RUGSĖJIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Pirmąją dekadą imkitės svarbių darbų – jums pasiseks, būsite įvertinti! Neskubinkite įvykių antrąją dekadą, nes net jei veršitės, jus likimas sustabdys. Geriau tegu bręsta gražūs norai ir dideli užmojai. Stiprinkite sveikatą, atlikite namuose remontą. Teigiamai jus paveiks ir bendravimais su bičiuliai – jie parems ne tik moraliai. Antra dekada – nestabilus laikas, kai viskas gali apsiversti: ar tai būtų dalykiniai, finansiniai reikalai, ar santykiai su savo pora (neišspręsti šeimos konfliktai gali paskatinti skyrybas). Trečia dekada džiugi, pavyks rasti išeitį. Beje, mėnesio pabaigos pažintys lemtingos, galimas laimingas susižavėjimas.

JAUTIS Jausitės šauniai pirmąją mėnesio pusę ir būsite linkę į avantiūras tiek meilėje, tiek dalikiniuose reikaluose. Ir jos bus sėkmingos! Pirmąją savaitę būsite labiau priklausomi nuo šeimos paramos, partnerių geros valios, ir tai nebus tinkamas laikas jiems prieštarauti. Darbingiausia bei naudingiausia bus pirma dekada. Antrąją dekadą likite saikingi finansiniuose reikaluose, nekeiskite planų bei likite ištikimi savo išrinktiesiems – naujovės nuvils. Veiklai, kelionėms, dalykinių ryšių plėtojimui, finansinių problemų sprendimui palanki bus trečia dekada. Geras laikas sveikatai stiprinti.

DVYNIAI Norėsis poilsio bei ramybės. Vis dėlto pirmoji mėnesio dekada bus palanki aktyviai veiklai, svarbių dalykinių klausimų sprendimui, atsakingiems susitikimams bei susitarimams ir kelionėms. Antrąją dekadą reikalai ims strigti ir šį laiką geriau atsiriboti nuo darbinių reikalų susitelkiant ties šeima. Būtent su artimaisiais jausitės tvirčiau ir saugiau. Beje, mėnesio viduryje venkite ginčų su šeima ar giminaičiais dėl pinigų, turto ar paveldėjimo. Trečiąją dekadą optimizmo padaugės, dažniau ims sektis bei spręsis susikaupusios problemos. Tai bus nepaprastai gera proga šiltų ir darnių santykių puoselėjimui. Mėnesio baigoje tikėtini ir laimingi įsimylėjimai.

VĖŽYS Smagi ir naudinga mėnesio pirma dekada. Nepastebimai įvyks gerasis persilaužimas jūsų gyvenime, išsipildys senai puoselėta svajonė! Greita įvykių kaita, įvairūs netikėtumai neleis nuobodžiauti antrą dekadą. Gali tekti staigiai persiorientuoti, priimti valingus ar net nepopuliarius sprendimus. Trečią dekadą reikalai ims strigti vietoje, jei juos skubinsite ar vienu metu imsitės kelių užduočių. Mėnesio pabaiga bus malonesnė, jei atidėsite dalykinę veiklą ir trumpai pailsėsite namuose. Šiuo metu tikėtinos ir naujos laimingos romantiškos pažintys.

LIŪTAS Nuoseklūs ir apgalvoti veiksmai atneš naudą bei pasisekimą jau pirmąją mėnesio dekadą. Tiesa, nederėtų persistengti antrąją: netikėta sėkmė gali sugundyti neapgalvotai avantiūrai, kurią sėkmingai užbaigti, įgyvendinti sumanymą gali pristigti jėgų, pinigų bei laiko jau trečiąją mėnesio savaitę. Ypač 11-19d. būkite atidesni nuojautoms. Jos padės išvengti slapto priešų keršto ir neįsivelti į pavojingas intrigas. Verta daugiau bendrauti, užmegzti naujas pažintis trečiąją dekadą. Būtent dabar galimas lemtingas ir laimingas susitikimas su žmogumi, kuris taps jums atrama, angelu sargu (tai gali būti ir draugas, ir mylimas asmuo). Šis laikas palankus kūrybinei veiklai bei jos pristatymui visuomenei.

MERGELĖ Iki gimtadienio nieko nauja nesiimkite. Senų darbų užbaigimas, skolų grąžinimas turi būti svarbiausias uždavinys. Po gimtadienio verta imtis kažko naujo ir reikšmingo. Nebijokite permainų, eksperimentų. Jums gali pavykti sudominti reikalingus asmenis savo sumanymais, rasti bendraminčių, gerų darbuotojų ar pagalbininkų. Labiausiai pažeidžiami būsite antrąją dekadą, kai bus svarbu išlaikyti tai, kas pasiekta santykiuose su mylimu žmogumi, veikloje, finansuose. Šiuo metu gresia apgaulės ir nuostoliai. Labiausia aktyvi mėnesio pabaiga, kai verta planuoti svarbius darbus, nes tai – naudos ir pelno laikas.

SVARSTYKLĖS Nesiimkite jokių papildomų darbų ir nieko nauja nepradėkite iki gimtadienio. Tiesa, pirma dekada gali atnešti nelauktą sėkmę, jei atkreipsite dėmesį į kažkada neišnaudotas galimybes, jei imsitės kažko su buvusiais bendraminčiais ar senais bičiuliais. Sėkmė lauks toli nuo namų, tad priimkite pasiūlymus bendradarbiauti iš užsieniečių. Antrai dekadai nieko svarbaus neplanuokite. Tai – apgaulingas metas. Užsiimkite vien darbų užbaigimu. Svarbu labiau pasaugoti sveikatą, taupykite pinigus bei nesivelsite į konfliktus su vadovybe. Nepatartina imtis remonto namuose: tuomet neteks patirti stresų, traumų ir nusivylimų. Paskutinę mėnesio savaitę reikalai pakryps geresne linkme ir viskas išsispręs jūsų naudai.

SKORPIONAS Nuo pat mėnesio pradžios laisvalaikio sumažės, teks koncentruotis ties darbais, todėl negaiškite laiko veltui, nes antra dekada – nenaudingas, tuščias laikas, kai verta atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Tuo metu patartina būti atidesniems užmezgant pažintis, tvarkant dokumentus, vairuojant automobilį: galimi nelaimingi atsitikimai, avarijos, vagystės ir apgaulės. Nuo 19d. viskas ims keisti, prasidės netikėtų, bet gerų permainų metas. Likite drąsūs, nebijokite eksperimentų: naujovės į naudą! Tai bus geras laikas ir darbo vietos pakeitimui, ir kraustymuisi į naują gyvenamą vietą. Gali užsimegzti slaptas meilės ryšys ar atsinaujinti senas…

ŠAULYS Pirmąją dekadą rizika pasiteisins. Drąsūs ir atkaklūs tuo metu daug pasieks, tad verta būti maksimalistais! Gana slidi antra dekada, kai viskas nurims, ir atrodys, kad viskas saugu ir patikima, gali iškilti nenumatytų problemų dėl draugų, vaikų, dėl mylimo asmens, sutuoktinio ir pagaliau dėl sveikatos. Taupykite jėgas, laiką ir pinigus, nes gresia priverstinės išlaidos, traumos ar net avarijos. Problemos ims spręstis trečiąją dekadą, kuri bus palanki tvarkyti svarbius darbo reikalus. Tai bus tinkamas laikas keisti darbovietę, priimti naujus veiklos pasiūlymus. Romantiška mėnesio pabaiga, kai netikėtai gali užsimegzti nauji jausmai.

OŽIARAGIS Mėnesio pradžia tinkama įgyvendinti senus planus ir plėtoti veiklą. Jei remia partneriai, galite drąsiai rizikuoti veikloje. Pats laikas investuoti pinigus į veiklos plėtrą ir į savo sveikatą. Pirma savaitė žada ir laimingas romantiškas pažintis. Šiuo metu galite susitikti savo porą. Tiek pažintinės, tiek darbinės kelionės palankios pirmas dvi dekada. Tiesa, 11-19d. bus gana nesmagus metas, kai galimos problemos dėl konkurencijos veikloje ir karjeroje, o taip pat galima įtampa ir namuose. Pasaugokite gerus santykius su savo pora, nesivelkite į ginčus ir santykių aiškinimasi. Dabar bus svarbu laiku sau pasakyti: „stop“! Trečioji dekada vėl smagi kai jūs rasite puikią išeitį iš kilusių sunkumų. Būsite žavūs, intriguosite aplinkinius, tad apie jus bursis žmonės. Galimas ir tarnybinis romanas.

VANDENIS Nors lengva nebus, tačiau pirmosios dvi dekados bus reikalingo virsmo metas. Dabar suprasite savo pražangą, išvysite ką praleidote bei ko neišnaudojote. Suvoksite savo realią jėgą bei rasite būdus, kaip senas spragas užkišti, ir pasiimti tai, ką buvote pametę ar nepastebėję. Šis laikas bus naudingas ne tik senų darbo problemų sprendimui, bet ir draudimo, kredito, mokesčių reikalų tvarkymui. Nesėkmės (geruoju ar bloguoju) trečiąją dekadą pasitrauks iš jūsų gyvenimo. Atsiskleis tikroji charizma. Laukia nauji pasiūlymai, atsivers naujos galimybės. Gresia aistringas įsimylėjimas.

ŽUVYS Pirma dekada puiki senų sumanymų įgyvendinimui, geresnio darbo paieškai: atsiras nuoširdžių pagalbininkų, įtakingų užtarėjų. Antra dekada atneš sukrėtimų: likimas gali atimti iš jūsų tai, kas nepriklauso. Tai rizikingas metas, kai svarbu santūrumas. Būkite atidūs ir atsargūs, kad neįsiveltumėte į visuomeninį skandalą, į kurį bus įpainiota ne tik dalykinė veikla, bet ir asmeninis gyvenimas. Nebūkite lengvabūdiški finansų sferoje, nes praradimai labiau tikėtini nei pelnas. Trečią dekadą imsite atsipalaiduoti ir tai bus tinkama proga karštai įsimylėti, užglaistyti nesklandumus su pora ar darbo partneriais.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×