SATURNO TRANZITAS Į ŽUVIS. PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Saturnas Žuvyse judės nuo 2023 kovo 7d. 15val.35min. iki 2026 vasario 14d.  Tai bus gana prieštaringas metas. Saturnas, griežtų ribų bei apribojimų, disciplinos, izoliacijos planeta, atstovaujanti įcentrinę kryptį, atsiduria sau nebūdingoje aplinkoje – paslaptingose Žuvyse. Reikalas tas, kad šio ženklo profilį lemia Neptūnas, neigiantis bet kokias ribas, apribojimus ir Jupiteris, skleidžiantis išcentrinį judėjimą. Sąveikaus visiškai priešingi principai: aiškumas ir migla, realybė ir legenda, tiesa ir mistifikacija, konkreti sistema ir neapibrėžta svajonė, koncentracija ir užsimiršimas, vienatvė ir susiliejimas su visu pasauliu, šaltis ir meilė, susitraukimas ir išsiplėtimas. Teks suderinti nesuderinamas prigimtis. Panašu, kad tai daug kam (ne tik Žuvų ženklo globotiniams) virs iššūkiu.

Geriausiu atveju, Saturnas Žuvyse nuvainikuos iliuzijos žavesį, išmokys atsisakyti tuščių fantazijų, atsiriboti nuo apsigavinėjimo. Ir tai neišvengiama, mat atsiskleis tai, kas buvo slepiama: yla iš maišo išlys. Kitą vertus, visuomeniniame gyvenime, politikoje sustiprės pilkųjų kardinolų valdžia, – svarbiausia dalykai bus sprendžiami užkulisiuose, slaptai nuo visuomenės akių. Prasidės žaidimas stiklo karoliukais.

Žuvų ženklo principas – intuicija, didesnis emocingumas. Ko gero Saturnas, vardijamas senovės astrologų, kaip Didžioji Nelaimė, mūsų reagavimą į bet kokius nesklandumus, net nežymias kliūtis padarys labiau dramatišku: problemas dažniau perdėsime, be reikalo imsime panikuoti. Deja, „baimės akys didelės“… 

Saturnas Žuvyse bus palankiai sutiktas filosofų, atsiskyrėlių mistikų, vienuolių. Suteiks energijos įkūnyti senus kūrybinius sumanymus kompozitoriams, muzikantams poetams. Galima tikėtis naujų atradimų povandeninėje archeologijoje.  Šis metas naujoms aukštumoms (suprasti – gyliui) įkvėps giluminio nardymo, taip pat speleologijos gerbėjus. Galime, beje, sulaukti ir ryškesnių stilistinių pokyčių avalynės madose, – ko gero bus daugiau masyvumo, vizualaus sunkumo, na, o lengvumas, grakštumas labiau liks išskirtinių progų atributu.

AVINAS (03.21- 04.20) Saturno tranzito Žuvyse gal ir nepajusite – tai lyg poilsio metas, o taip pat ir pasiruošimo sudėtingam periodui, kai Saturnas nuo 2026m. vasario 14d. užvaldys visas jūsų gyvenimo sferas ir pareikalaus drausmės, susikaupimo, net savotiškos askezės. Kol Saturnas judės Žuvų ženklu, labiau pasisaugokite intrigantų, ypač tų, kurie veikia už nugaros, – slapti priešai taps labiau pavojingi. Ir būkite dėmesingi savo nuojautoms, sapnams, stebėkite kūną. Psichosomatiniai sutrikimai padės geriau suprasti, kas tuo metu vyks?

JAUTIS (04.20- 05.20) Saturnas Žuvyse  netaps baisiu dalyku, net į naudą išeis, nes nuo jūsų atitolins netikrus draugus bei privers atsisakyti nerealių planų veikloje. Kitą vertus, būtent dabar paaiškės į ką galite remtis, kuo pasitikėti? Draugų, bendraminčių įtaka bus svarbi ir jūsų veiklai, reikšminga priiminėjant karjeros sprendimus. Gali suaktyvėti bendravimas socialiuose tinkluose.

DVYNIAI (05.21- 06.21) Saturnas Žuvyse padės suvokti svarbiausius gyvenimo uždavinius, turėsite galimybę pasiekti ir naujų aukštumų karjeroje, mat dabar Saturnas ugdys sugebėjimą koncentruotis, kontroliuoti situaciją, organizuotai veikti, imtis iniciatyvos kažko siekiant, o ne laukti, kol kas nors padarys. Gali tekti susidurti su veiklos konfliktais, kai tenka arba keisti darbą, arba požiūrį į viršininką, kolegas ar uždavinius darbe. Taikytis, beje, skubėkite pirmi – užsispyrimas nepasiteisins.

VĖŽYS (06.22 – 07.22) Saturnas Žuvyse ko gero jus labai nenudžiugins? Jūsų ženklo žmonės ne itin mėgsta apribojimus, rėmus (nebent patys juos sugalvoja), deja, dabar teks susidurti su tam tikrais apribojimais. Gal būt sumažės kelionių, ypač tolimų, bus sunku įgyvendinti plėtrą veikloje. Kelionės į užsienį bus labiau prasmingos, jei susijusios su veikla, profesionalumo ugdymų, pramoginės – ko gero nepateisins lūkesčių.  Beje, Saturnas Žuvyse padės laikytis dietų siekiantiems sulieknėti.

LIŪTAS (07.23 – 08.22) Saturnas Žuvyse jums rengia ne pačių maloniausių siurprizų. Pasiruoškite negeistinoms permainoms, kurios, tiesa, būtinos jūsų asmenybės vystimuisi. Na, o tiems Liūtams, kurie sprendė bendro gyvenimo (veiklos) klausimą (skirtis ar susijungti?) su partneriais, prasidės apsisprendimo klausimas: kaip sukauptą turtą dalinti ar atvirkščiai – kokiu principu apjungti, suvienyti?  

MERGELĖ (08.23 – 09.22) Saturnas Žuvyse privers ir atskirti savus nuo svetimų. Kompromisų nebe bus – tu kartu ar ne? Visi kas ne su manimi – priešai. Šis Saturno tranzitas atneš rūpesčių ir dėl partnerių: tapsite reiklesni, tiesa,  jums irgi bus keliami nauji, aukštesni reikalavimai. Gali kilti nerimo dėl sutuoktinio veiklos, dėl sveikatos. Tos Mergelės, kurios ilgą laiką gyvenimo oficialiai nesusituokusios, dabar bus linkusios sutvarkyti visus dokumentus. Beje, nepatartina veltis į bylinėjimąsi – tai gali virsti ilgalaikiu rūpesčiu.

SVARSTYKLĖS (09.23 – 10.23) Saturnas Žuvyse pareikalaus iš jūsų didesnio meistriškumo veikloje. Ir jūs puikiai sugebėsite pasinaudoti šiuo planetos tranzitu. Tai puikus metas profesionalumo ugdymo studijoms, praktikos. Teks daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, gali išryškėti lėtinės ligos, ypač susijusios su sąnariais, dantimis, visa kauline sistema. Bus svarbu griežčiau laikytis darbo – poilsiui režimo. Sveika gyvensena taps itin svarbi.

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Saturnas Žuvyse palankiai paveiks jūsų santykius su vadovybe, su valdžios atstovais, – jums bus lengviau su jais susikalbėti, sulaukti iš jų supratimo, pagalbos. Tiesa, šis Saturno tranzitas kiek apribos polinkį meilės nuotykiams, na, o jei jums būdingas asketiškumas, prioritetas – ištikimybė savo išrinktajam(ai), ko gero pokyčių nė nepastebėsite. Tiesa, gali kiek atšalti meilės santykiai net ir darniose, turinčiose nemažą stažą porose, bet tai vargu jums ar pakenks. Būkite atidesni vaikams, – galimas nutolimas.

ŠAULYS (11.23 – 12.21) Saturnas Žuvyse pareikalaus susitelkti ties šeima – jei nebus tvirtų, patikimų santykių, nieko nepešite niekame. Darbe bus svarbu vengti bet kokių nesutarimų, ypač su vadovybe, kolegomis. Taip pat stenkitės likti diplomatiški su sutuoktinio tėvais. Ir pasirenkite, jog jūsų kvalifikacija ne kartą bus tikrinama, jog teks įrodinėti profesionalumą. Saturnas Žuvyse gali uždėti „veto“ ir tolimoms kelionėms, – nenuostabu: dabar jūsų užduotis gilintis į namus. Tiesa, jei sumanysite remontuoti savo būstą ar statyti naują – seksis. Daugiau dėmesio skirkite vyriausiems šeimoje.

OŽIARAGIS (12.22 – 01.19) Saturnas Vėžyje jums neatneš didelių rūpesčių, nes esate įpratę atsakyti už savo žodžius bei veiksmus. Tiesa, jis kiek apribos jūsų bendravimo ratą, be to teks išmokti dažniau patylėti. Tai bus puikus metas mokytis naujų dalykų, užsienio kalbų, reikalingų profesiniam tobulėjimui, kilimui karjeros laiptais.

VANDENIS (01.20 – 02.18) Pagaliau Saturnas išeina iš jūsų ženklo – baigėsi sunkusis išbandymų bei apribojimų režimas. Tiesa, kol Saturnas Žuvyse  jums teks vis dar taupyti pinigus bei laiką. Verslininkams nederėtų imtis veiklos plėtimu. Beje, taps naudinga investuoti į darbo techniką. Taip pat verta daugiau dėmesio skirti maisto kokybei, sveikatingumo dietoms. Ir nepamirškite mankštintis – judėjimas naudingas: prižiūrėkite savo kūną (bent jau tam, kad sutaupyti).

ŽUVYS (02.19 – 03.20) Saturnas jūsų ženkle – nelengvas dalykas. Teks susitaikyti su griežtokais apribojimais bei reikalavimas, išmokti atsiriboti nuo to, kas ne jūsų, išsiugdyti vidinį tvirtumą, ginti savus principus bei, reikalui esant, atlaikyti vienatvę, susitaikyti su išsiskyrimais. Saturnas gali atnešti išbandymų ir jūsų karjerai – šiuos kelis metus geriau nekeisti darbo vietos bei siekti kuo geriau atlikti savo užduotis: pasiruoškite – šefas taps itin reiklus. Tad kokybė bus itin svarbi.

_______________

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×