SAULĖS UŽTEMIMAS VĖŽIO ŽENKLE. POVEIKIS, TALISMANAI

Saulės užtemimai – tai savotiški atskaitos taškai mūsų likime. Būtent dabar Visata leidžia įsikišti į savo likimą. Slaptosios  durys atvertos, – jos įsileidžia į lemties slėpinius. Jausmai, mintys,  poelgiai formuos mūsų ateitį pusmečiui, na o tie, per kieno gimtadienį išpuola užtemimas, net 18 metų susidurs su šio lemtingo įvykio jėga.

KĄ REIKIA, KO NEREIKIA DARYTI?

Dabartinis Saulės užtemimas stos birželio 21d. 9val.41min. ryte, Lietuvos laiku (6val. 41min. pagal Grinvičą). Kelias dienas iki užtemimo ir kelias po jausime stiprųjį jo poveikį. Tuo metu reikalinga išskirtinis susikaupimas, atida, kad ir kuo užsiimsime.

Geriausia šias dienas skirti poilsiui. Veiklai, atsakingų sprendimų priėmimui ekspromtu netinkamas laikas. Galima žengti atsakingą žingsnį tik tuo atveju, jei tam buvo sąmoningai ir ilgai ruoštasi. 

Kadangi užtemimas stos Vėžio ženkle, reikėtų:

– iki užtemimo užsiimti tvarkymusi namuose, nereikalingų daiktų išnešimu, energetinių namų valymu (vandeniu, druska, ugnimi, smilkalais);

– atsisakyti žalingų įpročių tokių, kaip: neteisingas maitinimasis (persivalgymas arba nevalgymas, nereguliarus maitinimasis, neteisingas maitinimosi laikas, žalingi maisto produktai), per vėlus ėjimas miegoti, valgymas naktimis, taip pat polinkis pernelyg emocingai reaguoti į įvairius nesklandumus, netikėtumus (jums padėtų meditacijų, afirmacijų praktikos ir kt.);

–  gera proga atsisakyti rūkymo, keiksmažodžių vartojimo, blogų palinkėjimų: stipriausia veikia atsisakymo praktikos per vizualizaciją 10min. prieš užtemimą (nuo 9val.30min. iki 9val.40min.)

– kelias dienas iki užtemimo rekomenduojamos iškrovos, organizmą valančios dietos;

–  prieš užtemimą reikalinga revizuoti santykius su šeima, su gimine: atsiprašykite, taikykitės, išpildykite jiems duotus pažadus;

– per užtemimą ir po jo kelias dienas labai svarbu teigiamos nuostatos (norėčiau pabrėžti, kad labiausiai lemtingas laikas 10min. po užtemimo): vizualizuokite savo laimę, rašykite norus, melskitės (beje, geriausia malda – meilė savo šeimai);

– likite kuo ilgiau ramūs bei pozityvus, ypač bendraudami su mama, su močiutėmis, su artimaisiais;

– ugdykite dėkingumo jausmą savo protėviams už tai, kad čia esate, dėkokite savo giminei;

– užsiimkite tuo, ką pozityvaus mėgo daryti jūsų tėvai, seneliai, protėviai (asmenį veikia net 16-a kartų einančių prieš mus);

– atsisakykite kelionių (nebent pas tėvus, senelius), leiskite laiką artimųjų rate savo arba senuose giminės namuose;

– po  užtemimo kelias savaitės palanku kapus lankyti bei juos tvarkyti;

– naudinga analizuoti giminės medį;

– verta giliau domėtis šalies istorija, etnografija, lankyti istorines vietas, nešioti drabužius, papuošalus su tautiniais motyvais;

– visiems žmonėms linkėti šeimyninės laimės.

AMULETAI, TALISMANAI

Nors šis užtemimas Vėžio ženkle yra Saulės, tačiau jo poveikis kai kuo primins Mėnulio užtemimą – daug emocijų, rūpesčiai dėl santykių su mylimais, artimais žmonėmis.

Esant stipriai užtemimo įtakai (bent savaitę iki ir mėnesį po), patartina nešioti PERLUS. Jie ne tik puoselėja ramybę, ištikimybę, suteikia vienybės pojūtį šeimoje. Manoma, kad epidemijų metu perlai saugo šeimininką nuo ligos. Gerai gerti taip vadinamą perlų vandenį (tai vanduo, kuriame mažiausia parą išgulėjo perlai), nešioti perlų karolius, apyrankes (vėrinyje neturi būti tarpo tarp karoliukų bei neturi būti užsegimo). Saugo tie perlai, kurie padovanoti pačių artimiausių žmonių, – tobula, jei jie iš mamos, močiutės arba sutuoktinio rankų. Stipresnis perlų poveikis bus, jei papuošalų skaičius porinis: tarkim – karoliai ir apyrankė, auskarai ir žiedas.

Šiuo laiku palankiai veiks fosilijos, ypač  SUAKMENĖJUSI KRIAUKLĖ – ji namų gerovės, darnių santykių, turto globėja. Suakmenėjusi kriauklė ypatingai palanki nėščiosioms ar norinčioms susilaukti vaikų. Ją galima nešioti pasikabinus arba laikyti miegamajame (jei tikimasi vaikų), taip pat šeimos susibūrimo vietoje (tamprina, taurina artimųjų ryšį).

Su mirusiųjų protėvių apsauga susijęs ir GAGATAS. Galite puoštis tiek karoliais, tiek apyrankėmis, tiek auskarais. Tiesa, veiksmingiausias būtų pakabukas ties krūtine.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×