SUKČIŲ VEIKLA PALMIROS VARDU!

Jeigu norite finansiškai paremti įvairaus plauko apgavikus ir sukčius būtinai įsigykite jų parduodamus “talismanus”. Tačiau patys finansiškai dar ir nukentėsite, nes išmesit savo pinigus beverčiams blizgučiams.
Niekada jokie “talismanai” ar „amuletai” nebuvo oficialiai parduodami Palmiros Kelertienės vardu. Pati Palmira negamina ir neparduoda jokių „amuletų” ar “talismanų” ir neužsiima tokiomis praktikomis. 

Štai visi oficialūs Palmiros Kelertienės kontaktai internete/socialiniuose tinkluose:

Didelis dėkui visiems pranešantiems apie nelegalią veiklą bei platinantiems informaciją apie sukčius.

Jeigu jums siūlo pirkti prekes ar paslaugas Palmiros vardu visada pasitikrinkite jos profilius ir pasiteiraukite, visa informacija ir projektai su kuriais susijusi Palmira yra skelbiami facebook paskyroje!

Pasidalinkite su draugais, apsaugokit juos nuo nuostolių!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×