RUGPJŪTIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

Blogos dienos: 1 (geriau nekeliauti, nevažiuoti), 4, 6, 7, 10, 16, 17, 23, 30.

Geros dienos: 11, 20, 21, 22, 26.

12d. 0val. 58min. MERKURIJUS MERGELĖJE (08.12 – 08.30). Puikus laikas sisteminti žinias, dokumentus, racionalizuoti savo veiklą. Itin darbingi taps asmenys, kurių veikla susijusi su racionaliu mąstymu. Palankus metas dirbantiems mokslo, medicinos, aptarnavimo sferose.

16d. 4val. 28min. VENERA SVARSTYKLĖSE (08.16 – 09.10). Tai palanki ir stipri Veneros padėtis. Šiame ženkle ji siejama su grožio ir darnos kanonais, leidžiančiais sukurti santarvę partnerystės santykiuose.

20d. 0val. 9min. RETROGRADINIS URANO JUDĖJIMAS (08.20 – 2022.01.14). Suteiks saikingumo planuojant ir svajojant, sumažins poreikį būti avangardiškiems. Tokiu metu siekiama bendrauti su senais, patikrintais draugais, o jei ir užsimezga naujas bičiuliškas ryšys, dažniausia būna susijęs su senais karminiais saitais.

23d. 0val. 36min. SAULĖ MERGELĖJE (08.23 – 09.22). Puikus laikas savianalizei, vidinio pasaulio pertvarkymui. Mergelė – medicinos ženklas, siejamas su pareiga, tyrumu. Kitaip tariant, šiuo metu derėtų gydyti ir kūną, ir sielą. Saulė Mergelės ženkle, keičiasi mūsų prioritetai, santykis su pasauliu. Tai šuolis nuo didelių dalykų, nuo patoso prie kažko labai mažo, nematomo, bet esančio visa ko esmėje. Detalės, smulkmenos vaidmuo taps lemtingi.

30d. 8val. 11min. MERKURIJUS SVARSTYKLĖSE (08.30 – 11.05). Siekiama išgirsti, suprasti kitą ir pačiam būti naudingam. Bendravimo pagrindu tampa abipusis supratimas ir pagarba. Stiprėja dalykinės ir asmeninės partnerystės ryšiai.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×