SPALIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Turite būti atidūs santykiuose su antrąja puse. Šį mėnesį nedera reikšti iniciatyvos ir ieškantiems poros. Likimas gali nusišypsoti tik išimtiniu atveju, tiesa, verta stebėti, kaip klostosi įvykiai ir neskubinti apsisprendimo. Mėnuo padarys jus labiau priklausomais nuo partnerių ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir veikloje. Mėnesio pabaiga kritinė – saugokite sveikatą, pinigus, darbo vietą bei gerus santykius šeimoje.

JAUTIS. Lemtingas mėnuo. Šio mėnesio užtemimai įspėtų jus vengti nežinomų, nepažįstamų situacijų, nebūti patikliems bendraujant su naujais pažįstamais, naujais bendradarbiais. Galimi nemalonumai darbe dėl neatidumo, pavojai sveikatai. Gali išryškėti užslėptos ligos.

DVYNIAI. Net, jei jausitės energingi ir sumanūs, nereiškia, kad turite spręsti painias problemas: nė nepastebėsite, kaip įsivelsite į avantiūrą tiek dalykiniuose reikaluose, tiek romantiškuose santykiuose. Būkite atidesni savo vaikams. Labiausiai nepalanki bus trečia dekada. Tai toks nepatogus metas, kai yla iš maišo išlenda.

VĖŽYS. Apims saugumo bei ramybės poreikis. Verta atsitraukti nuoaktyvios veiklos ir daugiau laiko praleisti namie. Pasirūpinkitešeima, ypač mama. Užtemimai įspėja vengti skubotų, neapgalvotųsprendimų, nes intensyvios pastangos gali atsigręžti prieš jus, ir nublokšti atgal. Nors tam tikra prasme tai – į naudą: dėl Saulės užtemimo Svarstyklėse geriausia užsiimti senomis problemomis, nieko naujo nepradėti, niekur nesiveržti, dėl Mėnulio užtemimo Jautyje nieko nekeisti.

LIŪTAS. Nors Lilit iš jūsų pasitrauks jau mėnesio pradžioje, tačiau dėlužtemimų įtakos pakaks painiavos, klaidingų sprendimų, tadnepatartina iš esmės nieko keisti ar naujo imtis. Pasisaugokite ne tikapgaulių per svetimus žmones, bet ir savo pačių iliuzijų: nėnepastebėsite, kaip tuščiai susižavėsite (net įsimylėsite) ar sudarysitejums nepalankų sandorį. Išaugs ir traumų, avarijų tikimybė (ypač 6- 9, 19 – 21d.). Tai itin netinkamos dienos kelionėms, investavimui.

MERGELĖ. Situacija gali pasirodyti geresnė nei yra. Deja, nuo 3d. JuodasisMėnulis jūsų ženkle, tad galite tapti nuosavų iliuzijų auka. Neprisiriškiteprie naujų pasiūlymų, ypač finansinių, neskubėkite įsipareigoti,skolinti pinigus ar juos investuoti. Nepavyduliaukite ir patys nesuteikitepagrindo pavyduliavimui. Puoselėkite santuokinio ryšiotamprumą. Saugokitės kvailų liežuvautojų bei vagių. Trečią dekadąnepatartina vykti į keliones.

SVARSTYKLĖS. Pavojingas mėnuo, ypač tiems, kieno gimtadienis spalio 12 – 16d. Reikalai vystysis kitaip nei planavote – gali tekti užsiimtinesutvarkytais senais reikalais, skolomis. Būkite pasiruošę perimtiiniciatyvą į savo rankas – tiesa, likite atsargūs, nesielkite agresyviai.Saugokite darbo vietą, pinigus, turtą bei gerus santykius su savo pora.

SKORPIONAS. Nelengvas mėnuo. Problemų įvairovė reikšis pagal taisyklę: „kurtrumpa, ten trūksta”. Vis dėlto ne laikas ryžtingiems ar pavojingiemsveiksmams. Neverta konfliktuoti (nei darbe, nei namuose) –viskas atsigręš prieš jus (ypač gimusiems spalio paskutinėmis dienomis). Daugiau dėmesio skirkite jėgų atgavimui, sveikatos stiprinimu. Būkite atsargesni piniginiuose, turtiniuose reikaluose trečią dekadą – nuostoliai labiau tikėtini nei pelnas.

ŠAULYS. Nesistenkite pakreipti įvykių kita linkme jėga. Nuo pirmų mėnesiodienų laukia staigmenos, pakeisiančios ateities planus veikloje,asmeniniame gyvenime. Ypač antrą, trečią dekadas mažiau tikėkitėsbei norėkite tiek iš kitų, tiek iš savęs – perfekcionizmas kliudys.Mėnuo nebus palankus aktyviai veiklai. Bent jau trečią dekadą vertaatsitraukti nuo darbų. Tiesa, šis laikas gali atnešti permainas – keisiskai kurie jūsų įsitikinimai, požiūris į supančius žmones, partnerius,bendražygius.

OŽIARAGIS. Slėgs bei kliuviniu taps atsakomybės našta už neatliktus darbus arneįvykdytus įsipareigojimus vaikams. Šį mėnesį derėtų pirmiausiataisyti klaidas ir tik paskui kažko kito imtis. Venkite kategoriškųsprendimų veikloje pirmą mėnesio pusę. Nerizikuokite pinigais bei neplanuokite kelionių 5 – 14, 19 – 21, 26 – 29 d. Ypač trečią dekadą stenkitės kuo daugiau laiko skirti savo vaikams. Mėnesio pabaiga žada lemtingą romantiką nuotykį.

VANDENIS. Nepervertinkite savų galimybių, nemanykite, kad šiuo metu problemoslengvai pasiduos. Galimos subtilios apgaulės per žmones,kuriuos gerai pažįstate ar net laikote savo draugais. Mėnesio pradžiakiek ramesnė, tačiau nuo 8 d. įtampa augs. Antrą ir trečią dekadasgali tekti spręsti sudėtingas problemas namuose ir darbe. Varginsskolos, neišspręstos dalykinės problemos, nesklandumai per šeimosnarius. Vis dėlto paskutinėmis mėnesio dienomis atsiras netikėtaišeitis.

ŽUVYS. Pirmą mėnesio pusę susidursite su naujomis kliūtimis, problemomis,apribojimais. Nepraraskite optimizmo, bet ir nepasiduokite tuščiaivilčiai. Stenkitės sąžiningai įvertinti savo galimybes ir apsidrausti betkokioje rizikingoje veikloje, ypač susijusioje su pinigais. Aktualiausiatai bus pirmą mėnesio pusę. Tiesa, mėnesiui baigiantis galimos irmalonios staigmenos: atsiras galimybių pagerinti finansinius, karjerosreikalus bei santykius šeimoje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×