SAULĖS UŽTEMIMAS ŠAULIO ŽENKLE

Saulės užtemimas Šaulyje pasieks maksimalią fazę gruodžio 4d. 9val.34min. Vilniaus laiku arba 7val.34min. pagal Grinvičą. Jaunatis stos 9val. 43min., kai verta planuoti būsimus darbus pamąstyti apie tolimesnę ateitį.

Kaip pasitikti Saulės užtemimo Jaunatį? Nuo 9val.30min. pradėkite ruoštis, medituoti. Susikaupkite, nusiraminkite, mintyse viską paleiskite. Būtinai užsidekite žvakę. Planus pradėkite kurti 9val.43min., žiūrėkite į ugnį, rašykite savo norus, pakiškite juos po žvake ir palengva ją sudeginkite per kelias savaites ar mėnesį.

Užtemimas palies (iš tiesų jau palietė, nes užtemimas veikia bent mėnesį iki jam stojant ir mėnesį po) tolimųjų kelionių, ryšių su užsienio šalimis, religijos, politikos klausimą, autoriteto problemas – ambicijos gali tapti pernelyg pažeidžiamos. Nepatartina šiomis temomis ką nors keisti, eksperimentuoti, nes padarytas klaidas atitaisyti taps itin sunku. Reikalas tas, kad užtemimas suteikia fatališkumo viskam, kas tuo metu vyksta. Ir gerai, jei gerai, nes tai garantuos ilgalaikį pasisekimą! Tiesa, būtent sėkmė dėl užtemimo įtakos itin retas dalykas, tad neskubėkite rizikuoti priimant šiandien bei artimiausiu metu kardinalius sprendimus veikloje, asmeniniame gyvenime. Būkite tvirti, bet neišdidūs – dabar tai greitai virs pigia puikybe.

Šis užtemimas įspėtų apie atsargumą bei apdairumą santykiuose su užsieniu bei užsieniečiais. Gali padaugėti rūpesčių, susijusių su kelionėmis, taip pat su teisinių reikalų tvarkymu. Venkite pažeidinėti įstatymus. Gruodį kritiškiau vertinkite naujus verslo pasiūlymus iš užsieniečių. Ir pasisaugokite netikrų pranašų, ypač iš toli. Bendraujant derėtų vengti agresijos – patys tvardykitės, neprovokuokite ir kitų pykčio.

Užtemimas Šaulyje daugina rūpesčių keliautojams, pedagogams, teisėsaugos bei teisėtvarkos atstovams, politikams, dvasininkams, asmenims dirbantiems pasienyje, muitininkams. Atidesni turėtų būti asmenys ir turintys silpną širdį ar kepenis, problemišką žarnyną, kenčiantys nuo aukšto kraujo spaudimo, besiskundžiantys galvos skausmais.

Mano naują astrologinį kalendorių su visais 2022m. Mėnulio/Saulės užtemimais įsigyti galima čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2022/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×