RUGSĖJIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

5d. 22val. 47min. MERKURIJUS SVARSTYKLĖSE (09 05 – 09 27). Siekiama išgirsti, suprasti kitą ir pačiam būti naudingam. Bendravimo pagrindu tampa abipusis supratimas ir pagarba. Stiprėja dalykinės ir asmeninės partnerystės ryšiai.

6d. 10val. 23min. VENERA LIŪTE (09 06 – 10 02). Galima aiškiai suvokti bei patirti, kas yra gyvenimo, kūrybos, meilės, vaidybos, pasirodymų ir pramogų, žaidimų  džiaugsmas. Palanku ieškoti mecenatų.

10d. 1val. 15min. RETROGRADINIS MARSO JUDĖJIMAS (09 10–11 14). Per šį laiką tampame lėtesni ir išoriškai ramesni, labiau intravertiški, susitelkę ties savo vidinėmis problemomis bei jų sprendimu. Tai geras laikas išsivaduoti nuo išorinių, socialinių įtakų bei spaudimo, trukdančių mums save realizuoti. Kai Marsas juda atatupstas, išryškėja ir seni, neišspręsti konfliktai, nesugebėjimas mobilizuotis, konstruktyviai spręsti konkurencinius, veiklos klausimus. Kare, kovoje, sporte labiau svarbi tampa gynybos taktika.

13d. 3val. 27min. DIREKTINIS JUPITERIO JUDĖJIMAS (09 13–2021 06 20). Taps aktualu visuomenės gyvenimas, bus aktyviau domimasi politika. Palankus metas plėsti savo veiklą, įtaką, plėtoti ryšius su užsieniu. Geras metas ilgalaikėms kelionėms į užsienį. Dera užsiimti savo padėties ieškojimu ir įsitvirtinimu visuomenėje.

22d. 16val. 32min. SAULĖ SVARSTYKLĖSE (09 22 – 10 23). Saulė Svarstyklių ženkle lemia darnos atgavimą per sąjungą, teisėtumo įtvirtinimą meilėje ir reikaluose. Atsiveria šaunios galimybes rasti kompromisą tarp individualiojo “aš” ir visuomeniško “mes”, tarp vyro ir moters, šeimos ir visuomenės.

27d. 10val. 42min. MERKURIJUS SKORPIONE (09 27 – 09 28, 11 10 – 12 01). Kai Merkurijus yra Skorpiono ženkle, mąstymas ir vertinimai tampa skeptiškesni, kritiškesni. Keičiasi ir bendravimo stilius – atsiranda slapta ironija, sarkazmas. Daugėja konfliktų, intrigų, nelaimingų atsitikimų darbe ir namuose. Aktyvėja šnipinėjimas, sekimas, šantažavimas svetimomis paslaptimis, ypač susijusiomis su nelegaliais pinigais, seksu, slaptais meilės ryšiais.

29d. 6val. 59min. DIREKTINIS SATURNO JUDĖJIMAS (09 29 – 2021 05 23). Padidėja reiklumas sau. Aktyviai formuojasi asmeninės nuostatos, įgaunama vidinio tvirtumo – asmenybėje įvyksta giluminiai pokyčiai. Palankus metas ilgalaikei askezei, jogos praktikai.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×