SAUSIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS (03.21–04.20) Mėnesio pradžia įkvepianti dideliems užmojams, kai verta priimti atsakingus veiklos sprendimus. Ir iš tiesų, pirmos dvi dekados tinkamos žygiams už sėkmę bei pripažinimą. Tik neperlenkite lazdos, ypač sausio viduryje, 13–17 d., kitaip jau mėnesiui baigiantis gresia problemos dėl perfekcionizmo, per didelių ambicijų, neadekvačių norų. Sausį bus svarbu lankstumas veikloje, pagarba vyresniems šeimoje.

JAUTIS (04.21–05.20) Sausis dvilypis – nepriimkite lemtingų sprendimų net jei atrodys, kad viskas sukasi geresne linkme. Kita vertus, nesureikšminkite galimų kliuvinių veikloje, neplanuotų išlaidų, nepasiduokite nerimui, kad gali būti atimta tai, kas brangu, ką mylite, ką ilgą laiką kaupėte. Jums padės seni draugai, simpatizuos aukštus postus užimantys asmenys, galintys daryti įtaką jūsų karjerai. Stenkitės mažiau skubėti bei pasinaudoti sena patirtimi, bus naudinga grįžti prie kažkada pradėto, tačiau nepavykusio reikalo ar plano.

DVYNIAI (05.21–06.21) Neišgyvenkite, jei teks kažko atsisakyti, su kai kuo išsiskirti: sausį taps akivaizdu, kas jūsų draugai, o kas priešai. Stiprinkite ryšius su sąjungininkais, mėginkite konkurentus, priešus, patraukti į savo pusę. Mėnesio pirma pusė labiau aktyvi, tinkama veiklai, kelionėms. Tiesa, tai įtemptas metas, kai svarbu nesivelti į konfliktus. Nuo 14 d. nieko naujo nesiimkite, labiau remkitės į sukauptą patirtį. Kad ir kas atsitiktų sausį, vadovaukitės nuostata: „Kas mūsų nesunaikinta, tas sustiprina.”

VĖŽYS (06.22–07.22) Sausis vers susitelkti darbui, mažiau skirti laiko malonumams, net poilsiui. Tai puiki proga užsiimti dalykais, kurie privalomi, bet nemėgstami, nuobodoki. Vis dėlto nepersidirbkite – atsipalaidavimui, sveikatos stiprinimui būtinai raskite laiko, kitaip esamos ligos sustiprės, įgysite ir naujų, kurias įveikti nebus taip paprasta. Ir likite atidesni bei labiau tolerantiški antrajai pusei. Mėnuo bus palankus kelionėms. Tiesa, netinkamas laikas išvykti į tolimus kraštus yra mėnesio 13–17 d.

LIŪTAS (07.23–08.22) Tai kūrybinio įkvėpimo metas, kai reikia drąsiai įgyvendinti naujus užmojus, nebijant smagiai užsimoti. Sausis tiks tvarkyti bet kokius reikalus, spręsti bet kokias problemas. Itin palankus metas freelanceriams bei menininkams, aktoriams. Aktyviai spręsis meilės klausimai, seniai slepiami jausmai gali iškilti į paviršių. Galimi ir spontaniški įsimylėjimai.

MERGELĖ (08.23–09.22) Viskas pakankamai gerai klostys, jei neskubinsite įvykių ir dažniau prisiminsite senas klaidas – dabar būsite linkę jas kartoti. Jei didelių reikalavimų (ypač darbe) sau nekelsite, sausis nesukels rūpesčių. Tiesa, jums nestigs įkvėpimo bei aplinkinių pagalbos, simpatijų. Tai bus itin romantiškas mėnuo, puikus laikas įsimylėjusiems. Tinkamas susimąstyti ir apie šeimos sukūrimą.

SVARSTYKLĖS (09.23–10.23) Mėnesio pradžioje bus svarbu nurimti, išmokti neskubėti, pasitenkinti tuo ką turi. Ambicijos bus prastas patarėjas. Nespartinkite įvykių, pasikliaukite savieiga. Daugiau laiko skirkite ramiam poilsiui, buvimui su šeima. Kelionėms, ypač tolimoms, irgi ne pats tinkamiausias laikas. Mėnesiui baigiantis būkite atidesni santykiams, kurie klostysis namuose – gali bręsti nepasitenkinimas. Ne pats geriausias laikas naujiems romantiškiems santykiams.

SKORPIONAS (10.24–11.22) Sausis vers spręsti finansines problemas net jei nenorėsite, būsite priverti ieškoti alternatyvių, gal anksčiau nepastebėtų, neįvertintų, rezervų. Ir jums pasiseks, gelbės įgimta finansinė intuicija bei gerai išvystytas racionalumo pojūtis. Rūpesčių gali kilti nebent santykiuose su antrąją puse: nemėginkite tapti lyderiais – pernelyg primesdami savo valią išprovokuosite konfliktą. Sausį gali tekti rimčiau užsiimti ir giminaičių reikalais: jiems padėti, juos palaikyti.

ŠAULYS (11.23–12.21) Jūs lyderiai. Dabar viskas klostysis pagal jūsų valią! Negaiškite laiko niekams, susitelkite ties svarbiausiais uždaviniais! Kovokite, siekite, realizuokite senus sumanymus – įveiksite kliūtis, viską atliksite, viską gausite! Išdavikiškas nebent sausio vidurys (13-17 d.) ir sausio pabaiga, kai nereikėtų planuoti svarbių susitikimų, kelionių. Verta pasisaugoti apgaulių finansiniuose ir turtiniuose reikaluose bei pasaugoti gerus santykius su pora.

OŽIARAGIS (12.22–01.19) Gimtadienio mėnuo visada labai svarbus – jis atneša geras permainas bei persilaužimą reikaluose! Iki gimtadienio reikėtų baigti senus darbus, grąžintis skolas. Tiesa, ir vėliau sausį neverta imtis naujų darbų ciklo. Netinkamas laikas ir esminėms permainoms veikloje. Daugiau dėmesio skirkite poilsiui, puoselėkite santykius su mylimu asmeniu. Atsipalaiduokite, pamėginkite gyventi iš meilės gyvenimui, o ne dėl pareigos.

VANDENIS (01.20–02.18) Sausis tinkamas senai pribrendusių permainų įgyvendinimui, senų sumanymų įkūnijimui. Tiesa, kovai už pripažinimą, ypač meilėje, ne pats tinkamiausias metas. Kad ir kuo užsiimsite, nepersidirbkite – tai sudėtingas laikas prieš gimtadienį, kai reikia save pataupyti, kitaip jūsų jėgos ims sekti. Taupyti reikėtų ir laiką bei pinigus, jei nenorite, kad vienų ir kitų pristigtų. Bendravimui su artimaisiais, su mylimu žmogumi irgi stigs jūsų dėmesio. Tikėtina, jog dėl šios priežasties savaime suirs formaliais tapę santykiai.

ŽUVYS (02.19–03.20) Atsitiesite, bus taip, kaip jums reikia! Pats laikas imtis to, ką ilgai atidėliojote, kam seniai rengėtės! O štai naujovėms nebus tinkamas metas, nebent tai būtų seniai pamirštas senas planas ar sumanymas. Tiesa, antra mėnesio dekada sudėtinga: vadovybė bus linkusi suabejoti jumis, karjerai gali iškilti grėsmė. Gana apgaulinga mėnesio pabaiga kai planai irs dėl netikėto pinigų stygiaus, dėl pokyčių darbe ar nesklandumų šeimoje. Ateis nenumatytos permainos: gali tekti derintis prie pakitusių reikalavimų.


Mano naują 2022metų astrologinį kalendorių įsigyti galima čia: https://smellslikespells.com/…/palmyros-kelertienes…/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×