SAULĖS UŽTEMIMAS SKORPIONE. PROGNOZĖ IR APSAUGOS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Spalio 25d. 14val. 01min. įvyks SAULĖS UŽTEMIMAS SKORPIONO ŽENKLE. Deja, užtemimai stiprina fatališkumą, kai tampa sunku pakeisti įvykių tėkmę: jie lyg vėtra prašvilpia ir kažką nuneša, sulaužo, sugadina… Suprantama, jei tavo namas stiprus, viskas patikimai pritvirtina, prikalta, pririšta, niekas niekur nedings, nenuskris, nenuskęs. Tad, kas bus per šį Saulės užtemimą Skorpione vinimis, klijais? Kas mus saugos?

Galima tvirtinti šventą tiesą, kad meilės išgelbės pasaulį! Reikalas tas, kad per užtemimą Saulė bus susijungusi viename laipsnyje su Venera, o šie abu dangaus kūnai susiję su meile… Ir  nors užtemimai Skorpione paprastai būna grėsmingi, tačiau Venera švelnins situaciją. Kitaip kalbant, skleiskime meilę, ramybę ir užtemimas jus menkiau palies, o gal ir visai išvengsite jo poveikio.

Jei gilinsimės į akmenų amuletų karalystę, pirmas akmuo, kuris suteikia ramybės, gėrio, harmonijos pojūtį, kuris žadina meilės jausmus bus RAUSVAS KVARCAS. Šis akmuo taps universaliu visiems Zodiako ženklams. Taip pat galima pasirinkti akmenis amuletus bei simbolius talismanus ir kiekvienam ženklui, kuris padės per šį Saulės užtemimą Skorpiono ženkle būti saugesniu, stipresniu. Kadangi užtemimai veikia ilgai – mėnesį iki jiems prasidedant ir mėnesį, po jų, tai minėtus akmenis bei simbolinius daiktus galima nešioti ir prieš užtemimą ir po jo dar mėnesį. Na, o kaip tiesiogiai jus paveiks užtemimas, ir kas aktualiausia jums bus mažiausia mėnesį (kai kuriems ir žymiai ilgiau), papasakos jau asmeninis horoskopas.

AVINAS Jei  pasirodys, kad dangus griūva, žemė iš po kojų slysta – nemanykite, kad tai galas! Dabar į viską reaguosite labiau emocingai. Nepatarčiau silpnumo minutę imtis keršto. Ne laikas ir santykius aiškintis. Tad nepanikuokite. Neužsipirkite, būkite lankstesni. Akmenys amuletai: topazas, citrinas, oniksas, hematitas. Simboliai talismanai: vėžlys, vabalas, gyvatė, skorpionas.

JAUTIS Nesistenkite vieni išspręsti užgriuvusių problemų, – šiuo metu sėkmę lems gana mistiško jėgos (pakaks keistų aplinkybių) bei sutuoktinis, darbo partneriai. Su niekuo nesipykite – gali įgyti lemtingų priešų. Jei norėsis su kažkuo išsiskirti, kai ką iš esmės pakeisti gyvenime – nepamirškite, kad žingsnio atgal nebus. Akmenys amuletai: opalas, deimantas, berilas, rauhtopazas. Simboliai talismanai: drakonas, knyga.

DVYNIAI Bus svarbus organizuotumas, – planuokite darbus bei griežčiau laikykitės darbo – poilsio režimo. Taupykite laiką, saugokite sveikatą, na ir savo darbo vietą bei gerus santykius su darbo kolektyvu. Būkite atidesni naminiams gyvūnams. Akmenys amuletai: jaspis, serdolikas, topazas, chrizolitas. Simboliai talismanai: žmogaus figūrėlė, žiogas.

VĖŽYS Šis užtemimas, jei elgsitės apgalvotai, vengsite rizikingų sprendimų, gali padėti išspręsti įsisenėjusias problemas asmeniniuose santykiuose, sustiprinti ryšį su tais, kuriuos mylite.  Tad nepraraskite įžvalgumo bendraudami, deja, ne  tik ūpui, bet ir sveikatai, veiklos sėkmei pakenks blogi santykiai su mylimu asmeniu, o taip pat vaikais. Akmenys amuletai: gintaras, rubinas, chrizolitas, žalias avantiūrinas Simboliai talismanai: liūtas, povas, erelis, borūžė.

LIŪTAS Susikaupkite ir nurimkite. Nesiblaškykite. Atsisakykite aktyvios veiklos. Dabar reikia išlaukti. Šiuo metu esate nepakankamai stiprūs, ir deja, pažeidžiami slaptų priešų. Saugokitės pavyduolių, intrigantų. Vis dėl to neieškokite pagalbos svetur ar kituose žmonės –  gilinkitės tik į save, savo bei savo šeimos praeitį. Daugiau laiko praleiskite savo namuose, – kelionės kol kas nepalankios, nebent su šeimos nariais. Akmenys amuletai: smaragdas, ametistas, gagatas. Simboliai talismanai: vėžlys, širdis.

MERGELĖ Užtemimas pabrėžtų intravertiškumo naudą. Patartų stiprinti giminiškus bei draugiškus ryšius. Įspėtų saugotis iliuzijų, kurioms pasiduodama per nekontroliuojamą, gausų informacijos srautą, per bendravimą. Nebūkite lengvatikiai susipažįstant, – neieškokite  naujų draugų. Saugokitės melo, apgaulių, vagysčių. Atsiribokite nuo liežuvautojų. Būkite atidesni kelyje. Akmenys amuletai: agatas, berilas, turmalinas, labradoritas. Simboliai talismanai: drakonas, kaukė.

SVARSTYKLĖS Svarbiausia neprarasti ramybės. Nesinervinkite dėl to, ko neturite, trūksta (verčiau pasidžiaukite, ką esate įgiję), na ir mažiau erzinkitės dėl neteisybės šeimoje ar darbe, meilės santykiuose, – likite orūs, nepasiduokite įtarimams, apkalboms. Ir nesileiskite į finansines avantiūras. Būkite apdairūs bei atsargūs, jei ieškote geresnio(ar papildomo) darbo, kitų būdų užsidirbti pinigų. Akmenys amuletai:  chrizoprazas, karneolis, malachitas. Simboliai talismanai: žmogaus figūrėlė, pelėda, aukso spalvos jautis.

SKORPIONAS Gimusių spalio 24, 25, 26d., laukia  fatališki metai – galimi svarbūs įvykiai, lemtingi pokyčiai ilgam. Kad ir kas šiuo metu nutiktų, svarbiausia neskubėti iš karto reaguoti ar daryti išvadas. Nepamirškite, kad šiuo metu esate veikiami net dviejų užtemimų, ne tik Saulės spalio 25d., bet ir Mėnulio lapkričio 8d., o jie savotiškai blokuoja sugebėjimą aiškiai suvokti situaciją bei priimti teisingą sprendimą. Tad svarbu likti blaiviems bei įžvalgiems.  Akmenys amuletai: tigro akis, ametistas, safyras, deimantas. Simboliai talismanai: povas, kūjis, aukso spalvos avinėlis.

ŠAULYS Verta kiek atsiriboti nuo išorinio pasaulio bei užsisklęsti savyje. Venkite pasaulio šurmulio, nesiimkite papildomų darbų. Tai metas, kai mokomės tylos. Bus svarbu nerodyti iniciatyvos ir dažniau patylėti.  Bei nepersidirbti, – bet koks nervinis, fizinis persitempimas gali susargdinti. Na, o neapskaičiuota rizika piniguose, versle, įsigyjant nekilnojamą turtą gali baigti nuostoliu. Akmenys amuletai: ametistas, safyras, labradoritas, balti perlai. Simboliai talismanai: vėžlys, skeptras, mazgas.

OŽIARAGIS Gali užklupti netikėtos permainos, tad bus svarbu likti realistais – galite apsigauti ir pasirinkti ne tuo žmones, ne tą kelią. Užtemimas stiprins poreikį kažką keisti, atsinaujinti. Jei esate kūrybiški, jei lengvai persiorganizuojate, užtemimas taps nauju impulsu tobulėjimui. Bet jei bijote pokyčių, rizikos – stresai neišvengiami. Tiesa, naujo verta ieškoti senuose, pamirštuose dalykuose. Ir labiau vertinkite draugiškus santykius, įsiklausykite ir į draugų patarimus, įspėjimus. Akmenys amuletai: safyras, ametistas, kvarcas. Simboliai talismanai: drakonas, raktelis.

VANDENIS Turėsite suvokti bei įsisąmoninti: kas jums svarbiausia gyvenime, kokie jūsų didieji tikslai? Taip pat daug dėmesio teks skirti veiklai, karjerai bei viskuo, kas su tuo susiję: profesionalumu, santykiais su kolegomis, šefu, su partneriais. O taip pat tėvais, šeima. Nepraraskite artimųjų pasitikėjimo, paramos, įrodykite darbe, kad esate visų geriausi, nepamainomi. Akmenys amuletai: granatas, rubinas, rauchtopazas, oniksas, obsidianas. Simboliai talismanai: juodas katinas, žmogaus figūrėlė.

ŽUVYS Esate saugomi Baltojo Mėnulio, ir tai padės išlikti ramesniems bei blaivesniems nei kiti. Vis dėl to, net ir jums bus svarbu nepervertinti savo galimybių, nesivelti į avantiūras, vengti neprivalomos rizikos.  Nekeiskite senų įsitikinimų ir netikėkite, kad kažkur toli dangus žydresnis, žolė žalesnė. Viska ko jums reikia yra čia, šalia jūsų. Tik atidžiau apsižvalgykite! Akmenys amuletai: topazas, safyras, granatas, turkis. Simboliai talismanai: pasaga, salamandra.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×