RUGSĖJIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Pamažu gali kauptis vis didesnis nepasitenkinimas susiklosčiusia situacija bei noras viską pertvarkyti. Iš tiesų, pirmą mėnesio pusę būsite itin darbingi, sumanūs, bet nepakankamai įžvalgūs. Pasistenkite labiau kritiškai įvertinti savus pasiekimus, kol kas nieko naujo neplanuokite. Mėnesio pradžia nėra tinkama kreiptis į vadovybę su naujais sumanymais ar prašyti geresnio atlyginimo, paaukštinimo. Kai kas jūsų naudai ims beveik savaime spręsti nuo 8d. Būsite suprasti, sulauksite norimos pagalbos. Po 18 d. svarbu labiau saugoti paslaptis. Išaiškės, ar jūsų partneriai, taip pat sutuoktinis patikimi žmonės. Mėnesiui baigiantis atsipūsite, pajusite ir aplinkinių palaikymą. Tiesa, neturėtumėte labai atsipalaiduoti. Neturite būti patiklūs piniginiuose, turtiniuose reikaluose. Nepatartina veltis ir į naujus romantiškus santykius.

JAUTIS Pirmos dvi mėnesio dekados smagios – būsite kupini įkvėpimo, pakaks optimizmo, tačiau ne visada optimistiniai vertinimai pasiteisins. Net šiuo palankiu metu sėkmė nusigręš, jei mėginsite kažką keisti. Pats nepalankiausias metas iki 7d., kai svarbu ugdyti lankstumą, neužsispirti, kategoriškai savo nesiekti bei iš kitų nereikalauti. Savo tikslų nesunkiai pasieksite gražiuoju bendraudami, taikiai propaguodami savo programą bei idealus. Pirmąją mėnesio pusę nieko naujo nesiimkite bei nieko nekeiskite, antra tinkama svarbiems sandoriams, naujų kontaktų užmezgimui. Tiesa, finansinės problemos lengvai nesispręs, pavyks nebent parengti dirvą ateities pelnui. Trečią dekadą atsiskleis, kas tikrieji jūsų draugai, o kas jais tik dedasi.

DVYNIAI Pirma mėnesio pusė – sąstingio laikas. Sprendžiant dilemą: darbas, veikla, namai, poilsis, derėtų pirmas dvi dekadas rinktis namų bei poilsio naudai (tai, beje, apsaugos nuo traumų, nelaimingų atsitikimų ir konfliktų darbe). Kiek aktyvesni būsite mėnesio antrąją pusę, tačiau nereikia tikėtis, kad jums pavyks kalnus nuversti. Patartina pirmąją mėnesio pusę imtis senai atidėtų darbų, kuriems vis nerandate laiko. Tai bus gera proga atnaujinti nutrūkusius ryšius ar kreiptis patarimo, pagalbos į senus bičiulius. Gali tekti spręsti ir gyvenamosios vietos, nekilnojamo turto, indėlių problemas – tik nesivelkite į jokias avantiūras. Antrą mėnesio pusę svarbu būti gerai informuotiems! Beje, jums neblogai seksis gauti reikalingą konfidencialią informaciją. Labiau pasisaugokite už jūsų nugaros rezgamų intrigų 18 – 24 d. Geriausia, iki 24 d. atsitraukti nuo intensyvios veiklos, ją perduodant savo patikėtiniams. Na, o mėnesio pabaigoje pasijusite geriau, sėkmė vėl ims šypsotis.

VĖŽYS Mėnesio pradžioje būsite kupini sumanymų ir tikėjimo ateitimi. Vis dėl to realybė nebus tokia žavi – netikėtos kliūtys, apribojimai. Beje, šis mėnuo apskritai nebus palankus plėtrai, kelionėms, aktyviai veiklai ir neplanuokite nieko naujo, nesiimkite didėlio darbų kiekio – jėgų pristigs. Nemažai laiko teks skirti sprendžiant artimųjų, giminaičių problemas. Verta savo pastangas skirti namų ūkiui, šeimos reikalams. Tinkamas laikas dideliems remontams, namų pertvarkymui. Nereikėtų tikėtis šį mėnesį greitai išspręsti finansines problemas. Ypač antra mėnesio pusę bus svarbu atskirti pelus nuo grudų, nes pakaks ne tik naudingų kontaktų, įdomios, naujos informacijos, bet ir susidūrimų su savanaudiškais, egoistiškais asmenimis.

LIŪTAS Mėnesio pradžia primins kontrastinį dušą – traumos, praradimai, problemos darbe (labiau pasaugokite darbo vietą), tačiau ir netikėta laimė! Nereikia skubėti veržtis į priekį pirmąją mėnesio pusę. Tai ramios, nuoseklios veiklos metas, kai rezultatai greitai nepasiekiami, bet būna gana stabilūs. Patartina nesiimti finansinių spekuliacijų, nesivelti į avantiūras mėnesio pradžioje (1-7 d.) yra pavojus stipriai apsigauti, būti užvaldytiems azarto. Azartas gali pakenkti ir 14 – 17, 18, 19, 28, 29 d. Per tai pralaimėsite, patirsite nuostolius. Bendraujant su artimaisiais, su mylimu žmogumi būkite šiltesni, nuoširdesni, dosnesni – tai itin svarbu gimusiems ženklo paskutinėmis dienomis.

MERGELĖ Tai paskutinis sėkmės mėnuo, kai reikia suskubti atlikti svarbius darbus: deja, nuo spalio pradžios Juodasis Mėnulis įsiviešpataus jūsų ženkle. Kol kas naudokitės jums itin palankia Jupiterio padėtimi, kad kuo daugiau laimėtumėte. Dabar galite pasiekti išskirtinių dalykų veikloje, laimėti svarų pripažinimą. Šis mėnuo – paskutinis šansas pergalei, tad stenkitės nešvaistyti energijos atsitiktiniams dalykams, tuštiems pykčiams su artimaisiais, ypač sutuoktiniu, ir sutelkite visas jėgas savo planų įgyvendinimui. Pirmą mėnesio pusę daugiau dėmesio skirkite klaidų paieškai bei taisymui, ieškokite praleistų, nepastebėtų galimybių, mėginkite jomis dabar pasinaudoti. Antrą tinka paskubinti užvilkintus darbus, suskubti atlikti tai, kas šiemet jums itin svarbu.

SVARSTYKLĖS Pirmą mėnesio pusę geriausia atsitraukti nuo aktyvios veiklos, ilsėtis. Tai padės išvengti rizikos bei klaidų veikloje, kurios gali kilti dėl jūsų skubėjimo, dėl per didelio patiklumo. Tegu praktinius klausimus sprendžia jūsų partneriai, sutuoktinis, o jūs užsiimkite teorine kūryba bei sveikatos stiprinimu ir gerų santykių šeimoje puoselėjimu. Tiesa, palankus aktyvus poilsis, sportas, turizmas (nepamirštant, kad mėnesio pradžioje didesnė traumų tikimybė lipant kopėčiomis, kopiant kalnuose, o mėnesio viduryje bus didesnė tikimybė pasiklysti, nukentėti per vandenį). Pirmą mėnesio pusę pasistenkite vengti neprivalomo bendravimo su aplinkiniais, nes net nepastebėsite, kaip pabloginsite padėtį kažką ne taip išgirdę, klaidingai supratę.

SKORPIONAS Jūsų ketinimai šviesūs, bet nemanykite, kad ir rezultatai bus tokie patys. Ne taip lengva bus pirmą mėnesio pusę įkūnyti sumanytus dalykus dėl pačių įvairiausių priežasčių: biurokratinių kliūčių, nesutarimų su vadovybe ar partneriais, pagaliau dėl jūsų asmeninių reikalų (galimos problemos dėl vaikų, tikėtini nesutarimai su mylimu žmogumi). Jei jūs vadovaujantis asmuo, nepamirškite, kad konkurentams bus lengva pasinaudoti jums dirbančių žmonių klaidomis ar nesąžiningumu, išpuikimu, partnerių ambicijomis. Pirmą mėnesio pusę paaiškės, su kuo ne pakeliui tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Atsargesni turite būti finansiniuose dalykuose mėnesio viduryje bei pabaigoje, nes būsite linkę nepamatuotoms išlaidoms, netikslingoms investicijoms. Trečią dekadą geriausia skirti poilsiui toli nuo namų.

ŠAULYS Nepiktnaudžiaukite savo jėga, įtaka – tai atsigręš prieš jus. Nebūkite tikri, jog teisingai matote perspektyvą veiklai, jog tikslas pateisina priemones. Likite pakantūs kritikai, bet kokioje situacijoje stenkitės parodyti savo taurumą, išmintingumą. Pirmą mėnesio pusę bus didesnė konfliktų, traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė namuose. Jei sugalvosite ką nors keisti namuose ar veikloje, atidėkite tai pačioms paskutinėms mėnesio dienoms. Savo ketinimus (jie taip dažnai aplenkia laiką, nesulaukdami iš karto aplinkinių paramos) imkite įgyvendinti nuo 29 d. ir pratęskite kitą mėnesį – taip išvengsite nereikalingų konfliktų bei nesukompromituosite savo išskirtinių sumanymų.

OŽIARAGIS Daug neužsibrėžkite. Bent jau pirmos septynios mėnesio dienos gali sustabdyti bei „apkarpyti“ jūsų planus ir ambicijas. Tai patikrinimo metas, kai bus aišku, kiek esate atsprūs gyvenimo išbandymams, kiek jūsų principai teisingi bei veiksmingi. Likite lankstūs bei pakantūs: per didelis reiklumas, kritiškumas tomis dienomis išprovokuos nepasitenkinimą darbe bei namuose, taip pat pakenks jūsų įvaizdžiui ateityje. Nemažai prarasite ir jei mąstysite apie konkrečią naudą artimoje perspektyvoje. Mėnesio pirmoji pusė tiesioginio pelno neatneš, bet galite rasti raktus būsimai naudai. Vėliau bus palankus metas atnaujinti senus perspektyvus ryšius, plėsti veiklą, investuoti į darbo technikos modernizavimą bei žinių tobulinimą. Taps naudinga plačiau susipažinti su analogiškos veiklos pasiekimais užsienio šalyse, atidžiau analizuoti konkurentų sėkmę savo šalyje. Mėnesio pabaigoje jūsų galvoje jau aiškiai susiformuos nauji tikslai bei būdai juos įgyvendinti.

VANDENIS Mėnesio pradžia gali priversti nusivilti tiek savais laimėjimais, bendražygiais, tiek mylimu žmogumi, sutuoktiniu. Kitą vertus, bus didelė klaida, ką nors keisti, su artimaisiais, draugais, partneriais santykius aiškintis, pyktis. Galimas daiktas, kad mėnesio paskutinę savaitę, kai viską imsite vertinti išmintingiau bei optimistiškiau, pakeisite savo požiūrį į santykius su jums svarbiu asmeniu ir priimsite visai kitokį sprendimą. Mėnesio pirmąją pusę atsitraukite nuo tiesioginės veiklos, užsiimkite kažkuo kitu, griežčiau apribokite bendravimo ratą. Kad konfliktų sumažėtų, kad nemalonumų išvengtumėte, reikėtų stiprinti sveikatą bei nervų sistemą. Mėnesiui baigiantis patartina vengti romantiškų nuotykių – geruoju tai nesibaigs.

ŽUVYS Painus, dvilypis mėnuo: kai galėsite, nesinorės, kai norėsis – negalėsite. Dažnai prieštarausite patys sau, būsite linkę nepasitikėti tais, kas jums ištikimi ir tikėsite apgavikais, intrigantais, ypač mėnesio pradžioje. Nesiduokite mėnesio viduryje sukiršinami trumparegių liežuvautojų ir nedalyvaukite jokiose intrigose, ypač darbe. Būkite atidūs, kad aplinkiniai nepasinaudotų jūsų konkurencijos jausmu. Tad neskubinkite įvykių bei prieš apsisprendžiant viską gerai apgalvokite. Mažiau laukite pagalbos iš šalies, iš sutuoktinio. Tai metas, kai teks patiems rasti patį teisingausią sprendimą, nesiremiant į partnerius. Kitą vertus, bus svarbu išsaugoti gerus santykius su antrąja puse, deja, mėnesiui baigiantis tai gali virsti problema.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×