RUGSĖJIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Nerimastingas, prieštaringas mėnuo, kai vienu metu sėkmė ir pralaimėjimas, džiaugsmas ir nusivylimas, jei vienoje vietoje pasiūlys, kitoje – atims… Patarimas: „nesidžiauk suradęs, neliūdėk pametęs“ bus itin tiksli direktyva rugsėjui. Darbe galimi keblumai, pretenzijos, tad stenkitės atidžiau atlikti savas užduotis: ypač 2-4, 15, 16, 21-24, 29, 30d. galima sugadini santykius su vadovybe. Susitaikykite, kad smulkūs rūpesčiai darbe ir namuose, įvairių reikalų derinimas užims beveik visą laiką, tad apie ramybę, poilsį labai nesvajokite. Reikėtų būti atidesniems savo sveikatai, ypač antrą mėnesio pusę galite sunegaluoti, tad pravartu keisti gyvenimo būdą į sveikesnį. Bus nemenka traumų, avarijų tikimybė – nepatartina vykti į rizikingas keliones, į kalnus.

JAUTIS Nuo mėnesio pradžios vis atsidursite visuomenės dėmesio centre, na ir sulauksite įdomiausių pasiūlymų… Tiek dalykinių, tiek asmeninių, mat pirmos dvi dekados – tai aktyvios pagalbos (nors kartais ir nepastebimos) metas, kai aplinkiniai kupini simpatijų ir su jumis sieja pačius geriausius planus. Jeigu mokate laiku sustoti, ir atskirti tikrą pinigą – mėnuo bus nuostabus. Tai itin svarbu bus pirmą mėnesio savaitę ir sudėtingąją trečią dekadą. Jei nepasisysite šio įspėjimo – sudužusios viltys, dėl kurių graušitės gana ilgai, ypač renkantis partnerius ir ne tik asmeninius, bet ir veiklai. Na, o labiausiai sėkmingas bei perspektyvus metas – antra mėnesio savaitė.

DVYNIAI Protingiausia būtų dalykinius reikalus atidėti į šoną ir užsiimti namų rūpesčiais, šeima, net jei esate visiški darboholikai ir jau pavargote nuo atostogų… Vis dėl to, susitelkite tik ties artimaisiais ir pamirškite dalykinius rūpesčius – darbe ne tik nieko gero nenuveiksite, bet ir paruošite pagrindą nesutarimams su artimaisiais, ypač vaikais.  O įtampos pakaks nuo pirmųjų mėnesio dienų, tad konfliktai (dėl auklėjimo, ar remontų, dėl pinigų ar meilės) greitai įsižiebs. Labiau optimistiški tapsite trečią dekadą – kažkas tikrai ateis į pagalbą, vėl pasijusite guvūs, apims euforija. Prasidės itin romantiškas metas… Deja, išbandymai galimi ir dabar: itin atsargūs turite būti 20-24d., kai išaugs konfliktų, traumų, avarijų tikimybė.

VĖŽYS Nauja – tik gerai pamiršta sena… Šį mėnesį reikėtų vadovautis būtent šią nuostata, – tuomet viskas pavyks, viską spėsite! Nesiveržkite pirmyn, nesivelkite į kovas už teisingumo atstatymą ir pamirškite ambicijas, pretenzijas (bent keliems mėnesiams). Tylėkite, įsiklausykite į savo vidaus balsą. Mokėkite išgirsti ir pašnekovą, tik nesistenkite jo mokyti, ir niekam nenorėkite vadovauti, – ypač trečią dekadą dėl to galite nukentėti. Svarbių reikalų tvarkymui palankiausia antra mėnesio savaitė, – mėnesio pradžia žada netikėtas kliūtis, rūpesčius dėl vaikų, dėl sutuoktinio, o trečią dekadą gali praryti nenumatyti darbai, šeimos rūpesčiai. Dabar palanku užsiimti namais, jų pertvarkymu, remontais.         

LIŪTAS Smagi pirma mėnesio pusė, kai ima ir pasiseka reikalingą akimirką. Tiesa, neturite skubėti bei skubinti kitus, nes jei nusiteiksite ramiai įvykių tėkmei, mažiau vilsitės, mėnesiu liksite patenkinti. Deja, jei suplanuosite daug reikalų, jau pirmą savaitę gali paaiškėti, kad pristigs pinigų svarbiam sumanymui įgyvendinti, kad nesulauksite žadėtos pagalbos iš vadovybės darbe ir pan. ir antrą mėnesio pusę įklimpsite vietoje. Trečią dekadą  daugės rūpesčių namuose, kurie  kaustys elgesį, griaus dalykinius planus. Tuomet išaugs konfliktų, traumų, autoavarijų tikimybė. Svarbiems reikalams, tolimoms kelionės palankiausia antra mėnesio savaitė. Ji žada ir ypatingas romantiškas pažintis. Šis laikas bus geras asmeniniam apsisprendimui.

MERGELĖ Visiems įtikti šį mėnesį – tikra utopija. Teks vertinti, rinktis. Gimtadienio laikas suteiks aiškumo: kas negerai jūsų gyvenime bei ko reikia atsisakyti? Aplinkybės vers elgtis ryžtingai ir net griebtis radikalių priemonių, po kurių ne visada būna kelias atgal. Tokiam perversmui labiausiai tiks antra mėnesio savaitė, tuomet ir vilkas sotus liks ir avis sveika. O štai trečia mėnesio dekada, atvirkščiai –  netinkama ko nors naujo imtis, rizikuoti, keisti darbą, kraustytis į naują gyvenamą vietą. 3, 4, 14-17d. irgi komplikuotas laikas, – gali kilti finansinių sunkumu, nesutarimų darbe, šeimoje.  Šiomis dienomis nepatartina planuoti kelionių, svarbių dalykinių susitikimų, brangių daiktų įsigijimo. Tam palankesnės  7-9, 12d., kai netikėtai ima ir išsipildo sena svajonė.

SVARSTYKLĖS Prasideda užsisklendimo, paslapties laikas, kai  reikia nusisukti nuo pasaulio ir atsigręžti į save. Tam, kad susitaikytumėte. Su savimi, su pasauliu. Su savo pora. Prieš gimtadienį, beje, pats geriausias laikas poilsiui, ir jei bent kelias savaites sugebėsite atsitraukti nuo darbų ir pabūti su savimi – daug laimėsite ateičiai. Šis mėnuo bus gana pasyvus, ir nors magės daug nuveikti, pasistenkite atsirinkti tik tai, kas būtina, ir nesiimkite nieko naujo. Taip pat nedarykite nieko prieš savo valią bei per jėgą ir stenkitės mažiau bendrauti – dabar laikas klausytis vidaus: bendravimas su kitais neleis išgirsti savęs…

SKORPIONAS Neskubėkite nuo pirmos savaitės rodyti iniciatyvą darbe, kovoti su priešais, konkurentais, nes pergalė kainuos per brangiai. Reikės kiek palaukti – jei apdairiai pagrindinius kovinius smūgius atidėsite antrai mėnesio savaitei, galite kai ko pasiekti, įgyvendinti permainas, kurioms senai ruošėtės. Beje, laikas nebus labai romantiškas, ir laisvalaikį dažniau skirsite hobiui, bendravimui su draugais nei mylimu žmogumi. Šeimai irgi laiko stigs, ir kai trečią dekadą susigriebsite, kad namiškiai yra „pasišiaušę“ gali būti vėlu, ir pasijusite atsidūrę izoliacijoje… Tiesa, darboholikų džiaugsmui antrą mėnesio savaitę darbe, komandiruočių metu gali užsimegzti perspektyvus romanas.

ŠAULYS Tampa itin svarbu profesinis prestižas, kilimas karjera. Dabar bus ugdomas dvasios stiprumas, mokėjimas siekti užsibrėžto tikslo. Tiesa, jei siekiate to, kas ne jūsų, kas ne jums skirta, ir to nenorite suprasti, tuomet nepykite, kad bus atimta. Antrą mėnesio pusę geriau nieko radikalaus nesiimti, siekiant pakeisti netenkinančią situaciją (nebent, norite patirti kuo daugiau kliūčių bei pikantiškų problemų). Pirmą savaitę būkite itin atsargūs piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Sėkmingas laikas finansinių problemų sprendimui, verslo plėtrai – antra savaitė. Tuomet gali atsirasti gerų sąjungininkų, megsis naudingi partneriški santykiai. Galite ir susitikti savo būsimą sutuoktinį.

OŽIARAGIS Mėnesio pradžia ir pabaiga komplikuotas metas, kai pavojinga pervertinti savo sėkmę bei finansinius išteklius. Šis laikas gali atnešti dėl atsargumo ar saiko stokos ne tik materialių nuostolių – tai metas, kai reikia būti santūresniems meilėje, kitaip galite skaudžiai sumokėti už lengvabūdiškumą. Labiausiai sėkminga bei harmoninga – antra savaitė. Tuomet tiks tarkyti pačius svarbiausius reikalus. Net įsimylėti bus palanku… Trečią dekadą gali kilti nenumatytų sunkumų, susijusių su jūsų veikla. Gali paaiškėti, kad svarbus planuotas reikalas neįgyvendinamas, bent kol kas ir atidedamas neribotam lakui…

VANDENIS Sudėtingas mėnuo. Stresai, permainos, nesibaigiantys netikėtumai. Tik nepamirškite, kad esate Vandeniai, tad, jums tikrai nereikėtų baimintis staigmenų, naujienų, pokyčių. Esate perversmų, naujovių ženklas, ir žinia: tam pagrindinė sąlyga – išsivalymas nuo praeities, nereikalingo sugriovimas. Būkite pasiruošę atsisveikinti su tuo, kas atgyveno, nebe gyvybinga.  Rizikingiems sumanymams tinkama proga 1, 2, 9-12, 27, 28d.

ŽUVYS Nors jūsų nuotaika puiki ir pasitikėjimo savimi bei avantiūristiškos dvasios nestinga, vis dėl to  nesistenkite visko aprėpti vieni. Nepersidirbkite – dėl to gana greitai tapsite irzlūs, prarasite diplomatiškumą bei objektyvumą. Bus svarbu neprarasti artimųjų, sutuoktinio, kolegų, partnerių paramos (bent jau moralinės). Ypač pirmas dvi dekadas aplinkinių palaikymas taps svarbiu siekiant naujų aukštumų. Tai nebus lengvas laikas – vienu metu teks kovoti keliuose frontuose. Jei jūsų veikla susijusi su užsieniu, su kelionėmis pats geriausias laikas – antra savaitė, o trečią būkite itin apdairūs.

 

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×