SAULĖS UŽTEMIMAS SKORPIONO ŽENKLE. BENDRA APŽVALGA

Saulės užtemimas Skorpiono ženkle maksimalią fazę pasieks spalio 25d. 14val. 01min. 14val. 1min. Vilniaus laiku (11val. 1min. pagal Grinvičą). Žmogų Saulės užtemimas stipriau veikia mėnesį prieš ir mėnesį jam stojus, o tuos, kurie gimė per keletą dienų šalia užtemimo ar per jį – tris mėnesius iki ir tris po.

Šis Saulės užtemimas Skorpiono ženkle gali išjudinti giluminius pasąmonės klodus, priversdamas išvysti tai, nuo ko bėgome, ką nuo savęs slėpėme. Būsime privesti radikaliai spręsti pribrendusias problemas, nuo kurių anksčiau mėgindavome išsisukti. Tai bus transformacijos metas ir jei ji vyks savo noru viskas susidėlios sklandžiau, tačiau besipriešinantiems permainoms ir nenorintiems keistis užtemimas gali atnešti nemenkų sunkumų, apribojimų. Dabar teks susitaikyti su tuo kad likimas iš mūsų gali atimti tai, kas mums jau nebepriklauso…

Jei norite patirti mažiau streso, patartina per mėnesį iki užtemimo kritiškai įvertinti, kas jūsų gyvenime jau atgyveno, ko jums nebereikia ir to atsisakyti. Užtemimas leis pamatyti ir tai, ką aplinkiniai slėpė nuo jūsų. Kaukės taps skaidrios. Dabar galėsite suprasti tikrą jums svarbaus asmens požiūrį į jus. Apgaulės, klasta (ypač meilėje arba piniginiuose turtiniuose reikaluose) atsiskleis. Dėl užtemimo įtakos, spalį ir lapkritį, būkite atsargesni investuodami, skolindami pinigus. Labiau pasaugokite savo darbo vietą.

Taip pat būkite atidesni, atsargesni ką nors veikdami su elektra, elektros prietaisais ar modernia technika. Labiau pasaugokite darnius santykius su tais, kuriuos mylite, vertinkite draugystę, būkite pagarbesni už save vyresniems bei viršesniems asmenims: tėvams, seneliams, vadovams. Išaugs traumų dėl kritimo iš aukščio, neatsargaus elgesio su technika bei elektros prietaisais tikimybė. Labiau pasaugokite stuburą, kojas, kelius ir akis.

Nuoroda į video: https://youtu.be/qdZV2sQ_Pkg

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×