SITUACIJA UKRAINOJE ASTROLOGINIU POŽIŪRIU

Pastaruoju metu susilaukiu daugybės jūsų klausimų dėl susiklosčiusios labai liūdnos ir grėsmingos situacijos Ukrainoje. Žemiau vaizdo įraše rasite situacijos aptarimą astrologiniu požiūriu. Labai visus kviečiu prisidėti prie paramos ne tik mintimis, bet ir darbais!

Kaip padėti Ukrainai? Galite paaukoti VšĮ „Mėlyna ir geltona“, tai nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 metų, remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius. Daugiau informacijos: https://www.blue-yellow.lt/

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869 (Swedbank)
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

PAYPAL: info@foblueyellowukraineusa.org PAYSERA sąskaita: EVP5310001450732

Bendra planetų padėtis šiuo metu nebūtų kažkuo išskirtinė bei itin dramatiška, jei ne vienas bet…

Lemtingu suklupimo akmeniu sklandžiai įvykių tėkmei tapo dabartinės Rusijos horoskopas. Galima tik apgailestauti, kad dvi pagrindinės kovos, karo bei griovimo planetos – Marsas ir Plutonas prabėgusią bei šią savaitę yra susijungę su Rusijos horoskopo Juoduoju Mėnuliu Ožiaragio ženkle. Būtent tai ir išryškina blogiausius valstybės bruožus – polinkį į karinę ekspansiją, totalitarizmą.

Gera žinia Ukrainai būtų itin palankus Marso aspektas per užpuolimą vasario 24d. jų nepriklausomybės horoskope esančiam Marsui. O pastarojo pozicija (Marsas Karališkame laipsnyje susijungęs su Baltuoju Mėnuliu Mergelėje) apskritai yra išskirtinė, anksčiau ar vėliau atnešanti pergalę!  Šis itin palankus tranzitinio Marso aspektas puikiai stiprina Ukrainos kovotojų dvasią ir lyg magnetas traukia visuotinį susižavėjimą bei veiksmingą pagalbą.

Rusijai atvirkščiai, šis Marso bei Plutono tranzitas žada fatalines pasekmes, vedančias į savidestrukciją, visuotinį pasmerkimą. Ar Rusija turi dar bent menką galimybę reabilituotis, ar Rusų liaudis dar turi galimybių  apginti tikrąsias demokratines vertybes? Tokią viltį Rusų tautai gali suteikti Baltasis Mėnulis šiuo metu judantis Vandenio ženklu. Tiesa, Vandenyje Baltasis Mėnulis tik iki rugsėjo. O štai Plutonas, ant dabartinės Rusijos horoskopo Juodojo  Mėnulio išbus žymiai ilgiau – iki kitų metų kovo pabaigos.  Ir tik tuomet bus galima lengviau atsikvėpti ir Ukrainai, ir mums visiems. 

Astrologiniu požiūriu suprantamas ir Ukrainos siekis tapti Europos Sąjungos bei NATO nare. Reikalas tas, kad Europos Sąjungos Baltasis Mėnulis yra ties Ukrainos Juoduoju Mėnuliu, tuo tarsi neutralizuodamas tą blogį, kuris galėtų grėsti šaliai. Kažkas panašaus yra ir Ukrainos bei NATO horoskopo derinyje: čia jau NATO Baltasis Mėnulis yra ties Ukrainos Saule Mergelėje. Kitaip kalbant, ir Europos Sąjunga, ir NATO yra Ukrainos Angelai Sargai!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×