RUGPJŪTIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

4d. 9val. 59min. MERKURIJUS MERGELĖJE (2022.08.04–2022.08.26) Puikus laikas sisteminti žinias, dokumentus, racionalizuoti savo veiklą. Itin darbingi taps asmenys, kurių veikla susijusi su racionaliu mąstymu. Palankus metas dirbantiems mokslo, medicinos, aptarnavimo sferose.

11d. 21val. 31min. VENERA LIŪTE (2022.08.11–2022.09.05) Galima aiškiai suvokti bei patirti, kas yra gyvenimo, kūrybos, meilės, vaidybos, pasirodymų ir pramogų, žaidimų džiaugsmas. Palanku ieškoti mecenatų.

20d. 10val. 57min. MARSAS DVYNIUOSE (2022.08.20–2023.03.25) Skatins žingeidumą, didesnį poreikį pastoviai kontaktuoti. Tiesa, bendraujant gali iškilti netakto problema – psichologinis jautrumas, mokėjimas prisiderinti prie pašnekovo, juolab suvokti oponentą stipriai sumažės. Būkite pagarbesni, santūresni, neskleiskite asmeniškai nepatikrintos informacijos – priešingu atveju, jus gana greit palaikys įžūliais neišprusėliais, diletantais ar paskalų nešiotojais. Itin aktualu taps ir intelektinės nuosavybės vagystės dirbantiems žurnalistikos, literatūros baruose, versle – svetimos idėjos bus savinamos lengvai ir nuoširdžiai (be sąžinės įsikišimo).

23d. 6val. 17min. SAULĖ MERGELĖJE (2022.08.23–2022.09.23) Puikus laikas savianalizei, vidinio pasaulio pertvarkymui. Mergelė – medicinos ženklas, siejamas su pareiga, tyrumu. Kitaip tariant, šiuo metu derėtų gydyti ir kūną, ir sielą. Saulė įeis į Mergelės ženklą, – keisis mūsų prioritetai, santykis su pasauliu. Tai bus šuolis nuo didelių dalykų, nuo patoso prie kažko labai mažo, nematomo, bet esančio visa ko esmėje. Detalių ir smulkmenų vaidmuo taps lemtingu.

24d. 12val. 54min. RETROGRADINIS URANO JUDĖJIMAS (2022.08.24–2023.01.22) Suteiks saikingumo planuojant ir svajojant, sumažins poreikį būti avangardiškiems. Tokiu metu siekiama bendrauti su senais, patikrintais draugais, o jei ir užsimezga naujas bičiuliškas ryšys, dažniausia būna susijęs su senais karminiais saitais.

26d. 4val. 4min. MERKURIJUS SVARSTYKLĖS (2022.08.26–2022.09.23) Siekiama išgirsti, suprasti kitą ir pačiam būti naudingam. Bendravimo pagrindu tampa abipusis supratimas ir pagarba. Stiprėja dalykinės ir asmeninės partnerystės ryšiai.

08.01: Lammas, Ubagų diena, Porciunkulės atlaidai Šiandien mūsų jau tiksliai nebeišaiškinama, nebešvenčiama šventė. Tai Saulės ir gyvasties virsmas derliumi ir gausa, tai pažinties aistros, polėkio ir meilės virsmas šeima. Remiantis pagoniškuoju, raganiškuoju tikėjimu bei pasaulio samprata šią dieną galima būtų laikyti tikrąją motinos diena. Šią dieną buvusi tradicija dalinti elgetoms duoną, ankstyvojo derliaus dovanomis šelpti pavargėlius, maldyti ubagus. Buvo atliekami ritualai šeimos sutvirtinimui pasiekti, derliui gausinti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×