 5 d. gresia tam tikras apakimas, kai dėl kvailo užsispyrimo, nepamatuotų ambicijų nesutariama su antrąją puse, su kolegomis, su šefu ir parandama gera darbo vieta (užsakymas ir pan.), ryšys su mylimu žmogumi. Tiesa, jau antrą, trečią mėnesio savaitę viskas išsispręs gana sklandžiai ir ne tik reikaluose: atsiras gera proga susitaikyti, atnaujinti nutrūkusius santykius. Gali užsimegzti ir naujas romantiškas ryšys (6-9, 14 – 18, 24, 25 d.) kuris jus padarys laimingais! 19 – 22 d. venkite naujų pažinčių, saugokite pinigus, būkite apdairesni kelyje. Po 27 d. laukia geros naujienos darbe, tikėtinas net paaukštinimas!

VANDENIS Mėnesiui prasidedant teks pripažinti realybę, kad visiems neįtiksi! Taps akivaizdu, kas negerai jūsų gyvenime, santykyje su savimi bei aplinkiniais, sutuoktiniu, draugais. Bus aišku, ko reikia atsisakyti. Aplinkybės vers elgtis ryžtingai ir net griebtis radikalių priemonių, po kurių viskas aukštyn kojomis apverčiama… Vis dėlto neskubėkite pirmąją savaitę kirsti (nors ir norėsis) šakos, ant kurios sėdite. Atidėkite tai. Šiam perversmui bus labiausia tinkamas metas tarp 8 ir 18 d. Tuomet ir vilkas sotus ir avis sveika liks. Beje, mėnesio pirma savaitė netinkama ir ko nors naujo imtis, rizikuoti, keisti darbą, kraustytis į naują gyvenamą vietą. 19 – 22 d. irgi komplikuotas metas: gali kilti finansinių sunkumų, nesutarimų su partneriais, su sutuoktiniu. Nepatartina tuo metu planuoti kelionių, svarbių dalykinių susitikimų, brangių daiktų įsigijimo. Tam palankesnės 10, 11, 14, 15, 27 d.

ŽUVYS Nenuliūskite, jei mėnesio pradžioje pasijusite vieniši, apgulti savo problemų, be palaikymo, be žadėtos pagalbos… Tai laikina, tad sutelkite savo kantrybę ir ištverkite iki mėnesio vidurio, kai viskas pasisuks palankesne linkme. Suprantama, kad šį mėnesį (bent jau pradžioje) derėtų labiau saugoti nervus (tuo pačiu ir sveikatą), taupyti pinigus, nesivelti į konfliktus su vadovybe, kitaip teks patirti nusivylimų (labiausiai tikėtina 2 – 5, 19 – 22d.). Pirmas dvi dekadas nieko naujo nesiimkite, taip pat neplanuokite jokių papildomų darbų: užkonservuokite situaciją, atidėkite visus reikalus, pamirškite rūpesčius. Tai idealus laikas paatostogauti. Juk tai taip svarbu iki gimtadienio! Na, o jei turite neatidėliotinų reikalų – verta juos tvarkyti, mėnesio viduryje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×