BIRŽELIO 21D. SAULĖS UŽTEMIMAS VĖŽIO ŽENKLE. ASTROLOGĖS PATARIMAI

Saulės užtemimas pasieks maksimalią fazę 9val. 41min. Vilniaus laiku (6val. 41min. Grinvičo laiku). Užtemimas vers susitelkti ties tradicijų išsaugojimu, šeimyninių santykių puoselėjimu. Galimi ir tam tikri išbandymai šeimai, motinystei, taip pat patriotiškumui. Dera labiau pagerbti savo šaknis, praeitį, saugoti atmintį apie praeities kartas, apie mirusius protėvius. Geriausiu atveju, šis užtemimas padės atverti duris į praeitį, iki šiol nepastebėtas, – istorikams, archyvams, archeologams birželis – liepa gali tapti naujų atradimų laiku.

Na, o tiems, kas ieško apsaugos šiuo užtemiminiu periodu (Saulės užtemimas stipriau veikia asmenį mėnesį prieš ir mėnesį po, o tuos, kurie gimė šalia užtemimo ar per jį – trys mėnesiai iki ir trys po), verta primininti nuo mažens žinomą aksiomą(vaikystės priminimai irgi valdomi Vėžio):  „Nekask duobės kitam, nes pats įkrisi!“  Reikalas tas, kad Vėžio ženklas siejamas su kapų, duobių bei duobkasių problema (suprasti tinka tiesiogine bei perkeltine prasme).

Užtemimas bus svarbus Lietuvai, nes ji – Vėžys pagal etnosą. Be to, Nepriklausomybės Atkūrimo horoskope šis ženklas irgi akcentuojamas (Jupiteris, Baltas Mėnulis, Chironas), tad įvykiai, kurie nutiks mūsų krašte esant šio užtemimo laiko erdvėje (trys mėnesiai iki užtemimo ir trys po) įtakos šalies gyvenimą dar aštuoniolika metų.

Užtemimo metu gerai uždegti žvakę ir prisiminti savo bei giminės praeitį, susitaikyti, atleisti, taip pat mintyse pataisyti, kas buvo negera, negarbinga šeimos praeityje. Pasimelskite už mirusiuosius protėvius (nepamirštant ir tų, kurių neprisimenate ar nežinote). Vėliau (nuo 9val. 41min.)  tiks kurti ateities planus. Galite laikyti sėkmingu ženklu, jei per užtemimą būsite senelių sodyboje, – tuomet gerai ilgiau pabūti prisiglaudus prie senos obels, kriaušės, ąžuolo.

Dėl užtemimo įtakos derėtų būti atidesniems skrandžio veiklai. Gali suaktyvėti ligos, susijusios su gimda, krūtimis. Šis mėnuo nėra palankus nutraukti kūdikių žindimą. Šis mėnuo nebus tinkamas ir bioenergetiniam gydymui – tai gana nepalanku ir pačiam ekstrasensui ir ligoniui.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×