RUGSĖJIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

4d. 04val.19min. DIREKTINIS VENEROS JUDĖJIMAS (2023.09.04 – 2025.03.02). Tai palankus metas spręsti finansines problemas, investuoti pinigus, pradėti naują verslą. Jausmai intensyvėja, ir meilė tampa rimtu stimulu kažko siekti, norėti, įkūnyti. Šis laikas tinkamas sužadėtuvėms, santuokai.

4d. 16val.22min. RETROGRADINIS JUPITERIO JUDĖJIMAS (2023.09.04 – 2023.12.31). Socialiniai, politiniai įvykiai, religinės dogmos, visuomenės moralinės nuostatos ima vis mažiau mus jaudinti. Atsiranda apribojimai plėsti savo veiklą bei įtaką. Tai yra neigiamas veiksnys ir ryšiams su užsieniu plėtoti.

15d. 23val.16min. DIREKTINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (2023.09.15 – 2023.12.13). Puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui. Merkurijus Žemės stebėtojo atžvilgiu sustojo, apsisuko ir ėmė judėti tiesiai. Ims spartėti darbo tempai, taps lengviau mokytis, rašyti, skaityti. Prasidės puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui.

23d. 09val.51min. SAULĖ SVARSTYKLĖSE (2023.09.23 – 2023.10.23). Saulė Svarstyklių ženkle lemia darnos atgavimą per sąjungą, teisėtumo įtvirtinimą meilėje ir reikaluose. Atsiveria šaunios galimybes rasti kompromisą tarp individualiojo “aš” ir visuomeniško “mes”, tarp vyro ir moters, šeimos ir visuomenės.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×