UŽTEMIMŲ VAIKAI. AR VISUS VIENODAI VEIKIA SAULĖS/MĖNULIO UŽTEMIMAI?

Ką tik išgyvenome Saulės užtemimą, dabar jau laukia Mėnulio… Kalbėjome apie užtemimų koridorių, apie tai, kad užtemimai veikia stipriai ne tik užtemimų savaitę, bet ir mėnesį iki bei mėnesį po šio įvykio. Skyrėme dėmesį – kokias gyvenimo sritis paveiks užtemimas, kaip bus įtaka mūsų savijauta, sveikata? Akcentavome įvairius apribojimus: „nieko naujo, jokių permainų, – viską konservuojame!“ ir pan.

Kitaip kalbant, užtemimų mėnesiui yra skelbiama stagnacijos politika: juk nenori pakenkti savo sveikatai bei sužlugdyti gero reikalo?  Ir tai suprantama, – dėl užtemimų įtakos viskas tampa trapu ir lengvai pažeidžiama (o vėliau – sunkiai atstatoma). Viskas lyg kortų namelis: nė nemėgink kokios kortos ištraukti, ir apskritai – geriau šalia nekvėpuoti!

Bet ar taip jau visiems taikytina ši saugi „sulaikyto kvėpavimo“ taktika? Pasirodo yra išimčių!  

Visos taisyklės rašomos daugumai – kažkokiam statistiniam vienetui. Taip ir čia – užtemimų saugos technikos skirtos tiems, kas negimė per užtemimus… Jiems tikrai verta atsižvelgti į siūlomus draudimus! O šie ne iš piršto laužti – jie turi rimtą argumentaciją ir patikrinti laiko.

Senai pastebėta, kad užtemimų įtakos dienomis žmonės tampa labiau emocingi, neatidūs, išsiblaškę, elgiasi neadekvačiai, krečia kvailystes, pykstasi, papuola į nelaimingus atsitikimus. Tai tas metas, kai viskas klimpsta, tyžta ar kliūva, griūva, dingsta, pasimeta (ypač, kas reikalinga) ir niekas tavęs negirdi, net neįmanoma susikalbėti su artimaisiais – tiek suaugusiais, tiek vaikais (o šiems, taisyklė, būtinai kas nors nutinka). Tomis dienomis daugėja nelaimingų atsitikimų, avarijų, itin pablogėja ir ligonių sveikata. Beje, tai metas, kai geriau atsisakyti planinių chirurginių operacijų.

Tikriausiai jau supratote, kad išimtys bus užtemimininkai – t.y. tie, kas gimę per Saulės ar Mėnulio užtemimus. Dažniausia šių sulaukiama keturis, penkis kartus per metus, grupuodamiesi poromis kas pusmetį, tiesa, užimdami (gal tiksliau „užblokuodami“?) visą mėnesį. Kaip matote, tapti užtemimininku ne taip jau paprasta!

Juos užtemimų mėnesiai irgi veikia, bet atvirkščiai nei neužtemiminkus. Jei šiuo fatališku metu pastarieji lyg sustingsta, apsnūsta (savo ar ne savo noru),  užtemimų vaikai atvirkščiai – tampa guvesni, veiklesni: jie tarsi atsibunda iš letargo miego imdami mitriai tvarkyti savus reikalus. Ir jiems sekasi. Jie lengvai įgyvendina numatytus dalykus, sėkmingai imasi permainų. Jie išsiskleidžia – tai jų žydėjimo laikas (tiesa, trumpas, lyg kokių arktinių gėlelių). O paskui, kai baigiasi užtemimų mėnuo – vėl tas pats, rami rutina (žiemos miegas?). Tuomet veiklos estafetę perima likusi didžioji žmonijos dalis, neturinti nieko bendro su užtemimų paslaptingu pasauliu bei niekam nesuprantama logika.

Matan tokius radikalius skirtumus, yra prasmės pasiaiškinti, kuriam pasauliui priklausote: užtemimininkų ar ne?  Ar esate užtemimų vaikas, matysis asmeniniame horoskope. Beje, jei kažkuriais metais gimtadienis išpuola per užtemimą, dar nereiškia, kad esate per užtemimą ir gimę. Tad, kokių taisyklių laikytis užtemimų mėnesiais: ramaus laukimo ar aktyvaus veiksmo bus aišku išanalizavus jūsų horoskopą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×