SAUSIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Jūsų užmojai galingi, o ir mėnuo bus tinkamas įgyvendinti svarbius uždavinius veikloje. Tai, apie ką senai svajojote, dabar gali tapti realybe. Ypatingos sėkmės galite tikėtis antrąja mėnesio pusę. Tai bus geras laikas dalykinėms kelionėms, susitikimams su aukštą padėtį užimančiais, įtakingais asmenimis, svarbių sutarčių sudarymui. Pirma dekada puiki imtis įgyvendinti senus siekius, paranki ir sunkių uždavinių sprendimui – sulauksite ir įtakingų asmenų paramos, ir nuoširdžios draugiškos pagalbos. Mėnuo bus sėkmingas atnaujinti užsienio kalbos pagrindus, perskaityti vertingą knygą.

JAUTIS Jums seksis! Tai malonių likimo staigmenų bei gerų sutapimų mėnuo. Pirmąją mėnesio pusę turėsite gerų progų išspręsti ankstesnes problemas bei suskubti užbėgti kitoms problemoms už akių (vasario pradžioje jų gali atsirasti). Verta pradėti planuoti sudėtingus reikalus kovo mėnesiui, svarbius susitikimus, keliones į užsienį. Laukia džiugios permainos veikloje, o taip pat ir asmeniniame gyvenime mėnesiui besibaigiant.

DVYNIAI Šis tradiciškai sunkus mėnuo, šiemet nebus toks sudėtingas. Jums daug kas pavyks, ir mėnesiui baigiantis tikrai galėsite savimi didžiuotis! Pirmąją mėnesio pusę tvarkykite anksčiau įstrigusius ar nepavykusius reikalus, vėliau tinka imtis ir kažko naujo, rizikingo. Nepasiduokite galimai įtampai – šį mėnesį viskas kuo puikiausiai klostysis. Įtampa atslūgs nebent trečią dekadą, nors audringi debesys iki pat mėnesio pabaigos neskubės sklaidys virš jūsų galvos. Mėnesiui baigiantis gali nusišypsoti laimė meilėje vyresnio amžiaus asmenims, tikėtinas ir tarnybinis romanas.

VĖŽYS Pagaliu Juodasis Mėnulis sausio 8d. palieka jūsų ženklą. Sugrįžta sėkmė, gyvenimo džiaugsmas. Na, o kad mėnuo būtų sklandesnis, turėsite daugiau dėmesio skirti kitiems – savo partneriams, sutuoktiniui. Beje, ieškantiems gyvenimo draugo likimas žada naujų pažinčių mėnesio pradžioje ir baigiantis. Tuomet bus gera proga ir pasirengti permainoms, kad prisiderintumėte prie partnerių naujų reikalavimų. Pirma mėnesio pusę nepraleiskite progos atnaujinti senus, gerus ryšius, na, o trečią dekadą užmegzti naujus santykius, rasti patikimą partnerį ar rėmėją.

LIŪTAS Lilit nuo 8d. jūsų ženkle, tad prasideda rūpesčiai. Pasistenkite nuo mėnesio pradžios išsiaiškinti esančius keblumus, trūkumus darbe ir pataisyti, ką dar galima. Nors šį mėnesį spaus darbai, neduos ramybės seni įsipareigojimai, tačiau, jei nuo sausio pradžios kibsite į darbus, net nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti. Mėnesio pradžia ir pabaiga darbdaviams, bus geras laikas ieškoti tinkamų pavaldinių. Šis laikas taps palankiu ir sveikatos tikrinimui, gydymo pradžiai.

MERGELĖ Labiausia romantiškos bus pirmos dvi dekados, o jūsų širdyje gali įsižiebti karšti jausmai. Sausis – palanki proga ir svarbiems ketinimams įgyvendinti. Tik būkite apdairūs konkurencinėje kovoje, stenkitės galimus nesklandumus spręsti gražiuoju. Šiuo metu jums nenaudinga turėti priešų, o esami gali būti pakankamai stiprūs. Veiklai bus naudingas visas mėnuo: galite sulaukti vertingų pasiūlymų, o mėnesiui baigiantis užmegzti šaunius bendradarbiavimo ryšius. Tai geras laikas ir santuokinių problemų sprendimui.

SVARSTYKLĖS Nors nuo mėnesio pradžios būsite pakankamai aktyvūs, tačiau nereikia tikėtis, kad jums per pirmas dvi dekadas pavyks kalnus nuversti. Patartina tuo metu imtis senai atidėtų darbų, kuriems amžinai nerandate laiko. Tai bus gera proga atnaujinti nutrūkusius ryšius ar kreiptis patarimo bei pagalbos į senus bičiulius. Gali tekti spręsti ir gyvenamosios vietos, nekilnojamo turto, indėlių problemas. Trečia dekada bus labiausia optimistiška, kai pavyks padaryti tai, gauti tai, apie ką senai mąstėte.

SKORPIONAS Tai bus vienas reikšmingiausių mėnesių metuose, kai reikia pasirašinėti svarbias dalykines sutartis, vykti į atsakingas komandiruotes, užmegzti naudingas pažintis. Tiesa, kažką naujo geriau planuoti antrai mėnesio pusei. Na, o pirma labiau tinkama imtis to, ką gerai išmanote, palanki atnaujinti santykius ar žinias. Visas mėnuo – geras laikas atsakingiems sveikatos tyrimams bei gydimuisi. Mėnesiui baigiantis laukia džiaugsmas šeimoje.

ŠAULYS Imkitės įgyvendinti svarbius sumanymus. Prasidės geras laikas tvarkyti finansinius reikalus, taip pat spręsti meilės trikampio problemas – pagaliau žinosite, ko jums reikia. Iki 26d. bus puikus laikas žengti atsakingą žingsnį meilėje, priimti sprendimą tuoktis. Daugiau dėmesio skirkite santykių su antrąja puse harmonizavimui. Bus svarbu likti gerai informuotiems. Mėnesio pirma pusė tinkama užpildyti senas žinių spragas.

OŽIARAGIS Tai gimtadienio metas, kupinas naujų jėgų bei didelių vilčių. Tiesa, iki gimtadienio nepatartina imtis labai aktyvios veiklos. Galbūt geriau daugiau dėmesio skirti informacijos rinkimui bei analizavimui, bendravimui su reikalingais žmonėmis. Beje, mėnesio pradžia bus geras laikas ir nupirkti namams ką nors itin vertingo, ilgaamžiško. Po gimtadienio tinkamas metas energingai veiklai: tuomet tiks imtis kažko svarbaus, pradėti naują veiklos ciklą. Tačiau trečią sausio dekadą derėtų stabtelti, niekur nebesiveržti. Tai laikas, kai reikia labiau pasigilinti į atliekamų darbų kokybę, ieškoti ankstesnių klaidų bei jas taisyti. Ir labiau taupykite – išlaidos artimiesiems bus didesnės nei manote.

VANDENIS Nors tai ir slegiantis metas prieš gimtadienį, tačiau mėnuo bus smagus. Kad ir su kokiais sunkumai susidursite vis sulauksite kažkieno pagalbos, paramos bei nuoširdžių simpatijų. Mėnesio pradžioje į jus gali karštai įsimylėti senas draugas(ė). Pirmąją sausio pusę nesiimkite svarbių ar rizikingų reikalų, nes nauja veikla neduos greitų rezultatų. Nepiktnaudžiaukite aplinkinių dėmesiu bei rūpesčiu. Nors pinigus uždirbti seksis, tačiau išlaidos gali būti didesnės už pajamas. Taupykite bei saugokite pinigus.

ŽUVYS Pirma mėnesio pusė bus puikus metas ieškoti sąjungininkų, rėmėjų, investuotojų, o štai antra – labiau tinkama naujų sumanymų įkūnijimui. Nesibijokite būti kitokie, nei jus aplinkiniai įpratę matyti. Nors jūsų ženklas gana konservatyvus, bet dabar tas laikas, kai reikia kažką pakeisti savyje, savo veikloje, atsinaujinti. Ypač antra mėnesio pusė bus tinkama megzti naujus ryšius, ieškoti naujos informacijos, naujo požiūrio į savo veiklą ar tiesiog gyvenimą bei kitų, naujų kelių savo tikslams pasiekti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×